Гази Баба
                   
5524 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Porsche Cayenne- 2013 god, 3.0d

- Колата е во перфектна состојба купена од Порше Македонија, - прв ...


36.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Se prodava! mini cooper s 1.6benzin

Se prodava mini cooper s 1.6benzin 163ks. -napraven mal,golem servis...


3.100 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.300 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

02 фев 11:13Промовирано

MITSUBISHI PAJERO 3.2DID

MITSUBISHI PAJERO 3.2DID 170KS AUTOMATIC 2008GOD 197.000KM SERVISNA...


17.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

SEAT LEON 1.9TDI - 2008 ***BEZ ZABELESKA ***

Seat LEON 1.9TDI - 2008G 77KW - 105KS MOTOR, ZAMAEC, TURBINA BEZ MA...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:38KAMIONSKI FAROVI ZA POVECE KAMIONI

FAROVITE GI NOSI MAN IVECO MERCEDES


11 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 13:26VRSIME PREVOZ SO KOMBE

prevoz so kombe NIZ CELA MEKEDONIJA DOLZINA NA TOVAREN PROSTOR =...


2 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Комбиња

Денес 13:19GUMA BRIGSTON 215_65_15

Prodavam Brigston guma edna malku vozena 215 .65.15


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 13:19SVEKICI DENSO ZA KOLI I MOTORI

KONTAKT TEL:025 205 205


1 €
или предлог цена
Денес 13:06Pajero OFF ROAD OFFROAD LADA NIVA

2.5 dizel..... 7 sedista 96 god...... 105 350 km... REALNI Profesio...


10.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Porsche Cayenne- 2013 god, 3.0d

- Колата е во перфектна состојба купена од Порше Македонија, - прв ...


36.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00TERENEC Pajero OFF ROAD

Pajero 2.5 dizel 105 000km 078/833-518 96 god. Profesionalno krenat...


10.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00TERENEC Pajero OFF ROAD 078/833-518

Sreden stegnat do posledno stravce Profesionalno krenat 5 cm OFFROAD...


11.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Slep shlep vlecna sluzba Mercedes KRALOT

Vlecna sluzba.. PRODADENO ❗❗❗ PRODADENO ❗❗❗ Mercedes 609 Vo TOP S...


6.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Шлеп служба

Денес 13:00Ladilnik krone carrier maxima 1300

Se prodava Ladilnik Krone carrier maxima 1300 2009god. Komplet servi...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Приколки

Денес 13:00Razni Allu I çelicni bandazhi tenki rezervni

Razni Allu I çeliçni bandazhi tenki rezervni


1 €
или предлог цена
Денес 13:00MITSUBISHI PAJERO 3.2DID

MITSUBISHI PAJERO 3.2DID 170KS AUTOMATIC 2008GOD 197.000KM SERVISNA...


17.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00PASSAT B6 (HIGHLINE) *2.0 TDI 8V*

Passat B6 2.0 TDI 8V -Najpogoden motor -6 brzini manuel FUL...


4.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.899 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Peugeot PARTNER - BERLINGO

Peugeot PARTNER 2009 god prv gazda.. Kupeno od salon Ne e od uvoz❗❗...


4.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Бандажи со гуми

Се продаваат бандажи Опел со одлични bfgoodrich гуми 195/65/15


250 €
или предлог цена
Денес 13:00Peugeot PARTNER BERLINGO

Peugeot PARTNER 1.9 dizel 078833518.... 078833518... 078833518 2004...


3.100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Allu bandazhi skoro Novi fix 10000 den solidni letni gumi

Allu bandazhi skoro Novi .solidni letni gumi Cena fix 10000 den ban...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Шлеп Ивеко

спремно за работа. контакт 072/234-005


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 13:00Hyundai Coupe 2.0

Se prodava Hyundai coupe 2.0 ( benzin ) so atestiran plinski ured K...


3.300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

Peugeot 207.... 3200eu.. 078/833-518

Peugeot 207.... 1.4 HDI.. 2008 god... 1-va registracija 2009... 250...


3.200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

Aluminiumski bandazi 16ki 5x108

Zdravi pravi


5.500 МКД
или предлог цена
Денес 12:59Atego 12 18 god 08 so Kran Fassi

Atego 12 18 god 08 so novi gumi mnogu sacuvan so Kran Fassi 8000 4t k...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 12:41Man TGM 18 250 god 2011

Man TGM 18 250 god 2011 so site novi gumi regisriran so kameri Klima ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 12:40Atego 18 28

Atego 18 28 god 01 so site 6 novi gumi ima Shper klima rampa so lla...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 12:40Atego 8 23 god 01

Atego 8 23 god 01 so dobri gumi mnogu dobar motor i menjac so 6 berzi...


6.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 12:40Furgon 6.20

Furgon 6.20 so vrati pozati shir 2.50 mnogu dobar


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 12:40Lladilnik Termoking dolg 6.20

Lladilnik Termoking dolg 6.20 shir 2.50 i visok 2.50 raboti i so mot...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 12:40Lladilnik dolg 6.20

Lladilnik dolg 6.20 raboti


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 12:39Fiat Fiorino 1.3 MJet "09 - Klima, Euro Kuka

Fiat Fiorino 1.3 mjet (Euro4) Uvoz od Holandija 🇳🇱 Voziloto e 200...


4.499 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 12:39Bmw 530d god 2010

Bmw 530d god 2010 regisriran so novi gumi Full oprema sega uvezen mn...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 12:39Peugeot Partner 1.6HDi 66kw/90hp "10

Peugeot Partner 1.6HDi 66kw/90hp ( Euro4 ) Uvoz od Holandija 🇳🇱 V...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 12:39Bager IMP skip

Bager IMP skip so korpa 4x4 so novi 4gumi servisiran so ulje novo f...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 12:39Novo Kombe Jumper 2022 L4H3

Se prodava Novo Kombe nee registrirano za poveke informacii na tel 0...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Комбиња

Денес 12:34Digalka Kran Utovar Istovar i Transport na Masini

Se iznajmuva vozilo so kran digalka do 6 t za poveke informacii na t...


50 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 12:34Продавам мерцедес караван е класа 2005

Мерцедес Е класа 2005 CDI со фул опрема и ситни забелешки, регистрира...


3.100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 12:33  НОВ ОГЛАС

Digalka Kran Utovar Istovar i Transport na Masini

se iznajmuva Kamion so digalka za utovar Transport i istovar na sekak...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 12:28ALFA ROMEO DELOVI

ALFA ROMEO DELOVI,NISKI CENI I GARANCIJA,PRAKAME I PO KARGO NIZ MK


5 €
или предлог цена
Денес 12:10Plinski ured lovato dizna sistem

Kompleten plinski ured lovato italjanski, so dizni odgovara na site v...


150 €
или предлог цена
Денес 12:10OPEL CORSA C 1.0 (AUDI,BMW,Vw, MERCEDES)

KOLATA E MOJA 4 GODINI SMENETI SE SVEKICI ULJE I FILTRI NOVA PREDNI...


1.900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 12:03Страна 1 од 139

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам