Подкатегорија:
                   
22 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Звучници со кевлар мембрана

Звучници Fenton 125w 8 oma, 6.5 инчи 165 мм ,како нови кратко користе...


2.600 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 07:34  НОВ ОГЛАС

SONY ss e21

Vintage (1981 god) Bookshelf zvucnici Sony E21 40w 8oma prekrasen ret...


50 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 11:14JVC JR S50 recievers

Prekrasen Vintage (1978 god) resiver JVC JR S50 redok primerok za lju...


5.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.200 МКД
05 јун 09:35Philips FT 565 tuner

Digitalen stereo tuner Philips ft 565,odlicen priem na stanici vo ste...


1.700 МКД
или предлог цена
04 јун 09:00Звучници

Дрвени звучници тросистемски ,квалитетен звук исправни ,солидно сочув...


2.600 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.800 МКД
Чаир / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

04 јун 06:40Bsr precision crafted

Gramafon so pojacalo ASTOR fumkcionira raboti no plocite ne gi menuva...


100 €
или предлог цена
29 мај 17:27Dek Technics I mal radio kasetofon

Се продава стерео дек Technics RS-M228X и мал радио касетофон. Двата...


1.800 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

20 мај 01:03Denon AVR-1801

Se prodava pojacalo Denon AVR-1801 5.1, so vidlivi tragi na koristenj...


5.500 МКД
или предлог цена
04 мај 19:20FleetWood Audio zvucnici

Se prodavaat zvucnici, marka FleetWood Audio USA (5 zvucnici) so vizu...


2.500 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

04 мај 19:05Harman Kardon BDS 570

Se prodava Blu-ray receiver / pojacalo Harman Kardon BDS 570 5.1, mno...


6.500 МКД
или предлог цена
04 мај 18:16Dalecinsko za Yamaha AX-596

Kupuvam dalecinsko za pojacalo Yamaha AX 596


1 €
или предлог цена
07 мар 22:00Караоке Звучник од 200w + гратис жичен микрофон

🔴 Супер моќен Караоке Звучник од 200w за само 1200 денари + гратис ж...


1.200 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

29 јан 12:34Prodavam CD player Marantz CD 67

Prodavam audiofilski CD Marantz CD 67 vo odlicna sostojba, skoro nov...


9.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

10 сеп 20:31Razer BlackShark V2 Pro Wireless Gaming Headset: THX 7.1

Slusalkite se kupeni pred 5 - 6 meseci, vo top sostojba se, rabotat o...


100 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

26 јул 15:44Prodavam zvucna karta M-Audio

prodavam zvucna karta M Audio mnogu malki koristena skoro nova, cena ...


150 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

26 апр 20:04Cd-pleer na tach

Se prodava Cd-pleer na tach donesen od germanija pred 2-3 meseci,rabo...


5.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

05 фев 21:16Zvucna karta M Audio

Prodavam zvucna karta M Audio air 192/4 i mikrofon Marantz mpm-1000 s...


200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

22 ное 10:51ORANGE AUDIO (EINSTEIN AUDIO) lampasko pretpojacalo

SE prodava ORANGE AUDIO lampasko tube ili valve pretpojacalo(podocna...


500 €
или предлог цена
02 окт 12:55PRODAVAM SISTEM LG NEISPRAVEN

LG NE RABOTI.Zvucnicite socuvani rabotat.


30 €
или предлог цена
31 јан 22:36JBL Charge 4

🔴JBL Charge 4🔴 ✅Преносен водоотпорен безжичен Bluetooth звучник _...


650 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

25 јан 12:58OZVUCUVANJE ZA VO KOLA

Vufer MAC - Germanski 800w Pojacalo Kenwood 500w Elipsi Jbl Odlicn...


6.000 МКД
или предлог цена
23 сеп 10:53LAMPASKO PRETPOJACALO VACUM TUBE PREAMPLIFIER

SE orodava vrvno hand made pretpojacalo so lampi 1 ecc81 i 2 ecc 82,s...


1 €
или предлог цена
26 јун 14:52Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам