4413 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Skoda Octavia 2.0 tdi se prodava. Bez zameni!

Skoda Octavia Combi 2.0 TDI Cena: 3.900eur Registriran cela godina! ...


3.600 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
3.900 €
Бутел / Скопје

Автомобили

23 мај 13:00Промовирано

Seat Ibiza 1.4 TDI

Se Prodava Seat Ibiza 1.4 TDI Kolata e Uvezen od Svajcaria🇨🇭 Kolata...


3.100 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 11:51Промовирано

Delovi za TOMOS - A3 , A35 , APN 4 - 6

Novi rezervni delovi za TOMOS Prakjame po kargo


03 јун 12:08Промовирано

GuMi 245/45/18

Prodavam Extra Sacuvani.. 4 LeTNi GuMi.. ALTeNZo 245/45/18.. GuMit...


50 €
или предлог цена
Денес 01:02Gumi so bandasi vw tiguan 235/55/17

Se prodavaat gumi so bandazi od vw tiguan.235/55/17. 5x112


450 €
или предлог цена
Вчера 22:39Pilovni gumi

Polovni gumi letni 215 55 16


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:32VW PASSAT 1.6TDI-11

‼️Se Prodava Passat B7 1.6tdi so mn mala potrosna ekonomicen prostran...


8.999 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
9.000 €
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 22:11Mercedes Axor 1843

ADR Euro 5 Godina 2008 Registriracija do.08.2023 Redovno servisi...


11 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

Вчера 20:55Prodavam ford fiesta 1.4 tdci vo top ekstra sostojba

Prodavam ford fiesta 1.4 tdci 2008god so ful oprema sto se funkcionir...


2.950 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
3.299 €
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 20:42Golf 4 karavan 2006 God.

Redovno servisiran, novi Gumi, full oprema:servo, klima funkcionalni,...


3.900 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 20:31Citroen C1 1.0

Citroen C1,registriran do avgust 2023 so zelen karton,klima,servo,ele...


3.600 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 20:15Mercedes C270 REDIZAJN AVTOMATIK 2005G. MOZE ZAMENA

Продавам предобра ц класа, 270, 125kw (170кс), редизајн, со авантгард...


5.800 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 19:47Kia Pro Ceed 2.0 CRDI 140КС SPORT GT LINE РЕГИС. ЦЕЛА ГОДИНА

Убедливо најубавата и единствената Kia Pro Ceed со ваква опрема во це...


5.300 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 19:46Mitsubishi Colt 1.3i 2010Г. ТЕМПОМАТ, 3XКЛУЧА, 2XБАНДАЖИ

УВЕЗЕНО ОД ШВАЈЦАРИЈА!!! ТЕМПОМАТ! 3 КЛУЧА! 2 ПАРА БАНДАЖИ И ГУМИ ...


4.350 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 19:44Hyundai Tucson 2.0crdi

Prodavam Tucson 2.0 crdi 16 v 2007 vo dobra sostojba.


5.400 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 19:23AUDI A3

Audi a3 Sportback 2.0tdi 140ks 
Socuvan karoseriski i enterier bez ...


5.200 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 18:26  НОВ ОГЛАС

AUDI A3

Audi a3 Sportback 2.0tdi 140ks 
Socuvan karoseriski i enterier bez z...


5.200 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 18:20  НОВ ОГЛАС

Peugeot 4007 2.2 hdi 156ks ( 4x4 )

Peugeot 4007 Kozen enterier Hrom paket 7 sedista Elektrika na predn...


6.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.900 €
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 17:59Bagasnik za krov na vozila

univerzalen bagasnik za avtomobili info 076475115


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:55Letni sava intesa 215 55 17 4 kom.

Gumite se 2019/20 malku vozeni ne se krivi ne se lepeni. Gi prodavam ...


25 €
или предлог цена
Вчера 17:45Bandazi 17 5×112 odgovaraat za poveke tipovi vozila

Dobro socuvani Odgovaraat za poveke tipovi na vozila 5×112 komplet so...


350 €
или предлог цена
Вчера 17:45Mazda 3 1.6tdi 2006god

Mazda 3 1.6tdi 2006god so ful oprema napraven servis registirana ce...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 17:37  НОВ ОГЛАС

Opel Vectra B stop svetla

Prodavam odlicno socuvani zadni stop svetla za Opel Vectra B 1995-199...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:28Se prodava Alfa Romeo GT

2005 gt 150hp reg 075-617-607reg cela godina napraen servis


2.200 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 17:19Prodavam Audi A4

Se prodava Audi A4 1996 godina so plinski ured registrirano pred 1 me...


1.599 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 17:16  НОВ ОГЛАС

Mercedes e200 w210

Registriran cela godina Klima Novi gumi Napraven servis 2001 godi...


2.400 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 17:14  НОВ ОГЛАС

Mercedes Benz C270 Avtomatik

Se prodava Mercedes c270 cdi registriran do 10.10.2023 Avtomatik Nov...


3.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 17:01Honda Civic 2012ta godina 2.2 i-ctdi 150 ks euro 5

Honda Civic 2012ta godina 2.2 i-ctdi 150 ks so pominati 205.000 km re...


10.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 17:00BMW X5 E70 3.0d xdrive full oprema12. 07g

Dzipot e vo odlicna sostojba 3.0d 235 ks xDrive 224000km ne e na jast...


11.400 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
12.500 €
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 16:59Renault Laguna 2.0Dci 150Ks *Automatic* 070888080

Se prodava Renault Laguna 2.0Dci Automatik (DIZEL) 150 Ks Reg 09.05.2...


5.950 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 16:59BMW 116D 2010g euro5

Bmw 116d 190000km so servisna kniska Uvezena od prv sopstvenik Pl...


5.990 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 16:57AUDI A4 2.0 TDI, 150ks, 6 brzini - 2017god.

PRODAVAM AUDI A4 2.0 TDI - REGISTRIRANO DO 15-04-2024 god * SO VIS...


21.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 16:44Alfa Romeo GT 1.9 JTDm 2010

istecena registracija 075593591


3.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.700 €
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 16:22Mercedes a140 a160

Prodavam Luft Maser Nov neotpakuvan za Mercedes a140,a160 benzin za...


50 €
или предлог цена
Вчера 16:16Kupuvam otkupuvam koli so realna ponuda

Kupuvam koli udreni ispravni neispravni so dokumenti i bez po realna ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:07Renaul reno Laguna benzin

Delovi za relo laguna 1.6 16 ventila


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:07Citroen c3 delovi

Delovi za c3 1.4 hdi 2004 godina simens dizni


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:07Punto 2002 god na delovi ili celo

Delovi za punto hgt 1.8 16 ventila


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:07Saxo 1.5 dizel delovi

Delovi


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:07Saxo delovi benzin 1.1

Delovi za sakso benzin 1.1


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:07PRODAVAM MERCEDES A 180 CDI KAKO NOVA

PRODAVAM MERCEDES A 180 CDI 2007 GOD HOMOLOGACİSKİ A VO ORGİNALNATA...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 15:57FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MULTIJET 2012 god.

FIAT GRANDE PUNTO EVO 1.3 DIZEL REGISTRIRANO DO 20.03.2024 god. NAP...


4.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 15:18PEUGEOT PARTNER 1.6 HDI 2012/14 god. NE UVEZEN

PEUGETO PARTNER 1.6 HDI 90ks REGISTRIRAN DO 26.04.2024 god. K...


7.800 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 15:12Страна 1 од 111

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам