3473 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Opel Antara

Se prodava.. info na 078416164


8.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

18 јан 16:52Промовирано

FORD FOCUS 1.6 TDCI 95KS *** PERFEKTEN ***

FORD FOCUS PROIZVEDEN 12 MESEC 2011 1.6 TDCI 70KW 95KS 6+1 BRZINA ...


6.350 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.500 €
Кочани

Автомобили

29 јан 11:36Промовирано

VW POLO 1,6 TDI 75 KS 2010 PERFEKTNO !

VW POLO 1,6 TDI 75 KS 2010 PERFEKTNO ! - SEGA UVEZENO OD ITALIJA SO...


5.950 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
6.200 €
Кочани

Автомобили

Денес 08:27Промовирано

SUZUKI GSXR 600 K5.MK. PERFEKTEN

Registiran vo odlicna sostojba so Novi gumi Mishelin nov lanec akomul...


3.850 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.900 €
Денес 12:25BMW 520 D 2013G.190KS PERFEKNO

Uvezeno od Italija so plateni komplet davacki do reg. A moze i regist...


14.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
14.900 €
Кочани

Автомобили

Денес 12:25OPEL AGILA 1.3 DIZEL MULTIDZET .ODLICNA

So klima servo elektrika centralno novi gumi ..Uvezeno od Italija so ...


2.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:23AUDI A4 2.0 TDI 143 KS 2010 GOD AVTOMATIK !!!

- UVEZENO OD FRANCIJA 🇨🇵 - PLATENI DAVACKI DO MK TABLICI - OR...


8.999 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:11MERCEDES A180 CDI 109 KS 2006 GOD AVANTGARDE !!!

- - UVEZEN OD ITALIJA - - - - PLATENI SITE DAVAĆKI DO REGISTRAC...


3.300 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:11Mercedes Benz E220 Cdi Bg Tabli

Mercedes benz e220 cdi Bg tabli registriran cela god so platen tehnic...


1.700 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:03Iveco Daily 65c15 2005god

Odlicna sostojba Registrirano do 3 januari 2024 Platforma 4,80m na ...


8.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.500 €
Кочани

Комбиња

Денес 11:43Nissan X TRAIL

SAMO PREDNA NE E 4X4 ZELEN KARTON SERVISIRAN A Tes kuka A Tes za...


5.650 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.750 €
Кочани

Автомобили

Денес 11:35Rezervno trkalo 5 x 112 16" 205 55 16 rezervna guma

Vo dobra sostojba


Денес 11:33VW PASSAT B6 2.0 8V 2007 G.

So full oprema vo odlicna sostojba 2.0 TDI 140 KS 8 Ventila.


6.499 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
6.500 €
Кочани

Автомобили

Денес 11:33" GOLF 6 1.6 TDI 77 KW"

GOLFO E VO TOP SOSTOJBA SO FUL OPREMA SITE MALI I GOLEMIBSERVISI SE N...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
8.400 €
Кочани

Автомобили

Денес 11:18SKUTER

SKUTER TREBA DA SE SREDAT NE SE KOMPLETNI CENATA E 1500 denari ZA...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:04☆FORD KA 1.2 BENZIN 69KS 2009G☆

☆FORD KA 1.2 BENZIN 69KS 2009G☆ PLATENI SITE DAVACKI DO ...


3.399 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.450 €
Кочани

Автомобили

Денес 10:59VW PASSAT CC 2.0 TDI 140KS DSG-AVTOMATIK 2015G

☆VW PASSAT CC 2.0 TDI 140KS DSG-AVTOMATIK 2015G 5 SEDISTA☆ PLATENI S...


16.499 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
16.500 €
Кочани

Автомобили

Денес 10:59☆MERCEDES A200CDI 140KS AVANTGARDE FULL OPREMA 2008G☆

☆MERCEDES A200CDI 140KS AVANTGARDE FULL OPREMA 2008G☆ PL...


4.850 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.950 €
Кочани

Автомобили

Денес 10:59☆HONDA CIVIC 2.2 DIESEL 140KS 2007☆

☆HONDA CIVIC 2.2 DIESEL 140KS 2007 GODINA☆ VOZILOTO E SO ISTECENA RE...


4.650 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.699 €
Кочани

Автомобили

Денес 10:59VW TOURAN

Vw touran 2.0 tdi 103kw - registriran do juli 2023 so zelen karto...


4.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:53Audi q5 Havarisan

Na makedonski tablici racen menjac motor prefekten na delovi poveke i...


6.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:51Ford fokus 1.6 stranski

Na delovi moze i cel stakloo se ispraven


1.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:50Bmw e60

Kolata e vo odlicna sostojba poveke info na tel broj 076288522 euro3 ...


4.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:50Glava za daewoo matiz

Poveke info 077651000


5.555 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:50Delovi pasat cc 2012 2.0dsg

Poveke info 077651000


111.111 €
или предлог цена
Денес 10:50VW POLO 1.2 BENZIN 2010G

VW POLO 1.2 BENZIN KOMPLETNO SERVISIRANO..


5.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:43SEAT IBIZA 1.2 TDI NAVI FULL

SEAT IBIZA 1.2 TDI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


6.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:43SEAT LEON 1.6 TDI NAVI FULL 2011G

SEAT LEON 1.6 TDI NAVI FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACI...


6.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:43SEAT IBIZA 1.2 TDI 2013G

SEAT IBIZA 1.2 TDI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


6.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:43OPEL MERIVA 1.7CDTI NAVI PANORAMA

OPEL MERIVA 1.7 CDTI COSMO FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGIST...


6.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:42FORD FOCUS TITANIUM 1.6 TDCI

FORD FOCUS 1.6 TDCI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


7.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:42PEUGEOT 208 1.6 HDI NAVI PANORAMA

PEUGEOT 208 1.6 HDI FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA...


7.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:42CITROEN DS4 1.6 HDI NAVI AVTOMATIK

CITROEN DS4 1.6 HDI FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA...


10.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:42VW CADDY 1.6 TDI PATNICKO TOVARNO

VW CADDY 1.6 TDI NAVI PATNICKO PLUS TOVARNO...


9.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:42VW TURAN 2.0 TDI DSG 7 MESTA

VW TOURAN 2.0TDI FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


10.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:42MINI COUNTRYMAN 2.0 SD ALL4

MINI COUNTRYMAN 2.0 SD 4X4 REGISTRIRAN I KOMPLETNO SERVISIRAN POSEDU...


21.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:42VW TOUAREG 3.0 TDI NAVI FULL

VW TOUAREG 3.0 TDI FULL OPREMA..


19.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:42Mazda 6 2.0D 140ks

Mazda 6 2.0D 140Ks Proizvedena 12 ti mesec 2008g prva registracija 20...


6.200 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
6.900 €
Кочани

Автомобили

Денес 10:34OTKUP NA STRANSKI VOZILA 078 841 645

VRSIME OTKUP NA STRANSKI VOZILA 078 841 645


По Договор
или предлог цена
Денес 10:31VW GOLF 4 1.9 TDI 110ks 2002g CEL ZA DELOVI

VW GOLF 4 1.9 TDI 110ks 2002g CEL ZA DELOVI 078 841 645


1.150 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:31  НОВ ОГЛАС

OPEL ZAFIRA 2.2 DTI 2004g CELA ZA DELOVI

OPEL ZAFIRA 2.2 DTI 2004g 7 SEDISTA KOLATA E BEZ ZABELESKA SE D...


850 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
900 €
Кочани

Автомобили

Денес 10:31Mercedes-W204-C220-170 ks

Од опрема поседува: -Ксенон/Би Ксенон -Климатроник -Команди на волан...


6.600 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.700 €
Кочани

Автомобили

Денес 10:19SAXO BRAVA ZA PALENJE

Brava za palenje za citroen saxo 078 749 045


5 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:17Страна 1 од 87

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам