Гази Баба
                   
2076 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bmw 525d Facelift 2009

Se prodava Bmw Facelift godina 2009 model 525d so 3.0 motor,voziloto...


8.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

25 мар 15:20Промовирано

HITNO .. 9500 eu. Pajero 3.0 V6 benzin-plin

Pajero 3.0 V6 benzin-plin PERFEKTNA SOSTOJBA Proverka kade sakate


9.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

20 мар 20:18Промовирано

AUDI A3 1.9 TDI, 77KW, SPORTBACK, REGISTRIRANO+SERVISIRANO

Se prodava AUDI A3 1.9 TDI SPORTBACK, 77kw-105ps, Facelift model, pro...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 13:48Промовирано

SEAT LEON 1.9TDI 77KW EDISTVEN VO MK EXTRA SOSTOJBA

Voziloto e vo besprekorna sostojba REGISTRIRANO DO 15.03.2024god. So ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:32VW GOLF 5 1.9TDI 77kw 2009 BLUEMOTION

GOLF 5 1.9TDI 77KW BLUEMOTION GOD. 2009 NAVIGAVIJA KLIMA TEMPOMAT...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:32SEAT IBIZA 1.4TDI 2010 ECOMOTIVE EXTRA SOSTOJBA

Besprekorna sostojba Registrirano do 01.2024god. Klima Tempomat Srev...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:32Ford Mustang

Се продава Форд Мустанг


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 08:56Mitsubishi L200

Се продава Мицубиши Л200, 2012 година.


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 08:56Audi A6

Се продава Ауди А6, во екстра состојба редовно одржувано


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 08:56PRODAVAM AUDI A3 2.0 2009g. - FULL OPREMA - AVTO STIL

VOZILOTO E UVEZENO OD ITALIJA I E SO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA....


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 08:47PRODAVAM GOLF 6 2.0 TDI 2009 GOD FUL OPREMA AVTO STIL

VOZILOTO EVUVEZENO OD GERMANIJA I E SO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 08:46PRODAVAM AUDI 3 2.0 2008 GOD FUL OPREMA AVTO STIL

VOZILOTO E UVEZENO OD FRANCIJA I E SO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 08:46PRODAVAM FIAT PUNTO EVO 2010g. - FULL OPREMA - AVTO STIL

VOZILOTO E UVEZENO OD HOLANDIJA I E SO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 08:46PRODAVAM OPEL MERIVA 1.4 2009g. - FULL OPREMA - AVTO STIL

VOZILOTO E UVEZENO OD ITALIJA I E SO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA....


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 08:46PRODAVAM SEAT IBIZA 1.2 TDI 2011g. - FULL OPREMA - AVTO STIL

VOZILOTO E UVEZENO OD HOLANDIJA I E SO PLATENI DAVACKI DO REGISTRA...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 08:46PRODAVAM HYUNDAI I 30 1.4 2009g. - FULL OPREMA - AVTO STIL

VOZILOTO E UVEZENO OD ITALIJA I E SO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA....


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 08:45PEUGEOT 308 1.6 HDI 2010g. - FULL OPREMA - AVTO STIL

VOZILOTO E UVEZENO OD HOLANDIJA I E SO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 08:45GOLF 6 1.6 TDI 2009g. AVTOMATIK - FULL OPREMA - AVTO STIL

VOZILOTO E UVEZENO OD GERMANIJA I E SO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 08:45PRODAVAM WV POLO 1.2 TDI 2011g. - FULL OPREMA - AVTO STIL

VOZILOTO E UVEZZENO OD HOLANDIJA I E SO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACI...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 08:44HYUNDAI I 20 1.4 DIZEL 2013 god.FUL OPREMA AVTO STIL

VOZILOTO E UVEZENO OD SPANIJA I E SO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA....


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 08:44PRODAVAM CITROEN C 3 1.6HDI 2011g. - FULL OPREMA - AVTO STIL

VOZILOTO E UVEZENO OD ITALIJA I E SO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA....


