Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
911 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Skijanje

Prodavam skii i oprema za skijanje Skiielan flow8.2 2017(+stolbovi)-...


1 €
или предлог цена
15 јан 17:49Промовирано

Snowboard &&& Cizmi od Svajcarija povolno!!!

Snowboard dimenzii od 110cm do 165cm i Cizmi od 36 do 48 ....Javete s...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Skii,cevli,daski,naocari,kacigi od Svajcarija !!!

Golem izbor na skii karving za vozrasni I deca!!! Cevli broevi od 25 ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Skii, cevli, steki

Se prodava kompletot od slikite. Skii Fischer 185cm, cevli Tecnica 27...


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 01:10детски скии 120цм

Се продаваат детски скии Elan (висина 120цм) и стапчиња (90цм и 95цм)...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:40Snowboard vezovi konduri za bord i daska

Se prodavaat chizmi za bord broj 40.5 - 1000 денари Kontakt 075 430...


1.000 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
2.000 МКД
Вчера 20:33Steki SALOMON 100cm

.


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:39KACIGA ZA SKIJANJE

Se prodava detska kaciga za skijanje....2 pati koristena.Golemina S(5...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 19:31Prodavam detski rakavici BRUGI

Prodavam detski rakavici BRUGI 6-7 godisna vozrast, bukvalno novi kor...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 18:57Snowboard Oxygen 158cm top sostojba

Snowboard Oxygen 158cm vo top sostojba ! Gratis torba za nosenje na ...


100 €
или предлог цена
Вчера 18:52Daska i konduri komplet !

Snowboard SIMS 144cm super zacuvana. i konduri Alpina br 39/40 100eu...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:52Скии

Се продаваат скии ELAN.


700 МКД
или предлог цена
Вчера 18:33SKII -СКИИ ЕЛАН

Продавам скии , користени само една сезона, со везови и штеки (стапо...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 18:28skii elan scx 190sm

skii elan scx carving 190sm vo dobra sostojba kompled so vezovi salom...


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
Вчера 18:02Se prodavaat Ski i Cizmi

Skii Volki 175cm crveni 3500 den Cizmi Alpina 295 mm 3500 den S...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:57Bordovi(Nitro&Head) i Skii(Atomic)

Борд-Даска (Head) Бренд:Head(Arhitect) A.NO:330308(UNISEX) Флекс инд...


600 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
800 €
Вчера 17:46Skii

Skii so vezovi


1.600 МКД
или предлог цена
Вчера 17:22Ski oprema, skii, cevli konduri, jakna, pantaloni, kako novi

Prodavam zacuvani, kako novi, koristeni samo edna sezona cevli - kond...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:08Детски Blizzard ски,стапчиња во добра состојба

Продавам детски ски и кондури големина 120 во многу добра состојба.


3.300 МКД
или предлог цена
Вчера 15:49  НОВ ОГЛАС

Skii Elan Ultra - komplet so 2 para konduri i steki

Продавам скии Elan Ultra Series - Made in Austria - 180 cm. Комплет с...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:48Ski Völlkl -Winner

Se prodavat Ski Avstriski Orginal malku koristeni . Plavi 172cm Crni ...


2 €
или предлог цена
Вчера 15:21KACIGI novi Detski

NOVI DETSKI KACIGI -KACIGA ZA SKIJANJE TECHNO PRO XS,S 50-54cm


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:46Salomon skii Evolution 8

Se prodavaat Salomon skii Evolution 8 od 180cm. Skiite se super socuv...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:17Elan Fusion A06 Carving visina 176 cm So EL Fusion Vezovi 10

Prodavam skii Elan Fusion A06 Carving visina 176 cm So EL Fusion Vezo...


3.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
3.300 МКД
Вчера 14:01Skii Steki Cevli vo odlicna sostojba

Se prodavaat dva kompleti (moze i posebno) 1) Skiite Salomon se 170...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:30  НОВ ОГЛАС

ski skii Dynastar Speed Course Pro R20 2017

TOP skii , se prodavaat poradi zaminuvanje vo stranstvo ,... 7-8 pa...


120 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
130 €
Вчера 13:20Ski skii Salomon carving 2400 den

Odlicni skii karving so vezovi, carbon carving 186 sm. svajcarski . S...


2.400 МКД
или предлог цена
Вчера 13:20SKI KACIGA SHRED

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::...


4.900 МКД
или предлог цена
Вчера 13:15SKII FISHER RC4 WORLDCUP GS MEN

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::...


7.900 МКД
или предлог цена
Вчера 13:14Ski skii detski 115sm

Head 115 sm


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:01Prodavam komplet skii so stapcinja i ski konduri

Prodavam komplet skii so stapcinja i ski konduri


120 €
или предлог цена
Вчера 13:00HEAD скии, 3 сезони по 7 дена

163 cm, Возени 3 сезони по 7 дена, еднаш сервисирани, купени од Pro-s...


10.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
12.000 МКД
Вчера 13:00Nosaci za skii I board Thule Xtender 739 Opel

Novi Nosaci za skii Thule Xtender 739 za 6 para skii ili 4 board, vo ...


11.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:42Nosaci za skii I board Mont Blanc

Polovni nosaci za skii Mont Blanc za 6 para skii ili 4 board, vo odli...


4.900 МКД
или предлог цена
Вчера 12:41Dainese kaciga nova L

Kacigite e skroz novi vo kutija S golemina I quick silver M


40 €
или предлог цена
Вчера 12:37Skii Atomic

Prodavam skii Atomic Cloud 8 vo dobra sostojba so sitni grebnatini. ...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:36Snowboard daski

Daskite se vo odlicna sostojba kako novi 50 e 1 br tel na viber 07056...


50 €
или предлог цена
Вчера 12:34Detska kaciga,rakavici i naocari 2.500,00 den

Detska kaciga,rakavica i naocari


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:09  НОВ ОГЛАС

Се продаваат скии ELAN

Се продаваат скии и чизми многу добро сочувани и малку користени


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:06NAOCARI SKII SNOWBOARD MOTOR - 100% NOVI SO UV ZASTITA

Наочарите имаат прилагодлив стегач и со тоа има можност да се носат б...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:32Ski Volki - Top Sostojba

Se prodavat skii volki 170cm vo top sostojba mnogu malku koristeni,ce...


120 €
или предлог цена
Вчера 11:28  НОВ ОГЛАС

Продавам Скии, скоро нови, евтино

Продавам ефтини, малку користени и скоро нови скии во комплет со кон...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 11:22Нова и користена скии опрема

071394728 САМО НА ВИБЕР Нови и користени скии, чевли, кациги, наочар...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:24Страна 1 од 23