85 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

СЕ ПРОДАВА КУЌА 68м2 со ДВОР 234м2

Куќа со 68м2+234м2 двор во Стара Чаршија за продажба. Контакт тел;...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:00Prodavam kukja vo Mađari

Prodavam kukja vo Mađari nova . .može da se javite i na 070 245 ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

Денес 09:29ITNO SE PRODAVA NOVA KUKA

Se prodava nova nevselena kuka, blisku do Tefejuz skoloto, 700 m do B...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 20:25Se prodava objekt

Se prodava objekt na dva sprata so povrsina od 150m2 plus dvor 20m2. ...


60.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 16:06Kuka vo blizina na Point Retail

Se prodava kukja so vkupna povrsina od 129 m2. Vkupna povrsina na pla...


120.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 01:29Se prodava semejna kukja vo gazibaba

Se porodava semejna kukja so plac od 400m² NE SE JAVUVAJ NA BROJOT DO...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

05 јун 17:56КУЌАТА СЕ ПРОДАВА

Се продава куќа дво спратна со површина од 212м2 во близина кај Униве...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

05 јун 13:00Куќа, Бит пазар, Стара Чаршија, Bit pazar, Stara carsija,

Се продава куќа 110 + 42 кв, со плац од 426 кв, , Бит пазар (Bit Paz...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

05 јун 10:10Kuka vo gazi baba opstina cair

Se prodava kuka na gazi baba za podetalni informacii na 078 407 959


77 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

04 јун 14:03Se prodava kuka na Dzon Kenedi

Se prodava kukja vo opstina Chair do ulicata Dzon Kenedi vednas pozad...


185.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

03 јун 17:13cProdavam Kuka so dvor Vo Cair

Pod objekt 180, dvorno mesto 350m2.. Kukata se naoga na ul. Maksut ...


199.999 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

03 јун 15:42Shtëpi në Çair - afër Bazaros

Fqinjësi e qetë Podrum me garazhë oborr të rregulluar me gardh prej...


279.999 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

02 јун 22:53Prodavam kuka vo Cair

prodavam kuka vo cair broj za kontakt 075388884


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

01 јун 12:36Se prodava kuka na ul.Djonkenedi 548m²

Kukata se naoga na djonkenedi pozadi zgradite so brojki i e delena na...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

01 јун 00:50Куќа во Чаир

Се продава куќа во Чаир со квадратура од 130 м2 (градба со имотен лис...


145.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

31 мај 21:33Itno se prodava nova kuka

Se prodava nova nevselena kuka, blisku do Tefejuz skoloto, 700 m do B...


85.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

31 мај 08:44Kuka vo gazi Baba opstina cair

So dokumenti prevod odma!!! Se prodava kuka vo naselba gazi Baba n...


50.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

26 мај 21:52Куќа во Чаир

Се продава куќа во Чаир 179 м2 Повеќе информации на 078 316 469


100.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

26 мај 09:43Kuka vednas vseliva

Prodavam kuka renovirana polunamestena.kukata e izolirana so stiropor...


23.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

24 мај 11:01KUKA SO DUKAN VO CAIR / DUKANQIK

ISE PRODAVA KUKA SO DUKAN VO SKOPIJE/ DUKANCIK 440m2 140 m3 OBJ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

22 мај 00:15Se prodava kukja do market Kiper vo Gazibaba

Se prodava kukja do market Kiper vo Gazibaba so 5 sobi, podrum, 2 kup...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

21 мај 16:39Kukja Topansko pole

Prodavam kukja vo Topansko pole stara gradba Povrsina na kukjata e 8...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

16 мај 12:39Se izdava Kuķa vo dzonkenedi

Se izdava kuķa na vlez vo dzonkenedi 200m2 so dvor od 700m2 moze i za...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

16 мај 11:12СЕ ПРОДАВА КУКА ВО ДУЌАНЏИК

Се продава парцела со површина од 104 м 2 со дворно место во населба ...


45 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

12 мај 14:22Kukja- Gradezno zemjiste

Se prodava gradezno zemjiste so markica za zgrada- 179m2 ul.Jajce br...


100.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

11 мај 18:33Shtëpi 309m2 në Çair

Në shitje shtëpi prej gjithsej 309m2 prapa shkolles fillore Imri Elez...


115 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

25 апр 14:29Семејна куќа во Општина Чаир на одлична локација

Се продава Мулти семејна куќа во Општина Чаир,населба Топанско поле. ...


650.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

09 апр 19:38KUKA OPREMENA

SE PRODAVA NOVA KUKA NA 2 SPRATA OPREMENA SO KOMPLETNA DOKUMENTACIJA ...


70.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

27 мар 13:00Kuka vo Chair

Se prodava semejna vo Cair vednas sproti vero i parkot.


123.456 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

25 мар 09:46Se prodava kuka vo Cair

Шифра 9069 Се продава нова куќа во Чаир кај гимназија Цветан Димов. 1...


70.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

22 мар 10:22Se prodava dve kuki

Se prodavat dve kuki ednata od 54 kv drugata 175 kv na tri sprati, so...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

18 мар 19:48Куќа во Чаир

Se prodava kuka vo Cair na ulica Kemal Ataturk br.11


150.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

16 мар 12:18Se prodava kuka

Kuka Zelezara 070390147


120.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

12 мар 15:12SE PRODAVA KUKA

Se prodava kuka vo Topansko pole na atraktivna lokacija,so odlicna me...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

01 мар 07:44Iznajmuvam apartmani vo Mavrovo

Iznajmuvam kompletno opremeni apartmani vo Mavrovo, vednash do Hotel ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

23 фев 01:32Se prodava kukja vednas do plasticarska ulica

Kukja tvrda gradba gradena vo 2015god prizemjeto momentlano Se korist...


60.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

30 јан 14:07Se izdava kuqa 2 kat 110 m2 namestena

Ima 3 sobi plus salon 110 m2 mob 071 34 66 66 cena 300 eur se plaqa 6...


350 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

23 јан 21:27Prodavam kuca

Prodavam kuca so odlicna lokacija 20 min do centar 2 min do East Gate...


82.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

22 ное 18:08Shitet shtëpi

Shitet shtëpi në saraj 164 m2 e renevouat dhe me gjitha dokumentacion...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

19 ное 20:26Se prodava kuka so povrsina od 322m2

Se prodava kuka so povrsina od 322m2 na 3 sprata,so posebni vlezovi.K...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

31 авг 11:27Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам