Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
48 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Keramicar Plockar плочкар керамичар izolacija plocki

Керамичар/Плочкар со повеќе од 30 годишно искуство. Квалитетна израб...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

Вчера 13:00Промовирано

Гипс Картон (Кнауф) и Молерај

Преградни Ѕидови Спуштени плафони Лепак Мрежа / Абрид Глетовање ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:22Промовирано

Rusenje / Рушење на зидови , Исфрлање на шут

Рушење на зидови меѓу соби . Рушење на секаков вид на бетон, скали ,...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

28 мај 12:38Промовирано

Roletni,Venecijanki

Roletar montira samo venecijan, variolajt,komarnici i zebra zavesa so...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Ролетари

07 јун 13:00SERVIS NA PLASTICNI ROLETNI

VRSIME POPRAVKA NA PLASTICNI ROLETNI I MONTAZA NA VENECIJANER ROLETN...


1 МКД
или предлог цена
07 јун 08:16KOMARNICI ROLO VENECIJANER ZEBRA ROLETNI VARIOLAJT

Izrabotka i montaza na venecijaner, variolajt, rolo i zebra zavesi , ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Ролетари

06 јун 15:38ВАРИОЛАЈТ, ВЕНЕЦИЈАНЕР, КОМАРНИЦИ, РОЛЕТНИ,ПВЦ ПРОЗОРИ

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ ПРОЗОРИ И ВРАТИ / PVC PROZORI I VRA...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Ролетари

06 јун 15:37TENDI, VARIOLAJT, VENECIJANER, KOMARNICI, AL. I PVC ROLETNI.

IZRABOTKA, MONTAZA I SERVIS NA : ROLETNI PVC I ALUMINIUM, VENECIJ...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Ролетари

06 јун 15:36VENECIJANER ZEBRA ROLO VARIOLAJT ROLETNI KOMARNICI

Производство и монтажа на Германскиот бренд на завеси - WIDMER (венец...


12 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Ролетари

06 јун 15:36PVC I AL. ROLETNI, VENECIJANER, VARIOLAJT,KOMARNICI, PROZORI

ПРОИЗВОДСТВО, ИЗРАБОТКА И МОНТАЖА НА ПВЦ И АЛУМИНИУМ РОЛЕТНИ, ВЕНЕЦИЈ...


12 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градење, Реновирање / Ролетари

06 јун 15:36ROLETNI VENECIJANER VARIOLAJT ROLO ZEBRAKOMARNICI

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - З...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Ролетари

02 јун 15:11KOMARNICI SITE VIDOVI NA KOMARNICI ZASTITA OD INSEKTI

Izrabotka i montaza na site vidovi na komarnici - ROLO KOMARNIK - F...


По Договор
или предлог цена
31 мај 18:42KOMARNICI SITE VIDOVI NA KOMARNICI

Izrabotka montaza na site vidovi komarnici -ROLO KOMARNIK - FIKSN...


По Договор
или предлог цена
31 мај 18:40PVC ROLETNI SERVIS I MONTAZA

montaza i servis na site vidovi roletni. BOMIPLAST 35 godini rabotno...


1 €
или предлог цена
27 мај 10:25KOMARNIK PLISE VRATA

Koristena, neoshtetena, celosno ispravna dimenzii 145x235,5 m shirin...


3.000 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
5.000 МКД
25 мај 22:47Venecijaner roletni Komarnici Variolajt EFTINO !!!!!!!!!!

Izrabotuvam i montiram VENECIJANER I VARIOLAJT od izraelski i italija...


15 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Ролетари

24 мај 19:02PVC Roletni, AL. roletni, venecijaer, komarnici, variolajt..

Монтажа и сервис на ПВЦ ролетни, алуминиумски ролетни, ПВЦ хармоника ...


1 €
или предлог цена
23 мај 07:20Zebra Rolo Variolajt Zavesi Komarnici Venecijaner ..........

Zebra- Rolo- Variolajt- Komarnici-Rolo,Siber,Fiksni 15> Venecij...


15 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Ролетари

03 мај 07:12PROIZVODSTVO, MONTAZA I SERVIS NA VENECIJANER ROLETNI

PROIZVODSTVO, MONTAZA I SERVIS NA VENECIJANER,DRVO,VARIOLAJT ROLETNI,...


15 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Ролетари

30 апр 06:49VENECIANER ROLETNI PROVEREN KLALITET ALUMINIUM 12e

PROIZVODSTVO, MONTAZA I SERVIS NA VENECIJANER,DRVO,VARIOLAJT ROLETNI,...


15 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Ролетари

09 апр 11:34Proizvodstvo i montazha na roletni

070 677 594


1 МКД
или предлог цена
31 мар 08:43ROLETAR BRADERS KOMPANI

VRSIME MONTAZA NA SEKAKOV VID NA ROLETNI, VARIOLAJT ROLETNI , ALUMIN...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Ролетари

29 мар 20:27Aluminiumski Komarnici

Vrsime proizvodstvo i montaza na sekakov vid aluminiumski komarnici ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Ролетари

21 мар 08:08ZEBRI I MINI ZEBRI, ROLO I MINI ROLO ZAVESI

Zebri i mini zebri. Rolo i mini rolo zavesi. Izrabotka i montazja. ...


23 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Ролетари

04 мар 10:03VENECIJANER, PLASTICNI, AL ROLETNI i VARIOLAJT

- Izrabotka i montaza na venecijaner, variolajt, plasticni i aluminiu...


15 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Ролетари

04 мар 10:03KOMARNICI, ZEBRI, ROLO, VENECIJANER, PLASTICNI ROLETNI

- Izrabotka i montaza na sekakov vid roletni, komarnici, zebri i...


20 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Ролетари

04 мар 10:03PVC ROLETNI VENECIJANER VARIOLAJT

Montaza na : PVC Roletni ALUMINIUMSKI Roletni Venecijaner


1 МКД
или предлог цена
25 фев 13:21KOMARNICI site vidovi po naj niski ceni......

KOMARNICI site vidovi po naj niski ceni......


15 €
или предлог цена
25 ное 20:11KOMARNICI site vidovi po naj niski ceni.....................

KOMARNICI site vidovi po naj niski ceni.....................


15 €
или предлог цена
25 ное 20:11Komarnici izrabotka I montaza

Sekakov vid na komarnici izrabotka I montaza po merka fiksen13e m2 vg...


1 МКД
или предлог цена
31 окт 07:50Комарници

Изработувам секаков вид на комарници по поволна цена.


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градење, Реновирање / Ролетари

06 авг 22:25Комарници,ролетни

Изработка и монтажа на : -комарници (фиксни, плисе и роло) -завеси ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Ролетари

22 јун 19:26ROLETAR

Proizvodstvo servis i montaza na Roletni plasticni aluminski Zebra ...


По Договор
или предлог цена
08 јун 17:07GARAZNI VRATI

IZRABOTKA I MONTAZA NA GARAZNI ALUMINIUMSKI VRATI SO TERMICKA IZOLA...


По Договор
или предлог цена
02 јун 21:17ZEBRA ZAVESI

PROIZVODSTVO MONTAZA I SERVIS NA -Zebra zavesi -Mini zebra -Rolo...


По Договор
или предлог цена
02 јун 21:17ROLETNI I KOMARNICI

Izrabotka i montaza na nadvoresni ALUMINSKI i PVC ROLETNI, ALUMINSKI ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Ролетари

29 мај 17:59Изработка на ПВЦ врати, прозори и комарници

Изработка и монтажа на ПВЦ врати,прозори и комарници. Сервис и одржу...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Ролетари

16 мај 14:57DetelPLAST - Изработка на завеси и комарници

Изработуваме комарници за прозорци што ќе ги задржат комарците и муви...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Ролетари

05 мај 21:08MONTAZA I SERIS NAPVC I ALUMINIUMSKI ROLETNI

Roletar: Montaza i servis na plasticni i aluminiumski roletni, veneci...


18 €
или предлог цена
19 фев 12:45MONTAZA I SERVIS NA ALUMINIUMSKI I PVC ROLETNI

Roletar: Montaza i servis na plasticni i aluminiumski roletni, veneci...


18 €
или предлог цена
02 фев 10:44Ролетни и комарници ( сите видови ) Роло-Нет Скопје

Професионална изработка и монтажа на сите видови Ролетни и комарници....


20 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Ролетари

27 јан 13:00Roletar

Proizvodstvo i montaza na roletni PVC / Aluminium , garazni vrati , ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Ролетари

17 окт 07:12ROLETAR NIKOLA

Montaza i servis na PVC roletni venecijaner rolo fiksni i plise koma...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градење, Реновирање / Ролетари

17 мај 20:40Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам