Скопје Центар
                   
8436 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SERVICE ZA REPARACIJA ZA COMONRAIL DIZNI

1 GODINA GARACIJA ZA REPARACIJA NA DIZNI EDINSTVENI VO MAKEDONIJA. ...


По Договор
или предлог цена
14 мај 11:45Промовирано

Mercedes-Benz E-Class E350 CDI Avantgarde 2009

Tel: 078-239-888 Mercedes-Benz E-Class E350 CDI Avantgarde 2010


13.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

18 мај 18:06Промовирано

klucar kluc renault reno kartica karticka megan scenic

novi kartici komplet so kodiranje i rezenje ,Megane,Scenic,Espace 50...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Авто делови и Авто Опрема / Останато

Вчера 13:00Промовирано

Slep Sluzba PREMIUM 24/7

Slep Sluzba 24/7 Најбрза интрвенција на пат. Вршиме превоз во Маке...


10 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Шлеп служба

Денес 11:35Se prodava peugeot 206cc

Se prodava peugeot 206 2.0 cabrio, od 2001 godina vo super sostojba s...


2.900 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 11:33VW-up neuvezen 2013 g 50.000km. Super

VW-up! Neuvezen od juli 2013g, 1.0 44kW(60ks). Pominati samo 50.000...


5.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.700 €
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 11:32Mazda 6 SW - 2.0d - 2003 - 100kw - 136 ks

Se prodava Mazda 6 - 2003 god. 2.0 dizel, 100 kw - 136 ks, vo bespre...


3.200 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.300 €
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 11:22265/75R16 WINDFORCE CatchFors M/T OUTLET CENA

🆕NARACAJ DENES I PLATI OUTLET CENA 9.990 DENARI 🟠265/75R16 WINDFO...


9.990 МКД
или предлог цена
Денес 11:21245/35R19 93Y DAVANTI DX640 XL 4,900 DENARI

🆕 1 GUMA OSTANATA RASPAR OD ZALIHA ⬇️ 🟢 245/35R19 93Y DAVANTI DX64...


4.900 МКД
или предлог цена
Денес 11:21NAJNOV UVOZ 195/65R15 91V Windforce CatchFors H/P

🆕NAJNOV UVOZ DIREKTNO OD FABRIKA ⬇️ 🔴195/65R15 91V Windforce Catch...


2.480 МКД
или предлог цена
Денес 11:21Volkswagen Golf 6 1.6 TDI Trendline BlueMotion

🆕Volkswagen Golf VI 1.6 TDI Trendline BlueMotion ℹ️2011 GODINA KOLA...


7.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 11:21Seat Leon 1.9 tdi 77 kW 2006 g

Se prodava seat Leon 1.9 tdi 77kW 2006 g Kolata e vo center Tel za ...


5.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 11:19Citroen C5 (X7) HYDRACTIVE 2.7 HDI 2008

Prodavam CITROEN C5 (X7) HYDRACTIVE 2.7 HDI BiTurbo, 150 KW/204 KS, ...


6.900 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 11:19OPEL ASTRA

✅✅Opel Astra H 1.7 CDTI 74KW ✅✅ ✅2005 Godina✅ ✅R...


3 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 11:11BMW 520d 2014 Facelift

Bmw 520d 2014 Опрема ESP ABS Навигација Елек. на предни се...


18.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 11:10Daihatsu terios neuvezen 4x4 2004god.full oprema

Prodavam daihatsu terios 4x4 so full oprema klima koja raboti .autoto...


4.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 11:01Mazda 2 ne uvezena 2010god.full oprema atestplin

Prodavam ne uvezena mazda 2 so full oprema i atestiran plin 1.3 motor...


4.499 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 11:01Opel corsa 1.3cdti ecoflex euro5 20010god.full

Prodavam opel corsa 1.3cdti ecoflex euro5 full oprema prva boja mnogu...


3.499 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 11:01Sava intensa UHP2 225/45 R17 DOT 5020

Se prodavaat 4 gumi Sava intensa uhp 2 225/45 R17 proizvedeni 50ta ne...


150 €
или предлог цена
Денес 10:56VW Eos 2.0 TFSI 200 ks

Се продава Еос 2.0 тфси 200 кс, во одлична механичка состојба и одрж...


5.250 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.350 €
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 10:56VW Passat B7 (Webasto)

Контакт : Viber 077605040 🔶Се ПРОДАВА VW Passat🔷 Возилото е Мак...


11.990 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 10:56Заден браник за Polo Classic SDI

Се продава неоштетен заден браник за Polo Classic SDI тел: 078256376


2.900 МКД
или предлог цена
Денес 10:48Toyota Rav4 L 1.8.16v VVT I 2WD unikat

Toyota RAV4 1.8 16v VVT-i 2WD UNIKAT GARAZIRANA 100/ posto odrzuvana ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.000 €
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 10:42GOLF 5 1.6 TSI - BENZIN BESPREKOREN

GOLF 5 1.6 FSI - BENZIN 6 BRZINI 2005 GOD 284….. KM - ORGINALNI...


4.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 10:38MAN TGX 480 euro(6)

Hitno Hitno se prodava MAN TGX 480 euro(6) standard godina 2016/5 po...


41.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
43.000 €
Скопје Центар / Скопје

Камиони

Денес 10:37Golf 7 1.6tdi 2016/17

Продавам Голф 7/1.6тди 12 месец 2016 година со 148 000км Возилото е...


12.500 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
13.500 €
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 10:32AUDI A4 2.0 TDI GODINA 2008 AUTOMATIK F1 143KS

AUDI A4 2.0 TDI GODINA 2008 AUTOMATIK F1 143KS DONESOD OD GERMANIJA P...


8.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 10:30  НОВ ОГЛАС

Golf 3

Se Prodava Golf 3 1.9 TDI 66KW 90KS Godina 1996 Vo Odlicna Sostoiba ...


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 10:29  НОВ ОГЛАС

celicni bandazi 15ki 5x112 golf 5,6,7 passat6,7,8 skoda i dr

prodavam socuvani celicni bandasi 15 inci 5x112 izvadeni od golf 6ka ...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:26Kupuvam / Otkupuvam Iveco Iveko motor samo 2.8 ili 3.0

Kupuvam / Otkupuvam Iveco Iveko motor samo 2.8 ili 3.0 strogo niska v...


3.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

Денес 10:21Seat Altea XL 1.9 TDI Moze zamena za 4X4 so moja doplata

Prodavam Seat Altea XL 1.9 TDI uvoz CH. Vo perfektna sostojba 2007 g...


5.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 10:21Slep Sluzba 24/7 / Shlep Sluzba 24/7 ☎️ 071 20 79 79 ☎️

Avtotransport Zafirovski e licencirana i sertificirana sluzba so sto ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Шлеп служба

Денес 10:21AUDI A3 SEDAN 1.6 TDI 116HP NEUVEZENO

Продавам Ауди А3 седан купено од Порше Македонија, од каде поседува и...


17.700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 10:17MERCEDES A180 CDI 109HP

Voziloto e vo odicna sostojba, registrirano e do 18.07.2023. Posed...


13.700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 10:17KUPUVAM AVTOMOBIL KOLA VOZILO AUTO SO MK TABLI

KUPUVAM AVTOMOBIL KOLA AVTO VOZILO AUTO DJIP JEEP DZIP OD 2005 GOD DO...


111 €
или предлог цена
Денес 10:11Seat Leon FR 2012 2.0 TDI 170ks

F1 Parking senzori napred nazad Greaci na sedista Usb Aux Cd Touchscr...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 10:04Купувам исправен алуминиумски бандаж за Меган 2

Купувам 1 исправен алуминиумски бандаж / фелна (16 инчи) за Рено Мега...


1 МКД
или предлог цена
Денес 10:04Audi Q5 3.0 TDI 240ks automatik

Продавам Audi Q5 2010 година, 3.0 TDI 240ks (176kw) автоматик. - Во...


111 €
или предлог цена
- 90 % Попуст
1.111 €
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 09:58MAZDA 2 - 2008 so 127,000km originalni, ne e uvezuvana, plin

Prodavam MAZDA 2 2008 PLIN SO 127000 KM ORIGINALNI, POTPOLNO ISPRAVNA...


4.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 09:54VW PASSAT CC 2011 2.0 170KS PORCHE MK SERVISNA KNISKA

SE PRODAVA Volkswagen Passat CC 2.0 170 KS 2011/12god REDIZAJN kupen...


11.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
11.500 €
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 09:50PEUGEOT PEZO 206 POVEKE DELOVI

POVEKE DELOVI ZA PEZO 206 SW 1.Zaden branik za 206 sw. 2.Zaden trap...


1 МКД
или предлог цена
Денес 09:31Skoro Nov 1800km, skroz fraerski motor.

Zamena za skuter do 300cc, so moja doplata. MASH 125cc Cafe Racer, id...


1.750 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 09:17Se prodava BMW x5 X DRIVE 35 ZA MERAKLII

Se prodava bmw x5 2009 35Xdrive so naj full oprema 2009 god vo sobrak...


13 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 09:03Страна 1 од 211

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам