Аеродром
                           
212 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Куќа на Островска во Ново Лисиче

Куќа се наоѓа на ул,"Тодор Чангов 35 бр 9"на Островска улица во Ново...


50.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
55.000 €
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

05 јун 10:50Промовирано

KUKA VO NOVO LISICE

Se prodava moderna kuka vo Novo Lisice koja ima plac od 2186 m2 i vku...


460.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Денес 00:12Kukja s.Tresonche

Se prodava kukja vo selo Tresonche so imoten list.


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 20:10Се продава куќа

Се продава куќа на ул.Ѓорѓи Капче 47 во населба Лисиче ( последна 27ц...


123 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 14:06Se prodava baraka vo Naselba lisice na pocetok sproti krstot

Se prodava baraka vo naselba lisice na odlicna lokacija sproti outlet...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 09:36Се продава куќа

Се продава куќа во Лисиче, со чист имотен лист, близу автобуска стани...


55.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

05 јун 22:18Се продава куќа во Лисиче

Се продава куќа комплетно реновирана на два спрата 210м2 станбен прос...


320.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

05 јун 21:14Prodavam kuka na dva sprata 250 m2 i dvor 600 m2 vo D.Lisice

Prodavam kuka na dva sprata 250 m2 i dvor 600 m2 vo D.Lisice, vednas ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

05 јун 13:05Куќа на Островска во Ново Лисиче

Куќа се наоѓа на ул,"Тодор Чангов 35 бр 9"на Островска улица во Ново...


50.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
55.000 €
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

05 јун 10:50Se prodava kukja vo naselba lisice

Se prodava kukja so cist imoten list vo aerodrom naselba lisice.Na dv...


170.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

05 јун 10:29PONOVA KUKJA VO LISICE SO DELOVEN PROSTOR

Сити Партнер агенција продава Прекрасна веднаш вселива куќа во Лисиче...


275.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

05 јун 09:26Prodavam kjukja vo lisice

Se prodavq kukja vo lisice Za povekje info kontaktirajte me Dejan 077...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

05 јун 07:36Kukja vo trubarevo

Se prodava kukja vo trubarevo sprotiv novata benzinska na Lukoil na u...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

04 јун 15:59Kukja so dvor vo Kadino opstina ilinden

se prodava kukja so dvor vo kadino opstina ilinden za poveke info jav...


50.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

04 јун 11:58SE PRODAVA MONTAZNA KUKJA 80M2

Се продава монтажна куќа 80м2 до клуч на рака. Нова Градба 2023, има...


70.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

02 јун 23:34SE PRODAVA MONTAZNА KUKJA OD 70M2

Се продава монтажна куќа 70м2 до клуч на рака. Нова Градба 2023, има...


63.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

02 јун 23:33Se prodava dvo semejna kuka vo naselba Lisice

Se prodava kuka so dva posebni vleza ili posebni stanovi dolniot spra...


255.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

02 јун 16:22Продсвам куќа

Продавам куќа 220м2 станбен простор и 88м2 теретана опремена,плус дво...


160.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

02 јун 10:52Kuka vo naselba lisice

Prodavam dvo semejna kuka vo naselba Lisice na mirno lokacija vo bliz...


155.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

02 јун 02:06Се продава куќа

Се продава куќа позади бензиска Макпетрол кај Ист Гејт. За повеќе инф...


38.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

01 јун 20:11Луксузна Куќа во Лисиче

Се продава или изнајмува луксузна Куќа во населна Лисиче. Исклучиво з...


250.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

01 јун 14:31Luksuzna Vila

Се изнајмува или продава луксузна куќа-вила во населба Лисиче. Се изн...


2.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

01 јун 14:31Издавам кука

30m2 - kuka + 30m2 - garaza ; Издавам мала кука од 30м2, со сопс...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

01 јун 07:22Opremena kuka so dvor vo Volkovo

barajte na ovoj broj 070437624 barajte na ovoj broj 070437624 baraj...


85.000 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
95.000 €
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

01 јун 07:08Kukja vo naselba Lisice / Куќа во населба Лисиче

Се продава куќа 180м2 во населба Лисиче на 50тина метри од трговскиот...


165.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

31 мај 18:03MENUVAM NOVA KUKJA ZA STAN SO DOPLATA

Menuvam planska novoizgradena multisemejna kukja 480m2 legalizirana, ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

31 мај 00:21se prodava kuka vo nas.Lisice

Se prodava kuka vo nas.Lisice,so celosna dokumentacija. Kujna so trp...


85.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

30 мај 20:32PRODAVAM STANBEN OBJEKT NASELBA G.LISICE

PRODAVAM KUJKA VO NASELBA GORNO LISICE NA 2 SPRATA PLUS POTKROVJE .PR...


210.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

27 мај 23:04MULTI SEMEJNA KUKJA

Se prodava novoizgradena Multi semejna kukja od 479 m2 ( moze da zive...


1.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

27 мај 01:22kupuvam kukja vo Star Dojran

kupuvam kukja vo star Dojran do 45 000evra,vo zavisnost od lokacijata...


45.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

26 мај 19:01Се продава куќа во населба Лисиче

Куќата се наоѓа спроти училиштето Димитар Македонски. Напомена: Се пр...


120.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

25 мај 23:07Издавам наместена кука 50м2 на Островска

Издавам наместена кука 50м2 на Островска.Цена по договор 078363786 S...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

24 мај 23:06Се продава куќа во Ченто

Куката се наоѓа на 150м од пазар и трговски,приземјето е недоправено....


120.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

24 мај 12:44Издавам барака

Издавам комплет наместена трособна барака со посебен влез и дворно ме...


180 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

23 мај 05:53Продавам куќа во Припор

Продавам куќа во Припор, сместена на мирна локација на 100м после хот...


65.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

22 мај 19:02Се продава барака во населба Лисиче

Барака со доградба близу до трговскиот во населба Лисиче, пред основн...


90.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

17 мај 22:13Se prodava kuka vo naselba Lisice

Se prodava kuka vo naselba Lisice blisku do trgovski centar, skolo, g...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

12 мај 12:55Se prodava kuka vo nas 11 Oktomvri

Se prodava kuka vo naselba 11 Oktomvri so vkupna povrsina 260m2 i ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

12 мај 10:58Се продава/изнајмува деловно станбен објект

Се продава/изнајмува деловно станбен простор во населба Горно Лисиче ...


250.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

10 мај 09:08Se prodava baraka vo naselba lisice

Se prodava baraka vo naselba lisice na odlicna lokacija sproti outlet...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

08 мај 19:36Kuka vo Pintija

Prekrasna kuka cist vozduh mir I organska hrana na 7 km od centar... ...


700 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

07 мај 13:00Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам