Битола
                           
725 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Kukja vo Centar Bitola

Се продава куќа во центарот на Битола на ул:Партизанска бр 15, во бли...


188.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

11 мај 13:23Промовирано

Se prodava Magarevo Pelister nova

Нова квалитетно градена куќа во национален парк Пелистер. Идеална ме...


85.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

14 мај 12:20Промовирано

Се продава Викенд куќа во с. Трново

СЕ ПРОДАВААТ ДВЕ ВИКЕНД КУЌИ, ЛОЦИРАНИ ВО ПЕЛИСТЕРСКОТО СЕЛО ТРНОВО, ...


10 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

24 мај 22:58Промовирано

Куќа, штала, плевна, двор, бавча во Раштани, Б-ла

Во село Раштани, Битола се продава: Веднаш вселива куќа; Штала и плев...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 12:13Се продава куќа

Се продава куќа во близина на Трафостаницата кај паркот Стив Наумов, ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:10SE PRODAVA KUKJA

Se prodava kukja renovirana namestena Extra sostojba BROJ ZA KON...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 09:59NOVA kukja vo blizina na Selskata avtobuska AT PAZAR BITOLA

CENA ZA KUKJATA KOLKU EDEN STAN! Cist imoten list, eden sopstvenik ...


65.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 09:15Se prodava kukja vo strogiot centar na Bitola

Se prodava kukja od 360 m2. od koi 70 m2 se deloven prostor. Kukjata ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 08:39Куќа во Нижеполе

Се продава кука во Нижеполе легализирана со уреден имотен лист Кукат...


159.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
160.000 €
Битола

Куќи / Вили

Денес 08:33Se prodava kuka vo Centar na Bitola

Се продава куќа на два спрата со визби и дворно место.Спратовите се п...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 07:57Se izdava namestena kuka vo nas.nedopirlivi

Kukata e namestena I vo solidna sostojba,namestena so tv,masina za pa...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Битола

Куќи / Вили

Денес 07:54Prodavam kuka

Prodavam kuka na ul. Stiv Naumov 74 tel 070207448


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 07:20Se prodavaat dve kuki vo eden dvor

Kukata se naoga kaj parkot stiv naumov CENTRALNO GRADSKO PODRACJE ed...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 07:16Куќа дуќан. Битола, центар

Се продава куќа со деловен простор во центарот на Битола, отспротива,...


475.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 01:26Vikend Kuka s.Smilevo

Vednas vseliva namestena Kuka zdrava svonete samo na ovoj tel07847925...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 22:28Се продава куќа близу болница

Kujkata e stara za renoviranje i se naogja na 5 minuti do bolnica


22.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 20:00Се продава куќа во с.Бистрица

Се продава куќа на 3 нивоа и помошен објект од 40 м2.Градена со квали...


150.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 19:58Se prodava kuka

Kuka,novogradba vo centarot na Bitola,mozna e zamena za stan so dopla...


220.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 19:34Se prodava kukja vo Bitola ili se zamenuva za nov stan

Се продава куќа во строгиот центар на градот на 5 минути до Домот на ...


2 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 17:20СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ЦЕНТАР

Се продава куќа во центар кај Дрвен пазар, истата е на два ката со ра...


86.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 16:32  НОВ ОГЛАС

Se izdava kukja 75 m2 vo pazarot

Se izdava kompletno renovirana kukja vo pazarot. Kukjata ima kujna so...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 16:08Kukja vo centralno podracje pozadi uredo- ZDRAVESKI

Kukjata se naogj vo centralno gradsko podracje na Ulica Cede Filipovs...


275.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 15:12SE IZDAVA KUKA KAJ SAT KULATA

Kukata se naoga kaj sat kulata Vo centar Se izdava za stranci


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 15:12СЕ ПРОДАВА СПРАТ ОД КУЌА ВО Н.БОРИМЕЧКА

СЕ ПРОДАВА СПРАТ ОД КУЌА ВО НАСЕЛБА БОРИМЕЧКА, ИЗГРАДЕНА СО АРМИРАНО ...


38.000 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
42.000 €
Битола

Куќи / Вили

Вчера 13:46SE PRODAVA KUKJA VO CENTAROT NA BITOLA !!!

SE PRODAVA. Kuкјata se naogja pozadi gimnazijata Taki Daskalot , nasp...


75.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 13:00Куќа во Центар!

Куката се наоѓа во централно гратско подрачје и комплетно реновирана ...


42.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 13:00Се продава куќа во строгиот центар на Битола

Се продава куќа во строгиот центар на Битола карши зграда Грозд, 224 ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 12:23К2253, ЦЕНТАР СТАРА КУЌА СО ДВОР, СЕ 435М2

К2253, НАЈЦЕНТАР, СТАРА КУЌА КОЈА СЕ СОСТОИ ОД ПОДРУМ 56М2 И КАТ 67М...


65.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 10:48Куќа

Се продава


49.900 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 10:12продавам кука со двор

Продавам кука ( П +1) со двор во Јени Маале, со засебен влез, приклуч...


25.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 10:03Продавам куќа

Се продава куќа во многу мирна и пријатна населба во Нова Битола на у...


300.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 09:40СЕ ПРОДАВА КУЌА КАЈ УЧИЛИШТЕТО ТОДОР АНЃЕЛЕВСКИ

СЕ ПРОДАВА ВЕДНАШ ВСЕЛЛИВА КУЌА ЛОЦИРАНА ВО БЛИЗИНА НА ОСНОВНОТО УЧИЛ...


39.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 07:52СЕ ПРОДАВА НОВА КУЌА ВО НАСЕЛБА БУКОВСКИ ЛИВАДИ

СЕ ПРОДАВА КУЌА НОВОГРАДБА, СО ПРЕКРАСЕН ПОГЛЕД КОН ПЕЛИСТЕР,ГРАДЕНА ...


85.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 07:48Cena po dogovor

Pogodna i za dve familii.Kontakt telefon 071 966 472


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

29 мај 22:21SE IZDAVA LUKSUZNA KUKA SO DVOR VO CENTAR

Kukata poseduva sigurnosna elektronska brava dvor od 80m2 so pros...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

29 мај 21:58Се издава куќа во строгиот центар на градот

Се издава куќа, на 50м од Офицерскиот дом. Куќата има голема тераса, ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

29 мај 20:01спрат од куќа

Се продава спрат од куќа во КО Логоварди КП 1291 (на 5 км од Битола) ...


14.999 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

29 мај 19:57SE PRODAVA KUKA na 2 sprata CENTAR 2 - Bitola

LOKACIJA: Objektot se naoga vo zona - Centar 2, Opstina Bitola. ul....


120.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

29 мај 16:16Куќа во строг центар веднаш до Бугарски конзулат

Куќата е стара градба и истата е градена 1930год.Има два спрата од по...


100.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

29 мај 16:13Куќа СТРОГ ЦЕНТАР - можна замена

Се продава куќа во строг центар, со чиста документација. Веднаш всели...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

29 мај 15:52SE PRODAVA KUKJA I LOZJE

Se prodava 6500 kvadrati lozje so kukja,garaza i dodaten magacin od 3...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

29 мај 15:23Се продава куќа

Се продава куќа на ул.Борис Стрезов 5в. Куќата е стара за рушење ил...


11.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

29 мај 13:05АТ ПАЗАР, СЕ ИЗДАВА ГОРЕН КАТ, СО ТЕРАСА И ДВОР

АТ ПАЗАР, СЕ ИЗДАВА ЗА 450 ЕВРА МЕСЕЧНА ЗАКУПНИНА (СО ВКЛУЧЕНИ ТРОШОЦ...


450 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

29 мај 12:50Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам