45 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KROVNI SENDVIC PANELI, FASADNI SENDVIC PANELI

Gorenjsko Doo nudi golem izbor na sendvic paneli ( krovni, fasadni, f...


18 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градежни материјали

Вчера 15:12Tampon pesok rizla idrug granulaci

Tampon pesok rizla edinica dvojka trojka ketvorka i tampon 0.60 i pos...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градежни материјали

Вчера 10:46Fasada , Moleraj ,Knauf

Реновирање на комплет објеки глетување, молерисување, кнауф , и малте...


10 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градежни материјали

29 мар 22:37Bekaton plocki

Montaza na bekaton plocki Montaza na bekaton bekaton plocki montaza...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градежни материјали

28 мар 20:16IZRABOTKA NA KOSHULICA NIZ CELO SKOPJE

NUDIME KFALITETNA IZRABOTKA NA KOSULICA IZOLACIJA NIVELIRANJE I MASIN...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градежни материјали

24 мар 21:44Krovni Paneli

Prodazba na site vidovi na Krovni i Fasadni paneli.


17 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градежни материјали

21 мар 10:14KROVEN PANEL 50MM = 18EVRA / M2

AKCIJA NA KROVNI SENDVIC PANELI OD 50MM ! 1M2 = 18EVRA ! DOSTAPNI ...


18 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градежни материјали

16 мар 11:57KROVEN PANEL KROVNI PANELI 35MM 15.50 evra/m2

NOVO NA LAGER ! KROVEN PANEL 35MM = 15.50 EVRA/M2 5 ROKCINJA


927 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градежни материјали

16 мар 11:57Keramidi

Prodavam 1000keramidi po cena od 10denari, komplet site 9000denari


10 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градежни материјали

05 мар 12:57FASADEN PANEL 40MM = 16 EVRA

AKCIJA! FASADEN PANEL 40MM RAL 9006/9002 = 16 EVRA! KONTAKT: 071 3...


17 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градежни материјали

28 фев 09:52KROVEN PANEL 35MM 15 EVRA/M2

AKCIJA! KROVEN PANEL 35MM - 15 EVRA/ M2 DOSTAPNO VEDNAS! DOLZINI N...


15 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градежни материјали

28 фев 09:52Italijanski zidni plocki

Prodavam 86 kvadrati prva klasa italijanski dzidni plocki. Spakuvani ...


400 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градежни материјали

25 јан 18:33Kalapi

Prodavam 5 kalapi za betonski stolbcinja tel za kontakt 072261360


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градежни материјали

24 јан 19:52Dekoracii od Gips(гипс)

1. Гипс лајсни, розетни,столбови .... 2. Гипс картон. 3. Декоративн...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градежни материјали

21 јан 13:00Segmentni Garazni vrati vrven kvalitet vo 7 boi

Доорс Импекс како застапник на една од нај големите и модерни фабрики...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градежни материјали

18 јан 15:38ПРОДАВАМЕ 4 БЕТОНСКИ ШАХТИ ЗА ОДВОД (БЕЗ КАПАК)

Продаваме 4 бетонски шахти за одвод без капак. Димензии 30cm X 30cm,...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градежни материјали

11 јан 11:57Превоз песок градежен матријал

Вршиме превоз со трактор 3т и камион или комбе. Песок дрва градежни м...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градежни материјали

08 јан 09:24Bekaton

Se prodava poloven bekaton 1000m/2 po cena od 6evra(bekaton so 8cm vi...


6 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градежни материјали

10 дек 17:23Евтини окапници за надворесни прозори од гранит

Окапници од природен гранит за надворешна страна на прозорите а може...


300 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градежни материјали

06 дек 11:06Montaza na bekaton so kvalitet material

Vrsime montaza na bekaton plocki so nas material iili vas so kvalitet...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градежни материјали

14 ное 09:12Keramidi, керамиди

Se prodavaat polovni keramidi okolu 1200


10 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градежни материјали

05 окт 11:38180ден/м2 рефус мермер во разни бои

200м2 квалитетен мермер во разни бои за дворови, огради, скали, фасад...


180 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градежни материјали

04 окт 13:00GASENA VAR!!!

Evtina gasena var javete se 070395130 Vladimir


130 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градежни материјали

08 сеп 10:52Декорации од гипс(gips):лајсни(lajsni),розетни,столбови и др

Најголем избор на декоративни гипсени лајсни, роз...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градежни материјали

05 сеп 13:00Gips knauff

Obrabotka na gips karton so nas ili vas material Plafoni Pregradni...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градежни материјали

06 јул 18:19KB blok za odzak

Se prodavat KB blok za odzak 30 parcinja


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градежни материјали

21 јун 14:34Fasadni beli plocki

Neupotrebeni fasadni plocki , vkupno ima za povrsina od 70m2 kontakt...


220 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градежни материјали

08 јун 00:34Montaza na bekaton niz celo Skopje

Nudime montaza na bekaton plocki so nas ili vas matrial Montaza na r...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градежни материјали

05 мај 15:25ВОДОМЕР 1/2 ВЕРТИКАЛЕН

Се продаваат водомери 1/2 вертикални нови од затворен дуќан Цена :...


2.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градежни материјали

07 апр 12:16БАШТЕНСКИ ХИДРАНТ 5/4

Се продава нов баштенски хидрант 5/4 Цена: 1600,00 ден Плаќање во г...


1.600 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градежни материјали

07 апр 11:43ВЕНТИЛ 3"

Се продава поцинкуван кугласт вентил 3" нов Цена: 3000,00 ден Плаќа...


3.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градежни материјали

07 апр 11:38ИЗОЛАЦИЈА ЗА ЦЕВКИ

Се продава изолација за цевки ф 20 и ф 25 со алуминиумска фолија ...


60 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градежни материјали

06 апр 11:51РЕБРАСТО ЦРЕВО Ф 23

Се продава ребрасто црево ф 23 - 100 м Цена: 12,00 ден / 1 м Плаќањ...


12 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градежни материјали

06 апр 11:36ШАХТА

Се продава роба од затворен дуќан ШАХТА-тежок тип, 40 т ,6600 ден...


6.600 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градежни материјали

28 мар 12:09Prozorski krils so staklo

Dobro ocuvani pogodni I za pomosno objekti


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градежни материјали

24 мар 15:34Prodavam samotni cigli

.


80 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градежни материјали

06 јан 20:17Prodavam Keramidi

Prodavam keramidi okolu 1400 parcinja cena po dogovor Kontakt: 07060...


8 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градежни материјали

30 сеп 13:00Најголем избор на декорации од гипс(gips):лајсни,розетни...

Разубавете го вашиот дом. Нудиме најголем избор на декорации од гип...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градежни материјали

17 јун 12:10НОВО! 3Д ГИПСЕНИ И БЕТОНСКИ ОБЛОГИ

1. 3д гипсени облоги за внатрешни и 3д бетонски облоги за надворешни...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градежни материјали

17 јун 12:10Keramidi Kikinda

Prodavam keramidi Toza Markovic Kikinda model 333. Kolicina 1000-1100...


9 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градежни материјали

07 авг 20:49Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам