Гази Баба
                   
5839 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

CITROEN C4 CACTUS

Citroen C4 CACTUS 2014 1.6 BLUE HDI Voziloto e doneseno od Holandij...


10.280 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
10.480 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

06 јун 11:54Промовирано

Land Rover

Land rover discovery 2 Avtomatic Td5 185ps 230000 km originalni S...


12.300 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
12.900 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

01 јун 21:37Промовирано

Opel Astra J 1.7cdti 125ks Cosmo 2010g

Se prodava Opel Astra J Cosmo 1.7cdti 2010, 125ks vo odlicna sostojba...


6.100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

29 мај 21:01Промовирано

4 gumi michelin

michelin energy vo dobra sostojba 5.5 mm sara


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
Денес 00:20Branik za Golf 2

Poloven branik za Golf 2


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:13Aluminski bandashi 15ki Borbet

Dva aluminski bandasha, Imaat ostetuvanja na vencite, treba da se sre...


40 €
или предлог цена
Вчера 23:13AUDI A6 2.0TDI 140KS 2006 VO ODLICNA SOSTOJBA

SE PRODAVA AUDI A6 2006 GODINA 2.0TDI 140 KS 210.000KM VO ODLICNA SOS...


5.800 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 22:30SEAT LEON 1.9TDI 77KW 2009 ECOMOTIVE

SE PRODAVA SEAT LEON 1.9TDI 77KW 2009 213.000KM SO SERVISNA KNISKA I ...


6.290 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 22:30SEAT LEON 1.6TDI 77KW 2010 ECOMOTIV DIZEL

SE PRODAVA SEAT LEON DIZEL 1.6TDI 77KW/105KS 2010 GODINA VO ODLICNA S...


5.900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 22:30SEAT ALTEA XL 1.9TDI 105KS 2009 FACELIFT

SE PRODAVA SEAT ALTEA XL 2009 GODINA REDIZAJN VO ODLICNA SOSTOJBA UVE...


6.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 22:29VW GOLF 6 1.6TDI BLUEMOTION 77KW 2009

VW GOLF 6 1.6TDI 77KW 2009 BLUEMOTION 220.000KM 2 KLUCA NOVI ZIMSKI G...


7.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 22:29SEAT TOLEDO 1.6TDI 105KS 2013 GODINA

SE PRODAVA SEAT TOLEDO VO IZVONREDNA SOSTOJBA DIZEL MOTOR 2 KLUCA BEZ...


8.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 22:29SKODA SUPERB 2.0TDI 150KS DSG 2018 160.000KM

SE PRODAVA ODLICEN SKODA SUPER B 2.0TDI DIZEL 150KS 2018 GODINA 160.0...


19.900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
20.890 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 22:29VW POLO 1.6TDI 66KW BLUEMOTION 05/2011

SE PRODAVA POLO 2011 GODINA 1.6TDI 66KW BLUEMOTION SO FULL OPREMA, AL...


6.800 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 22:29Bandasi za audi A5 A6 A7 5x112 19

..


123 МКД
или предлог цена
Вчера 20:56ALFA ROMEO MiTo 1.3 mjet 2012 g. 62 kw Euro 5, so servsna

ALFA ROMEO MiTo 1.3 mjet 2012 g. 62 kw Euro 5, so servsna i realni k...


4.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.000 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 20:42Se prodava Renault megane full oprema neuvezuvan

Se prodava Renault megane 1.6 benzin so plin so full oprema vo isprav...


1.600 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 20:32SE PRODAVA VW TRANSPORTER T3

Se prodava VW TRANSPORTER T3 1990godina so soobrakajna validna vozil...


700 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Комбиња

Вчера 20:31Se prodava udren fiat punto 2006 god

Se prodava udren fiat punto 4 novi gumi so bandasi so malo vlozuvanje...


1.150 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 20:27se prodava opel corsa D 1.3 2010 god

se prodava opel corsa 1.3d 2010 god vo perfektna sostojba informacii ...


4 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 20:27Bandazi Bmv

Zdravi, nefarbani ,ne vareni bandazi za BMV 1,3,5 I DRUGI so razmak 5...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:15Reno Scenik 1.5 dci 81 kw

Voziloto se koristi sekojdnevno vo ispravna sostojba , bez vlozuvanja...


5.400 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 20:15SEAT ALTEA XL 1.9TDI

Se prodava Seat Altea XL 1.9TDI 2007 godina Kolata e vo odlicna sost...


5 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 19:19Audi A3 S-Line (Euro 5)

Audi A3 Facelift 2.0 2009/08 Plateni se site davacki do registracia ...


7.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 19:14Audi A4 2010

📌Audi A4📌 ✅ God 2010 / 2009 ✅ 2.0 motor ✅ 240.000 Km ✅ 6 stepen ra...


8.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
8.900 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 19:14Продавам пежо 207 1.4 бензин плин

Се продава пежо 207 1.4 бензин/плин со јачина на мотор 54кв. Неувезен...


2.900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 18:30CHEVROLET CAPTIVA 2011 GOD 2.2 DIZEL 4X4 MANUAL MENJAC

CHEVROLET CAPTIVA 2011 GOD 2.2 DIZEL 4X4 MANUAL MENJAC 6 BRZINI SO FU...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 17:48SEAT CORDOBA 1.4 BENZIN SO ATES PLIN. KORDOBA NEUVEZENO

ODLICNA SOSTOJBA REGISTRACIJA CELA GODINA PLIN ATES


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 17:48OPEL CORSA C BENZIN 1.2 PLIN ATES SO KLIMA

CORSA 1.2 BENZIN PLIN ATES SO KLIMA


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 17:48Audi A4 B6 1.9 TDI Kapak za Motor

Audi A4 B6 1.9 TDI Kapak za Motor


800 МКД
или предлог цена
Вчера 17:45  НОВ ОГЛАС

Golf 4.2004god.74kw.1.9

Golf 4 Karavan Tdi 1.9 motor 74kw.101ps 2004god. Registrirana do...


3.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 17:44  НОВ ОГЛАС

Suzuki swift

Kolata se vozi sekoj den 1.3 benzin so mnogu mala potrosuvacka na kol...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
850 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 17:28Opel Astra H 1.7 CDTI 2007

Motorot raboti kako saat - 2 letni gumi Barum - 2 zimski gumi sava...


3.300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 17:25  НОВ ОГЛАС

Ford fiesta 1.5tdci 55kw/75ks. 2014god

Ford fiesta 1.5tdci. 75ks Registrirana do 04.2024 Uvezena od Germa...


7 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 16:54Ford fokus 1.6 benzin plin atestiran 2001

Kolata ne e uvezena kupena vo Makedonija,redovno servisirana so napra...


1.490 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 16:07Citroen C4 1.6 e-hdi , REGISTRIRANA CELA GODINA

Kolata e redovno servisirana motor perfekten tehnički isto taka,novi ...


6.150 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 16:07Poluprikolka KOEGEL

Prodavam poluprikola KOEGEL vo solidna sostojba -2004 god. -registr...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Приколки

Вчера 16:01Scania R420 vo odlicna sostojba

Prodavam Scania R420 -najvisoka kabina -gumi 90% -registriran do ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 16:00Motokultivator IMT 506

Motokultivator Imt 506 so mal problem okolu palenjeto, Socuvan so nov...


230 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 15:55Transportni uslugi

Usluga so kran i kipper 077 560 664 oliver


50 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 15:54Audi A8 4.2tdi

Audi A8 4.2tdi 2010god Registrirana do maj 2024 225000 km (Uvez...


23.990 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 15:51Mitsubishi I200 2.5 (158000km/4x4)

  Mitsubishi l200 2.5 (168000km/4x4) Погоден за Offroad возење. Рег...


27.900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кампинг возила

Вчера 15:51VW Transporter t5 2013 (180ks/4x4)

VW Transporter t5 2013 ( 180ks/4x4) Т5 модел 4х4 со подигнат кров. ...


26.900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кампинг возила

Вчера 15:51Страна 1 од 146

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам