Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
15 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

FAEMA SAN MARCO RANCILIO WEGA ASTORIA GAGGIA FIORENZATO

ASTORIA AURORA BEZZERA BFC BRASILIA LA SAN MARCO LA CIMBALI LA...


3 €
или предлог цена
25 јан 12:52KAFEMATI KAFEMAT ESPRESSO APARAT

ASTORIA AURORA BEZZERA BFC BRASILIA LA SAN MARCO LA CIMBALI LA...


67 МКД
или предлог цена
25 јан 12:52GAGGIA EMONEC BEZZERA GRIMAC PAVONI GAGGIA SANREMO

ASTORIA AURORA BEZZERA BFC BRASILIA LA SAN MARCO LA CIMBALI LA...


2 €
или предлог цена
23 јан 10:39SERVIS I DELOVI ZA KAFEMATI KAFEMAT APARAT ZA KAFE

Since 1994 Mia sells spare parts for espresso coffee machines, dish...


2 €
или предлог цена
18 јан 18:08ИЗНАЈМУВАЊЕ ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ЗА ЗАБАВА

Се изнајмува деловен простор во Phoenix Coffee за новогодишна прослав...


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Угостителство / Кафулињата

08 дек 18:21Vrabotuvanje

Se baraat seriozni lica za rabota vo kafic vo Novo Lisice.


18.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Угостителство / Кафулињата

20 ное 09:31Aparat za pijaloci i hrana i kafemat

Polovni vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
13 окт 09:57prodavam znakcinja za toalet

продавам неупотребени знакчиња за тоалет. знакчињата се дрвени Ц...


1 €
или предлог цена
15 јун 08:30Принтер за маркици.

Принтер за маркици во кафич или ресторан.Во одлична состојба.


6.000 МКД
или предлог цена
13 дек 20:49Фискална каса

Фискална каса во одлична состојба.


16.000 МКД
или предлог цена
13 дек 20:47Скара на кумур

Скара на кумур 60х50 со решетки од полно железо и дебел плех-професио...


5.000 МКД
или предлог цена
13 дек 20:39Столици високи за кафич.Вкупно 15 броја.

Високи столици со потпирач-15 и без потпирач-10, за кафич-тапацирани....


1.200 МКД
или предлог цена
13 дек 20:33Маса висока за кафич

Високи двени маси за кафич.Вкпно-10 броја.Малку користени.


1.500 МКД
или предлог цена
13 дек 20:25Masi i stolici

Dobro socuvani i ne mnogu koristeni. Vkupno 12 masi i 40 metalni stol...


1.200 €
или предлог цена
Македонски Брод

Угостителство / Кафулињата

14 јун 19:57Се продава инокс лонче за млеко

Се продава инокс лонче за млеко,можам да го пратам и по карго...


700 МКД
или предлог цена
30 мар 14:20