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 08:44PRODAVAM OPEL CORSA 1.2 2007 gog. FUL OPREMA AVTO STIL

VOZILOTO E UVEZENO OD HOLANDIJA I E SO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 08:44PRODAVAM PEUGEOT PARTNER 1.6 2010GOD FUL OPREMA AVTO STIL

VOZILOTO E UVEZENO OD ITALIJA I E SO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 08:44VW POLO 1.2 TDI 2011g. - FULL OPREMA - AVTO STIL

VOZILOTO E UVEZENO OD HOLANDIJA I E SO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 08:44PRODAVAM FIAT FIORINO QUBO 2009 GOD FUL OPREMA AVTO STIL

VOZILOTO E UVEZENO OD ITALIJA I E SO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA....


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 08:43PRODAVAM VW POLO 1.6 2009g. - FULL OPREMA - AVTO STIL

VOZILOTO E UVEZENO OD GERMANIJA I E SO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 08:43Opel Astra G 1.6 - 99 God Atest plin , Reg.09/23 FULL OPREMA

Opel Astra G 1.6 99 God Atest plin, rezervno trkalo Reg. Do 09/23 G...


1.650 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 08:34  НОВ ОГЛАС

SEAT IBIZA 1.2 TDI ECOMOTIVE 12.2011 GODINA FULL OPREMA

SEAT IBIZA ST 1.2 TDI 21.12.2011 GODINA ECOMOTIVE FULL OPREMA so novi...


4.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
4.650 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 08:13Se prodava Opel Astra H 1.7cdti

Se prodava Opel Astra H 1.7 cdti vo odlichna sostojba registrirana do...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 07:57VW Polo 1.2 TDI bluemotion 2011 god kako novo

Kontakt Telefon: 075-356-000 VW Polo 1.2 TDI bluemotion 2011 god kak...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 07:50  НОВ ОГЛАС

Mercedes a klasa 160 cdi

Se prodava vo odlicna sostojba mnogu socuvana i vnatresno i nadvoresn...


3.900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 07:07  НОВ ОГЛАС

AUDI A5 CABRIO 2014 2.0 TFSI

Audi A5 cabrio Full Oprema Doneseno od USA Napraven e komplet serv...


15.999 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 06:49MERCEDES BENZ 220 CDI GOLF LEON POLO

070 335 088 SE PRODAVA MERCEDES BENZ 220 CDI GODINA 2000 ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 00:57POLO 2003/4 g. benz 1.2 so Aest. Plin, KLIMA, Garazhirano

Polo prod. Dizel 1.4 / 66 kw. 2003 / 4 g Haj_Tehnologji CITROEN...


2.800 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 00:54H. ACCENT prv sopstv. Ful oprem. Benz._At._Plin Registriran

Hjundai Accent Shtedlivo, Domak._chuvano vozilce za Sekoja vozrast ...


1.050 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.100 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 00:45Bmw 320xd Facelift

Bmw 320d xdrive facelift ponoviot motor Extra sostojba top forma mo...


9.999 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 23:48Seat Leon 1.9 tdi Top Sostojba

Seat leon 1.9 tdi 77kw servisiran extra sostojba top socuvano….


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 23:48Opel Astra J

Opel Astra 1.4Turbo 140ks -Kolata ne e uvezena kupena e od salon n...


13.300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 23:43Audi Q3

-odlicna sostojba -2.0 TDI 140 ks -Quattro -polna oprema -golem ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 23:02CITROËN BERLINGO PARTNER 2.0 HDI DIZEL 66 KW 90 KS. DOBLO

BERLINGO 1999 EUR FIKS CENA ZA POEFTINO NE ZVONI DA GUBIS VREME I SEB...


1.999 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 22:16  НОВ ОГЛАС

Citroen c4 1.6 hdi

Citroen c4 2011 godina 1.6 hdi 116hp automatik 102.000km


8.800 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 21:30  НОВ ОГЛАС

Branik za Nisan terano 2

Branik za Nisan terano 2(izraboten od Lim debel #3mm )


455 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 21:25GOLF 7 GTD DSG NAVI DISTANCE XENON LED

Uvezen od Germanija Start stop Golf 7 GTD DSG NAVI.XENON .LED.DISTA...


17.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 20:27  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 52

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам