Гази Баба
                   
5520 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MITSUBISHI PAJERO 3.2DID

MITSUBISHI PAJERO 3.2DID 170KS AUTOMATIC 2008GOD 197.000KM SERVISNA...


17.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

SEAT LEON 1.6 TDI, (JE-DESIGN), 2011, UNIKAT, PERFEKTEN

📣 Se prodava Seat Leon 1.6 TDI, JE DESIGN (UNIKAT), 2011 godina vo s...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 12:09Промовирано

Porsche Cayenne- 2013 god, 3.0d

- Колата е во перфектна состојба купена од Порше Македонија, - прв ...


36.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

BMW 116D

Prodavam BMW 116D 120ps 12mesec 2012god 226000km so servisna Full op...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 15:18Audi A3 1.6 Tdi Facelifte

Prodavam Audi A3 1.6 Tdi 105ps 2010god Uvoz Germania plateni davacki...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 15:18BMW 525D f10

Prodavam BMW 525D automatik 2010god Uvoz Germania registrirano cela ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 15:17VW GOLF 5 2.0 TDI Gt Sport 170KS DSG f1 - 2008

VW GOLF 5 2.0 TDI Gt Sport 170KS DSG f1 Godina na proizvodstvo 20...


3.300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 14:59AUDI A4 2.0 TDI 170 KS 2011 GOD. (EURO 5)

SE PRODAVA AUDI A4 2.0 TDI 2011 GODINA. (EURO 5 MOTOR 170ks) God n...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 14:59OPEL VEKTRA MOZE ZAMENA ZA KARAVAN

Mishelin gumi, nov akomulator, servisirana. Moze zamena za KARAVAN il...


600 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:59RENO 18 RENAULT 18 TNG

Kako na slikite, vo vozna sostojba, atest plin, hladnjakot dupnat


500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:59Renault 5 kampus

Vo vozna sostojba


700 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:59CITROEN NEMO 1.4 HDI 2010 GODINA

CITROEN NEMO 1.4 HDI GODINA : 2010 REGISTRIRAN NA SKOPSKI TABLICI ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:58VW CRAFTER 2.5 TDI

VW CRAFTER 2.5 TDI GODINA : 2009 80 kW - 110 PS ELEKTRICNO ZAKLUCUVAN...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Комбиња

Денес 13:58VW CRAFTER 2.5 TDI SO KLIMA KOMBE TOVARNO VOZILO

VW CRAFTER 2.5 TDI NOV UVOZ OD GERMANIJA GODINA : 09.2008 KLIMA KAME...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Комбиња

Денес 13:58Citroen C3 Picasso

Se prodava Citroen C3 Picasso 1.6 hdi 66kw 2009 godina Vistinsko gra...


4.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:47Shlep Slep Vlecna Sluzba 24/7

Vlecna Slep Sluzba Fic 24/7 dostpani vo sekoe vreme vrsime transport ...


10 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Шлеп служба

Денес 13:45Vlecna Slep Sluzba 24/7 Pomos na pat

🚨Vlecna Slep Sluzba Fic 24/7🚨dostapni vo sekoe vreme vrsime transpo...


40 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Шлеп служба

Денес 13:28Vlecna Slep Sluzba Fic 24/7

Vlecna Sluzba Fic vi nudi brz i bezbeden transport na vasite vozila d...


40 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Шлеп служба

Денес 13:28BMW 520 D 110KW 2006 FABRIKA

BMW 520 D 110KW ZA HOLANDSKI PAZAR 2006GODINA RACEN MENUVAC REGISTRIR...


5.600 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:27Vlecna Slep Sluzba Fic 24/7

🚨Vlecna Slep Sluzba Fic 24/7🚨dostapni vo sekoe vreme vrsime transpo...


30 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Шлеп служба

Денес 13:27PEUGEOT 306 1.6 So PLIN KLiMA VO DELOVI

prodavam polovni delovi za peugeot 306 1.6 benzin so plin i klima alu...


1.234 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:22Citroen C3 **EKONOMIC**za pochetnici TOP HITNO!!!

Kolata e vo odlichna sostojba, kataoseriski I vnatreshno odlichna. N...


2.999 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:22Mitsubishi L200

Се продава Мицубиши Л200. 2012 година, 2.5 дизел.


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:19Mercedes Atego

Се продава Мерцедес Атего 1828 1999 година. Во одлична состојба. Редо...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 13:19RAMPI

Се продаваат рампи со носивост од 1т, 1,5т и од 2 тона. Може и монтаж...


1 €
или предлог цена
Денес 13:19Opel Movano

Се продава Опел Мовано 2018 година


1 €
или предлог цена
Денес 13:19Ford Mustang

Се продава Форд Мустанг


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:19Opel Vivaro

Се продава Опел Виваро 2020 година, 7400 километри одлично сочувано


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:19Iveco Daily

Се продава Ивеко Дејли 2012 година, редовно одржувано


1 €
или предлог цена
Денес 13:19BMW 520 D X-DRIVE BIZNIS AVTO MIRO

BMW 520 D X-DRIVE BIZNIS AVTOMATIK 140KW FUL OPREMEN AVTOMOBIL MAXIMA...


35.900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:19  НОВ ОГЛАС

Peugeot Boxer

Се продава комбе Пежо Боксер 2017 година. редовно одржувано


1 €
или предлог цена
Денес 13:19Delovi za reno5 campus

Ptodavam delovi za reno5 campus 14 benzin 89god


10 МКД
или предлог цена
Денес 13:16Vlecna slep sluzba

Vrsime transport na vozila do 5t niz cela makedonija po na niski ceni


2 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Шлеп служба

Денес 13:16PORSHE CAYENNE 3.0 D AVTOMIRO

PORSHE CAYENNE 3.0 D FUL OPREMEN AVTOMOBIL MAXIMALNO SOCUVAN REDOVNO ...


35.900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:06  НОВ ОГЛАС

Pajero OFF ROAD OFFROAD LADA NIVA

2.5 dizel..... 7 sedista 96 god...... 105 350 km... REALNI Profesio...


10.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Porsche Cayenne- 2013 god, 3.0d

- Колата е во перфектна состојба купена од Порше Македонија, - прв ...


36.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00TERENEC Pajero OFF ROAD

Pajero 2.5 dizel 105 000km 078/833-518 96 god. Profesionalno krenat...


10.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00TERENEC Pajero OFF ROAD 078/833-518

Sreden stegnat do posledno stravce Profesionalno krenat 5 cm OFFROAD...


11.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Slep shlep vlecna sluzba Mercedes KRALOT

Vlecna sluzba Mercedes 609 Vo TOP SOSTOJBA SERVISIRANO... NOVI GU...


6.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Шлеп служба

Денес 13:00Се продава MAN TGL 12.220

Man tgl 12.220 2011 god Nosivost 6500kg Hidraulicna rampa 1.500kg ...


12.490 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 13:00Камионски гуми

385/65х22,5 комплет 6 гуми - 500 евра парче - 100 евра


500 €
или предлог цена
Денес 13:00Гуми со алуминиумски бандажи за Smart

4 алуминиумски бандажи со гуми 15 за Smart


200 €
или предлог цена
Денес 13:00Ladilnik krone carrier maxima 1300

Se prodava Ladilnik Krone carrier maxima 1300 2009god. Komplet servi...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Приколки

Денес 13:00Страна 1 од 139

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам