Гази Баба
                   
5786 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Opel Astra J 1.7cdti 125ks Cosmo 2010g

Se prodava Opel Astra J Cosmo 1.7cdti 2010, 125ks vo odlicna sostojba...


6.100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

29 мај 21:01Промовирано

Mercedes E200 zamena moze so Mercedesw211

Moze zamena za w211 Moze zamena samo za mercedesw211 Kolata e vo be...


4.150 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

06 мај 16:59Промовирано

Land Rover

Land rover discovery 2 Avtomatic Td5 185ps 230000 km originalni S...


12.900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

24 апр 16:25Промовирано

Delovi za Ford Mondeo MK3

Prodavam polovni delovi za Ford mondeo 2.0 tdci


10 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 11:40SEAT IBIZA 1.9 TDI - 2009 god.

-- SEAT IBIZA 1.9 TDI - '09 God. -- Motor 1.9 TDI - 77kw = 105KS Men...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 11:31aux bluetooth

vidi sliki


500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 11:21Fiat punto pali vozi so 1000ce plin pominuva 250-300km

koliceto e extra funcionira se tip top potrosuvackata na gorivo mu e...


899 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 11:20VW GOlF 7 1.6 TDI bluemotion 2013 god kako nov

Kontakt Telefon: 075-356-000 VW GOlF 7 1.6 TDI bluemotion 2013 god k...


11.300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 11:17Fiat punto Evo 1.3 m-jet 2010 god euro 5

..


4.800 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 11:14Mercedes-Benz S 350 bluetec panorama

kolata e vo odlicna sostojba so realni km moze proverka vo ovlasten...


51.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 11:14Fiat fiorino 1.3 mjet odlicna sostojba

Fiat Fiorino 1.3 mjet (Euro4) Uvoz od Holandija 🇳🇱 Voziloto e 2...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 11:14Seat Ibiza 1.2 TDI EcoMotive "11

Seat Ibiza 1.2 tdi EcoMotive Uvoz od Holandija Voziloto e 2011 ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 11:14PEUGEOT 308 - 1.6 HDI - LION EDITION

- PEUGEOT 308 1.6 HDI - Lion Edition - Motor 1.6 Dizel - 110KS Menu...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 11:14SEAT IBIZA 1.9 TDI

-- SEAT IBIZA 1.9 TDI - '08 God. -- Voziloto e doneseno od Germanija...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 11:14SEAT IBIZA 1.9 TDI

-- SEAT IBIZA 1.9 TDI 🇨🇭 🇨🇭 - '09 God. -- Voziloto e doneseno od...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 11:14AUDI A6 3.0 TDI

- Audi A6 3.0 TDI - 2011 GOD. 🇨🇭🇨🇭- - Motor 3.0 TDI - 204 KS - M...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 11:13MERCEDES BENZ C200 CDI CH

-MERCEDES BENZ C200 CDI AVTOMATIK - 🇨🇭🇨🇭 Motor 2200 cm3 Menuvac...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 11:13Peugeot 207 1.4 HDI 2007 god. full oprema kako novo

Kontakt Telefon: 075-356-000 Peugeot 207 1.4 HDI 2007 god. full opre...


4.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 11:12VW GOLF 6 1.2 TSI 2010 god. Neuvezuvan

Kontakt Telefon: 075-302-111 VW GOLF 6 1.2 TSI 2010 godina Neuvezuva...


5.999 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 11:11Honda Delovi

Delovi civik akord prelude hrv legend ... Motori 1.4 1.5 1.6 2.0 3.5


1 €
или предлог цена
Денес 11:02GLAVA OD FORD MONDEO 1.8 TD. 94G.

GLAVA BEZ VETILI I BREGASTA ISPRAVNA SO GREACI ZA FORD MONDEO 1, OD 9...


40 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
50 €
Денес 10:56" OZ " Bandazi 18 so gumi Dunlop M+S 255/55/18

prodavam bandazi OZ 8J x 18 H2 made in italy komplet so gumi DUNLOP...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:47Polovni delovi za VW Golf 5/6 Passat Vw Up Buba Polo Touran

Polovni delovi za Volkswagen VW Golf 5 1.9TDI VW Golf 5 2.0TDI VW G...


1 €
или предлог цена
Денес 10:45Bandazi Felni Audi Volkswagen VW

Bandazi felni za Audi i Volkswagen 255/35 r20 077 870 547


1 МКД
или предлог цена
Денес 10:44Kompresori za klima VW Audi Seat

Kompresori za klima AUDI Volkswagen Seat 077 870 547


1.234 МКД
или предлог цена
Денес 10:44Polovni delovi za Fiat Bravo Punto Evo Panda Brava

Polovni AvtoDelovi za: Fiat Bravo 1.9JTD Fiat Panda 1.2 Fiat Brava 1...


1 МКД
или предлог цена
Денес 10:44Polovni avto delovi za Ford Fiesta Focus

Komplet polovni avto delovi za Ford Fiesta 1.4 TDCI, Ford Focus 1.8 T...


10 МКД
или предлог цена
Денес 10:44Polovni avto delovi za Mercedes A180D C220 CDI

Polovni avto delovi za Mercedes A180 CDI Model 2007 Karoseriski delo...


10 МКД
или предлог цена
Денес 10:445x100 r15.. IBIZA.. POLO

5x100 r15 Celicni bandazi, zdravi i pravi.. Bez ostetuvanja... Izvad...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:40CITROEN C3 1.4 HDI - KAKO OD SALON SOCUVAN

CITROEN C3 1.4 HDI - ATTRACTION 2014g 50kw - 68ks OPREMA.. ABS, ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 10:40Man tgl 12.180

Godina 2007 Sirina 2.50m Visina 2.50m Nosivost 6tona Vo odlicna s...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 10:35KANALIZACIJA PROBIVANJE JAMI CISTENJE

PROBIVANJE NA KANALIZACIJA VO FIRMI DOMOVI STANOVI SO PRITISOK VO...


100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 10:35CISTERNA ZA VODA I KANALIZACIJA

POROBIVANJE NA KANALIZACIJA ODVOD CISTENJE SEPTKICKI JAMI NOSENJE TEH...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 10:34MERCEDES C KLASA W202 NA DELOVI

Prodavam delovi za mercedes c klasa w202 redizajn C200 kompresor 19...


1 €
или предлог цена
Денес 10:33Bandazi R18 za bmw serija 1,3

Bandazi 18ki 5x120 8.5j site 4 ne se krivi nitu vareni! Gumi 225/40/1...


399 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
449 €
Денес 10:33patosnici orginal za site tipovi vozila

gumeni patosnici tipski za site tipovi vozila ceski vrven proizvod R...


1.700 МКД
или предлог цена
Денес 10:28Polovni delovi za SEAT LEON 2.0TDI 140ks

Komplet polovni delovi za Seat Leon 2.0TDI 140ks 2008god. Site delovi...


100 МКД
или предлог цена
Денес 10:25Polovni delovi za Audi A2 A3 A4 A6

Polovni avto delovi za Audi A2 1.4TDI Audi A3 1.9TDI Audi A4 2.0TD...


1 МКД
или предлог цена
Денес 10:24Se prodava Kia Ceed 1.6 crdi dizel cela godina Registrirana

Kia Ceed 2008 godina 1.6 crdi so 147.000km ➡️147.000 km ➡️1.6 cr...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 10:20SEAT LEON 1.6TDI 2013GODINA

Se prodava Seat Leon 1.6TDI 77KW uvezen od Germanija so kompletno sre...


9.800 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 10:20Zimski gumi SAVA ESKIMO

Prodavam Top zimski gumi Sava escimo 195/65 R15 komplet so aluminski ...


130 €
или предлог цена
Денес 10:16Fiat Grand punto

Prodavam Fiat Punto 1.9 G2006 100KW.(+Stage2) vo odlicna sostojba ka...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 10:13Lt 35

Prodavam kombe lt 35 2.5 vo dobra sostobja servis e napraven novi ka...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Комбиња

Денес 10:13Страна 1 од 145

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам