Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
8 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NAJDOBRI SOBI VO STRUGA VILLA PALACE RABOTIME SO VAUCERI

NEW VILLA PALACE STRUGA GI ZGOLEMI SVOJITE KAPACITETI SO USTE 30 SOBI...


5 €
или предлог цена
19 сеп 17:39Промовирано

NAJDOBRI SOBI VO STRUGA VILLA PALACE RABOTIME SO VAUCERI

NEW VILLA PALACE STRUGA GI ZGOLEMI SVOJITE KAPACITETI SO USTE 30 SOBI...


5 €
или предлог цена
19 сеп 17:39Drveni daski za serviranje hrana

Racna izrabotka na unikatni drveni daski za serviranje i seckanje hra...


По Договор
или предлог цена
11 јул 07:07Машина за Пеглање Miele B864

Продавам Машина за Пеглање Miele Electronic B864 со должина на ваљак ...


250 €
или предлог цена
27 дек 10:16Se izdava povolno ugostitelski kompleks ,,Loven Dom" Berovo

Се издава атрактивен угостителски објект ,,Ловен Дом‘‘ во Берово сме...


40.000 МКД
или предлог цена
04 мај 23:17Villa Classik ima potreba od recepcionerka!

ИТНО!!! Villa Classik ohrid под ИТНО има потреба од рецепционерка ...


1 €
или предлог цена
21 дек 22:43Центар во Битола

Издавање на соби Еднокреветна, Двокреветни,трокреветни и четворокре...


700 €
или предлог цена
20 ное 20:37Хотел во Скопје бара машки рецепционер

Хотел во Скопје-Центар има потреба од машки рецепционер. Ве молиме ис...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Угостителство / Хотел / Мотел

18 јун 11:06Работа на море во Бугарија

Нудам работа на море во Бугарија за продавачи, келнери, кувари, барме...


1 €
или предлог цена
30 мај 14:11Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам