Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
401 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Чизми за скијање бр.39,5

Чизмите се носени вкупно 5 дена. Немаат гребнатинка и се речиси как...


65 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

Денес 12:10Rossignol ski cizmi cevli, Ски чизми чевли

Rossignol ski cizmi, broj 22.5-23.5, dolznina 275mm. Malku koristeni,...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:06Ski cizmi ATOMIC, чизми, cevli, чевли, konduri, кондури

Atomic Hawk Magna 110 ski cizmi, zgresen broj (golemi mi se), oblecen...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:06Salamon 28 -28,5

Salamon 42-43 -44 br


3.700 МКД
или предлог цена
Вчера 18:50Чизми за скијање Tecnica cizmi za skijanje

Продавам чизми за скијање Tecnica бр. 28 (42/43) одлична чизма со fle...


4.400 МКД
или предлог цена
Вчера 17:30Salomon cizmi / cevli za bord / daska

Se prodavaat salomon cevli broj 45, za bord/daska, cizmite vnatre se ...


1.900 МКД
или предлог цена
Вчера 14:15Чизми Salomon S Pro 120 HV Cizmi

Се продаваат нови чизми за скијање Salomon S/Pro 120 flex HV Ширина н...


200 €
или предлог цена
Вчера 14:02Cevli Alpina Recco MS1, broj 41

Prodavam cevli za skijanje Alpina Recco MS1 broj 41.


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:40Cevli Alpina RM5 28.5 (43-44)

Prodavam cevli Alpina RM5 broj 28.5, odgovara na broj 43-44, malku ko...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:40Prodavam konduri za skijanje SALOMON

Продавам кондури за скијање SOLOMON 24.0 38. Во одлична состојба,...


3.500 МКД
или предлог цена
25 мар 15:28prodavam cizmi

Prodavam Solomon cizmi 24,5 velicina,skoro noviiii. 078233704


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

25 мар 13:35Salomon Quest access R70 W

Одлични X ACCESS 70 W кондури за скијање кои имаат прилагодлив механи...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

24 мар 09:45Alpina konduri za skii

Se prodavaat skoro novi, malku koristeni. Broj 44/45


4.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

23 мар 21:45Konduri NITRO

Konduri zimski 37 broj


35 €
или предлог цена
23 мар 09:0310 evra par (na golemo)

CEVLITE SE DONESENI OD CH PRED NEKOLKU DENA A GI IMA NAJUBAVITE MARKI...


1 €
или предлог цена
22 мар 20:07Se prodavaat detski ski konduri alpina

Se prodavaat detski konduri za skijanje alpina. Broj 195, kupeni od ...


2.200 МКД
или предлог цена
22 мар 09:48skijacki cevli

-alpina ,, pro carve,, ski cevli ---45-46 br- 3000den ---temno ...


1.500 МКД
или предлог цена
22 мар 02:22SKI CEVLI DELBELO

DELBELO,,SKI CEVLI-srebrena boja-MOZE I KAKO TURNO DA SE VOZA...


100 €
или предлог цена
22 мар 02:21SKI Cevli, Cizmi, Konduri

Salomon ski cizmi malku korosteni broj 31.cm


40 €
или предлог цена
21 мар 22:57Head Raptor Rs 120 28,5

Se prodavaat ski konduri Head vo dobra sostojba vo odlichna funkcikna...


130 €
или предлог цена
20 мар 22:04Ski konduri HEAD VECTOR 100

Polovni skijacki konduri (cizmi) HEAD VECTOR vo odlicna sostojba. Gol...


130 €
или предлог цена
19 мар 07:04LIZGALKI ROCES

LIZGALKI ROCES BR. M


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

18 мар 21:08Skii Atomic R6

Skii Atomik racing 6 130 cm i cevli 35 ......skii 4000 den, cevli 300...


7.000 МКД
или предлог цена
18 мар 12:25Ski cevli konduri ALPINA RX4

PRODAVAM ALPINA RX4 SKI KONDURI. BR 45.5 ILI NO.30 PO SKI TABLICA. DO...


3.000 МКД
или предлог цена
17 мар 19:57konduri 45ka ednas obleceni

kondurite se kupeni i ednash koristeni broj 44 45 TELEFON ZA KONTAKT...


По Договор
или предлог цена
17 мар 13:57CIZMI I SKII EVTINO!!!

Tel 070-541-761 Prodavam 2 para skii i eden par cizmi za skijanje.10...


1.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

16 мар 22:05Cevli za skii salomon 335/26.5 l 311mm exstra cena hitno

Se prodavaat mnogu socuvani cevli konduri za skii exstra cena za kes ...


По Договор
или предлог цена
16 мар 19:47Dolomite br 38-39

310mm , 27ka viber , telegram 079238610


50 €
или предлог цена
15 мар 12:50Head br 38

viber , telegram 079238610


50 €
или предлог цена
15 мар 12:49Rossignol 37-38

305mm , 26.5ka viber , telegram 079238610


50 €
или предлог цена
15 мар 12:49Ski konduri SALOMON Ekip 7

Prodavam dobro socuvani mnogu kvalitetni ski konduri Salomon ,golemin...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

15 мар 10:24Salomon konduri za skii 44.5 - 28.5

Prodavam polovni konduri za skii, broj 44.5, ili 28,5. Flex 120


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

13 мар 17:54Ski Konduri TEHNIKA - Kako novi

Prodavam izvonredno socuvani ski konduri golemina 27-27,5 ili 42- 43....


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

13 мар 09:12Кондури за скијање

Екстра кондури за скијање, Саломон, број 28,5 односно величина 45


3.000 МКД
или предлог цена
12 мар 16:33Чевли за скијање Cizmi za skijanje

39 broj Sosema ispravni


900 МКД
или предлог цена
12 мар 14:51Snowboard, skijanje cizmi 41br socuvani

Swiss made ,zacuvani malku koristeni evtino


40 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

12 мар 13:00Detski ski konduri,cevli za skijanje

Detski ski cizmi marka K2 kako novi br 18.5/ 224 mm , odgovaraat za b...


1.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

11 мар 21:19Ekstra zacuvani Skii cevli od 38 do 48 broj!!!

Modeli od poslednite 3,4 godini!!! Flex od 50 do 130


1 МКД
или предлог цена
11 мар 13:00SaLomon

скијачки чизми саломон бр.44 со подеслив флекс до максимум 80 и опциј...


3.400 МКД
или предлог цена
11 мар 01:56Ski cizmi Nordica GP07 size: 27.0/27.5

Cizmi za skijanje Model: Nordica GP07 Velicina: 27.0/27.5 (42-43-44 ...


50 €
или предлог цена
10 мар 04:21Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам