Гази Баба
                   
5523 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava! mini cooper s 1.6benzin

Se prodava mini cooper s 1.6benzin 163ks. -napraven mal,golem servis...


3.100 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.300 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

02 фев 11:13Промовирано

Ladilnik krone carrier maxima 1300

Se prodava Ladilnik Krone carrier maxima 1300 2009god. Komplet servi...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Приколки

Денес 13:00Промовирано

Porsche Cayenne- 2013 god, 3.0d

- Колата е во перфектна состојба купена од Порше Македонија, - прв ...


36.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Audi A3 1.9 TDI Coupe 2007

Audito e vo odlicna sostojba ne e korozirano niti ima pokazano nitu p...


5.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.700 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 15:11Mercedes ML 400 CDI AMG.

>MERCEDES ML 400 CDI AMG >CLIMATRONIK >GREACI >TEMPOMAT >KOZA INT...


4.999 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 14:54MERCEDES-BENZ CLK200 KOMPRESSOR 1999 192ks- Atestiran plin

🏁 Mercedes-Benz CLK200 W208 Kompressor 141kw- 192 hp 1999godina. -...


2.400 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.500 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 14:45Alutec bandazi 17ki 5x112

Bandazite se staklo socuvani pravi se ne se vareni odlicni se Doagja...


550 €
или предлог цена
Денес 14:22  НОВ ОГЛАС

drzaci za velosipedi

golem izbor na drzaci za velosipedi .za montaza na krov ,montaza na p...


1 МКД
или предлог цена
Денес 14:10VILUSKAR ISUZU 3 TONA DIZEL

VILUSKAR ISUZU DIZEL 3 TONA 2018 GOD PRIZVEDEN 1700 SAATII LEVO D...


Денес 14:09PUMPA 9 SO REDUKTOR KOMPLET

PUMPA 9 SO REDUKTOR KOMPLET ISPRVNA


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 14:09налепници махагон Punto1

махагон и сјајно плави налепници за Punto1 одличен стајлинг за вашет...


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 14:03држачи за скии

Golem izbor na drzaci za skii.za 1par.2para .4para.6para,visoki ,nisk...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:03спортски филтери SIMOTA

повеќе врсти на оргинални спортски филтери SIMOTA цена за комад 2500...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 14:02Chevrolet Captiva 4x4

Chevrolet Captiva 4x4 SUV 2.0D 150ks Kolata e maksimalno zacuvana,...


6.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 14:00GOLF 5 1.9 TDI 77KW REGISTRACIJA DO 01.08.2023

GOLF 5 1.9 TDI 77(KW) 5 BRZINI RACEN, PROZORI NA DUGME NAPRED NAZAD...


4.550 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:46  НОВ ОГЛАС

FIAT NOV KlUC VO DELOVI

Nova skolka za fiat kluc ima Bel Crn Crven Prakam po kargo


500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

Денес 13:29  НОВ ОГЛАС

Audi navlaka za kluc

Nova navlaka za kluc za audi Prakam po kargo


600 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

Денес 13:25  НОВ ОГЛАС

Citroen Nemo 1.4hdi

Odlicna kola mnogu mala potrosuvacka


4.650 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:23Mercedes-benz B200 cdi sport

Se prodava mercedes B200 cdi 2007 godina vo odlicna karoseriska i meh...


5.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.000 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:14Vespa italcet 50cc

Prodavam vespa italcet 50cc skoro nova stara 3 meseci registrirana


1.300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

Денес 13:13Kupuvam kamp prikolka

Kupuvam kamp prikolka da e socuvana moze I stranska


111 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кампинг возила

Денес 13:05  НОВ ОГЛАС

Kupuvam tovarno kombe nad 2008

Kupuvam tovarno kombe nad 2008


111 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Комбиња

Денес 13:03  НОВ ОГЛАС

Polo 1.2 so klima TOP SOSTOJBA

Kolata e vo odlichna sostojba I vnatre I nadvor Vredi da se vidi. Ima...


3.399 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:01Pajero OFF ROAD OFFROAD LADA NIVA

2.5 dizel..... 7 sedista 96 god...... 105 350 km... REALNI Profesio...


10.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Porsche Cayenne- 2013 god, 3.0d

- Колата е во перфектна состојба купена од Порше Македонија, - прв ...


36.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00TERENEC Pajero OFF ROAD

Pajero 2.5 dizel 105 000km 078/833-518 96 god. Profesionalno krenat...


10.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00TERENEC Pajero OFF ROAD 078/833-518

Sreden stegnat do posledno stravce Profesionalno krenat 5 cm OFFROAD...


11.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Slep shlep vlecna sluzba Mercedes KRALOT

Vlecna sluzba.. PRODADENO ❗❗❗ PRODADENO ❗❗❗ Mercedes 609 Vo TOP S...


6.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Шлеп служба

Денес 13:00Ladilnik krone carrier maxima 1300

Se prodava Ladilnik Krone carrier maxima 1300 2009god. Komplet servi...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Приколки

Денес 13:00Razni Allu I çelicni bandazhi tenki rezervni

Razni Allu I çeliçni bandazhi tenki rezervni


1 €
или предлог цена
Денес 13:00MITSUBISHI PAJERO 3.2DID

MITSUBISHI PAJERO 3.2DID 170KS AUTOMATIC 2008GOD 197.000KM SERVISNA...


17.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00PASSAT B6 (HIGHLINE) *2.0 TDI 8V*

Passat B6 2.0 TDI 8V -Najpogoden motor -6 brzini manuel FUL...


4.899 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Peugeot PARTNER - BERLINGO

Peugeot PARTNER 2009 god prv gazda.. Kupeno od salon Ne e od uvoz❗❗...


4.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Бандажи со гуми

Се продаваат бандажи Опел со одлични bfgoodrich гуми 195/65/15


250 €
или предлог цена
Денес 13:00Peugeot PARTNER BERLINGO

Peugeot PARTNER 1.9 dizel 078833518.... 078833518... 078833518 2004...


3.100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Allu bandazhi skoro Novi fix 10000 den solidni letni gumi

Allu bandazhi skoro Novi .solidni letni gumi Cena fix 10000 den ban...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Шлеп Ивеко

спремно за работа. контакт 072/234-005


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 13:00VOLAN YUGO SPORTSKI JUGO.101

Volanot e sacuvan


По Договор
или предлог цена
Денес 12:45  НОВ ОГЛАС

Високотонци/твитери Pioneer

Продавам четири високотонци за во кола Pioneer model TS-S15 20mm 120...


80 €
или предлог цена
Денес 12:36GOLF 5 PLUS 2.0 TDI

GOLF 5 PLUS vo. Mnogu dobra sostojba servisirana registrirana do 21....


1 €
или предлог цена
- 80 % Попуст
5 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 12:28OPEL INSIGNIA COSMO 2.0CDTI 163KS 2014 PERFEKTNA

SE PRODAVA OPEL INSIGNIA 2.0CDTI 163KS 2014 KUPENA I ODRZUVANA VO OLI...


10.900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 12:19  НОВ ОГЛАС

Fiat Punto Evo 1.3multijet 2010g Kako novo

Se prodava Fiat Punto Evo 1.3multijet 62kw EURO5 proizvedeno 2010godi...


4.750 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 12:19SKODA FABIA 1.2 TDI 55KW GREENLINE FACELIFT

Se prodava Skoda fabia 1.2tdi 55kw greenline facelift 2010 godina. K...


4.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 12:18Страна 1 од 139

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам