Гази Баба
                   
5528 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Hyundai Coupe 2.0

Se prodava Hyundai coupe 2.0 ( benzin ) so atestiran plinski ured K...


3.300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00НОВ ОГЛАС
Промовирано

MITSUBISHI PAJERO 3.2DID

MITSUBISHI PAJERO 3.2DID 170KS AUTOMATIC 2008GOD 197.000KM SERVISNA...


17.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

SEAT LEON 1.6 TDI, (JE-DESIGN), 2011, UNIKAT, PERFEKTEN

📣 Se prodava Seat Leon 1.6 TDI, JE DESIGN (UNIKAT), 2011 godina vo s...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 11:32Промовирано

Dekarbonizacija na motorni vozila

НОВО ВО АВТОЕЛЕКТРИКА М Од денес вршиме декарбонизација на мотори ...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 14:51Mazda 3 1.4 benzin/plin

Mazda 3 1.4 benzin/plin (montiran 2020 godina so atest) Voziloto e 20...


2.600 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.750 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 14:39VOLKSWAGEN GOLF 2.0 TDI COMFORTLINE AVTO MIRO

VW GOLF 2.0 TDI COMFORT LINE 110KS. FUL OPREMEN AVTOMOBIL UVEZEN OD G...


7.800 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 14:19  НОВ ОГЛАС

Gumi zimski 2 205 55 16 petlas kako novi

2 gumi petlas 205 55 16 2021god zimski 071331581 1 guma e 3720 dot...


60 €
или предлог цена
Денес 14:17  НОВ ОГЛАС

Citroen C3 Picasso

Se prodava Citroen C3 Picasso 1.6 hdi 66kw 2009 godina Vistinsko gra...


4.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 14:05ROAD ASISTANCE 24/7

🆘️Vlecna Slep Sluzba 24/7🆘️ 🆘️Dostapni vo sekoe vreme🆘️ 🆘️0️⃣7...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Шлеп служба

Денес 14:04Vlecna Slep Sluzba Fic 24/7

Vlecna Sluzba Fic vi nudi brz i bezbeden transport na vasite vozila d...


40 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Шлеп служба

Денес 14:04Opel Corsa 1.2 Benzinec 2000god Extra !!

Prodavam opel corsa 1.2benzinec registriran cela godina kompleten ser...


1.450 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:58Citroen C3 **EKONOMIC**za pochetnici TOP HITNO!!!

Kolata e vo odlichna sostojba, kataoseriski I vnatreshno odlichna. N...


2.999 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:56SEAT LEON 1.9TDI - 2008 ***BEZ ZABELESKA ***

Seat LEON 1.9TDI - 2008G 77KW - 105KS MOTOR, ZAMAEC, TURBINA BEZ MA...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:38KAMIONSKI FAROVI ZA POVECE KAMIONI

FAROVITE GI NOSI MAN IVECO MERCEDES


11 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 13:26BMW 316

E 46 2002 God. Redizajn N42


35 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:25  НОВ ОГЛАС

VRSIME PREVOZ SO KOMBE

prevoz so kombe NIZ CELA MEKEDONIJA DOLZINA NA TOVAREN PROSTOR =...


2 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Комбиња

Денес 13:19GUMA BRIGSTON 215_65_15

Prodavam Brigston guma edna malku vozena 215 .65.15


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 13:19SVEKICI DENSO ZA KOLI I MOTORI

KONTAKT TEL:025 205 205


1 €
или предлог цена
Денес 13:06Bandazi OZ

Se prodavaat bandazi 5x112 OZ Racing Superturismo LM 17" so gumi mich...


700 €
или предлог цена
Денес 13:06  НОВ ОГЛАС

Pajero OFF ROAD OFFROAD LADA NIVA

2.5 dizel..... 7 sedista 96 god...... 105 350 km... REALNI Profesio...


10.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Porsche Cayenne- 2013 god, 3.0d

- Колата е во перфектна состојба купена од Порше Македонија, - прв ...


36.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00TERENEC Pajero OFF ROAD

Pajero 2.5 dizel 105 000km 078/833-518 96 god. Profesionalno krenat...


10.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00TERENEC Pajero OFF ROAD 078/833-518

Sreden stegnat do posledno stravce Profesionalno krenat 5 cm OFFROAD...


11.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Slep shlep vlecna sluzba Mercedes KRALOT

Vlecna sluzba.. PRODADENO ❗❗❗ PRODADENO ❗❗❗ Mercedes 609 Vo TOP S...


6.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Шлеп служба

Денес 13:00Ladilnik krone carrier maxima 1300

Se prodava Ladilnik Krone carrier maxima 1300 2009god. Komplet servi...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Приколки

Денес 13:00Razni Allu I çelicni bandazhi tenki rezervni

Razni Allu I çeliçni bandazhi tenki rezervni


1 €
или предлог цена
Денес 13:00MITSUBISHI PAJERO 3.2DID

MITSUBISHI PAJERO 3.2DID 170KS AUTOMATIC 2008GOD 197.000KM SERVISNA...


17.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00PASSAT B6 (HIGHLINE) *2.0 TDI 8V*

Passat B6 2.0 TDI 8V -Najpogoden motor -6 brzini manuel FUL...


4.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.899 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Peugeot PARTNER - BERLINGO

Peugeot PARTNER 2009 god prv gazda.. Kupeno od salon Ne e od uvoz❗❗...


4.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Бандажи со гуми

Се продаваат бандажи Опел со одлични bfgoodrich гуми 195/65/15


250 €
или предлог цена
Денес 13:00Peugeot PARTNER BERLINGO

Peugeot PARTNER 1.9 dizel 078833518.... 078833518... 078833518 2004...


3.100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Allu bandazhi skoro Novi fix 10000 den solidni letni gumi

Allu bandazhi skoro Novi .solidni letni gumi Cena fix 10000 den ban...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Шлеп Ивеко

спремно за работа. контакт 072/234-005


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 13:00Hyundai Coupe 2.0

Se prodava Hyundai coupe 2.0 ( benzin ) so atestiran plinski ured K...


3.300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

Peugeot 207.... 3200eu.. 078/833-518

Peugeot 207.... 1.4 HDI.. 2008 god... 1-va registracija 2009... 250...


3.200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

Aluminiumski bandazi 16ki 5x108

Zdravi pravi


5.500 МКД
или предлог цена
Денес 12:59Fiat Punto EVO 1.3 MJet Euro5

Fiat Punto EVO 1.3 MJet 62kw/86ks (Euro5) 🇳🇱 Uvoz od Holandija �...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 12:47  НОВ ОГЛАС

RENO MEGAN 1.5 DCI

Se prodava reno megan 1.5 dci. Kolata e vo odlicna kondicia. Od oprem...


2.200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 12:44  НОВ ОГЛАС

Atego 12 18 god 08 so Kran Fassi

Atego 12 18 god 08 so novi gumi mnogu sacuvan so Kran Fassi 8000 4t k...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 12:41Man TGM 18 250 god 2011

Man TGM 18 250 god 2011 so site novi gumi regisriran so kameri Klima ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 12:40Atego 18 28

Atego 18 28 god 01 so site 6 novi gumi ima Shper klima rampa so lla...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 12:40Atego 8 23 god 01

Atego 8 23 god 01 so dobri gumi mnogu dobar motor i menjac so 6 berzi...


6.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 12:40Furgon 6.20

Furgon 6.20 so vrati pozati shir 2.50 mnogu dobar


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 12:40Страна 1 од 139

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам