6929 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW Golf 6 1.6 Tdi Uvoz od Svajcarija

Golfot e vo odlicna sostojba. Registriran do 01-03-2024 Redovno ser...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
8.500 €
Прилеп

Автомобили

19 мај 19:08Промовирано

VW POLO 1.4 BI FUEL BENZIN/PLIN FABRICKI 63 KW

✅VW POLO 1.4 BI FUEL BENZIN/PLIN FABRICKI HIGLINE ✅ZELEN KARTON ✅SE...


5.650 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.700 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:07Промовирано

Fiat Punto 1.3 MultiJet 2004

Vo odlicna sostojba. Vozeno i odrzuvano od eden sopstvenik poslednite...


2.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

31 мај 08:07Промовирано

SE PRODAVA OPEL ASTRA 2.2

Astrata e servisirana smeneto maslo filtri (komplet),klimatronik regi...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 17:01Polovni gumi za prodazba

Se prodavaat polovni gumi od poveke dimenzii: 16ki, 17ki, 17.5 i 18 i...


1 МКД
или предлог цена
Денес 17:00Prodavam delovi za Lada Samara

Gi imam site delovi Poveke info na brojot 072734648, podolu brojot ne...


11.111.111 МКД
или предлог цена
Денес 16:55Prodavam polovni delovi za Zastava 128/101

Gi imam site delovi Poveke info na brojot 072734648, podolu brojot ne...


11.111.111 €
или предлог цена
Денес 16:55Delovi za pezo Peugeot 106 xrd

Imam se sto vi treba Poveke info na brojot 072734648, podolu brojot n...


123.456 €
или предлог цена
Денес 16:55Delovi za Pezo Peugeot 106 XND 1.5 dizel 2000godina

Gi ima site delovi. Motor I menjac odlicen Poveke info na brojot 0727...


111.111 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:55Prodavam Renault Megane 1.4 benzin

Vo mnogu dobra sostojba


34.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:55Opel Corsa PLIN Korsa

Opel corsa 1.0 plin atest so dizni Super sostojba Novi gumi nov ako...


2.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.050 €
Прилеп

Автомобили

Денес 16:28PEUGEOT 508 *Mozi zamena*

PEUGEOT 508 2.0HDI 140KS 2012godina ● 6 brzini ● Dvozonski klimatr...


7.699 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:28Peugeot 107

Во одлична состојба, регистрирано до 02.2024, 4 нови гуми. Фолии на с...


2.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:22SE PRODAVA ATOS

se prodava hundai atos ,potpolno ispraven !!dosega nema nisto raboten...


110.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:18Motor za Toyota 1ND 1.4d4d za Auris,Corolla,Avensis,Yaris

Polovnen motor za Toyota so MOTOR 1 ND 1.4 D4D disel ,za Toyota Auris...


1 €
или предлог цена
Денес 16:13Peugeot 3008

Се продава Peugeot 3008 ,2017 година 1.6 блу хди 120кс.,регистрирано ...


21.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:00MERCEDES DELOVI CLS ML C230 E320 E270 A170 A160

Se za mercedes Cls 320 cdi 224ks E320 cdi W211 E270 cdi w211 C23...


1 €
или предлог цена
Денес 15:58DELOVI ZA ALFA 1.6 1.8 2.0 TWINSPARK 156 147

Se za alfa 156 147 1.6 1.8 i 2.0 twin spark


1 €
или предлог цена
Денес 15:58DELOVI ZA MERCEDES C220 2011god Om651

Delovi za mercedes C220 2011god Motor Om651 Amg branici i bandas...


1 €
или предлог цена
Денес 15:58Delovi za Alfa 166 3.0 v6 benzin

Delovi za Alfa 166 3.0 v6 benzin plin 078265247 075253173


1 €
или предлог цена
Денес 15:58  НОВ ОГЛАС

СЕ ПРОДАВА LINDE

Подига товар од 4,5t Висина од 5m Сервисиран променети се сите фил...


Денес 15:57BMW 316d во перфектна состојба!

Колата е во перфекта состоја! Servisirana na sekoj 10.000km, kако нов...


17.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
18.000 €
Прилеп

Автомобили

Денес 15:43VW 5x100 17ki

VW 5x100 17ki Novi gumi vozeni 500km


Денес 15:36Seat Ibiza

Seat ibiza 1.9TDI 131ks God.2003 Reg.10.10.2023


2.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:36Audi A3

Audi A3 2.0TDI 140ks S line oprema Proverka kaj sakate


5.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.700 €
Прилеп

Автомобили

Денес 15:36Se prodava mazda 6 2.0

Se prodava mazda 6 2.0 dizel motor top sostojba, registrirana do 28.1...


3.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:18Se prodava BMW X3

Se prodava bmw x3 top sostojba registirano do 17.01.2024god. Oprema: ...


6.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:18Branici original za Bmw E60

Se prodavaat Original branici i pragovi za Bmw E60 Odlicna sostojb...


1 €
или предлог цена
Денес 15:10Se prodava Fiat Punto

Se prodava Fiat Punto 1.9jtd vo dobra sostojba motor mejnac top potsk...


1.199 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:47pumpa kiperska 6ka

pumpata e ispravna miller


100 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 14:45Motor 1.9td za volvo 460/440 reno19 clio megan

1.9 TD 66KW Motorot e ispraven mozi da se proba seuste e na kola


1 €
или предлог цена
Денес 14:45Reno 19 na delovi

Delovi za reno 19 1.9td


1 €
или предлог цена
Денес 14:45Peugeot bipper

Pezo bipper sega servis novi gumi tovarno 500 kg 14.HDI zvoni 070...


4.550 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:41kompresor

kompresori ispravni


100 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 14:41izdavam prikolka za slep

prikolka za slep


2.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Приколки

Денес 14:40BMW 630 CI

Se prodava BMW 630i udreno vo vozna sostojba mozna zamena za pomala k...


7.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:35  НОВ ОГЛАС

Audi A3 1.9tdi 105ks 2009g facelift

Se prodava Audi A3 2009godina 1.9 77kw 105ks kolata e vo odlucna sost...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:31Vw Golf 5 1.9 105ks 2007god

Se prodava vw golf 5 1.9 77kw 105ks 2007godina vo perfektna sistojba ...


5.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:31VW PASSAT 2.0TDI B6 2008 GOD

se prodava passat 2008 godina 2.0 dizel voziloto e na straanski tabli...


3.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:28Transport/Prevoz/Slep sluzba/Motori-ATV/YamahaHondaSuzukiBMW

MOTO Šlep Sluzba (24/7)!!!👈 Vo sekoe vreme dostapni za vas!!!👈 Vr...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:13MERECEDES BENZ DELOVI 079-250-559

✅MERECEDES BENZ DELOVI✅ W204 C220 CDI 2011 automa...


777 €
или предлог цена
Денес 14:12PEUGEOT 307 1.6 HDI PEZO

Voziloto e vo besprekorna sostojba Plateni se site davacki do regist...


3.599 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:41VW GOLF 5 1.9 TDI

Registriran i servisiran


4.899 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:41Страна 1 од 174

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам