Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
118 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PREVOZ SELIDBI SO SOPSTVEN PERSONAL

Sekakov vid prevoz,selidbi so sopstven personal,pakuvanje na roba,str...


1 €
или предлог цена
29 мај 08:04Промовирано

Prevoz transport selenje frlam sut mebel I Dr. Od doma

Cistam podrum garaza od razen sit vrsam prevoz niz makedonija


По Договор
или предлог цена
27 мај 10:50Промовирано

Транспорт

Transport/Prevoz Вршиме транспорт на секаков вид мебел, материјал и ...


По Договор
или предлог цена
26 мај 13:40Промовирано

Се бараат курири (доставувачи на пакети) за постојана работа

Компанијата е директен работодавач и не должите такси и провизии! Дог...


2.209 €
или предлог цена
Вчера 18:47Prevoz Transport Selidbi Preseluvanje Skladiranje

Selenje vo nova lokacija veke ne e tesko so DORA MOVING 📞 070 596 0...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00PREVOZ TRANSPORT I SELIDBI SO KOMBE I PIKAP

PRESELETE GO VASIOT DOM BRZO BEZBEDNO I EVTINO ! DOSTAVETEJA VASAT...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 10:01Prevoz Transport maxi kombe

Sekakov vid na transort so maxi kombe do 3 tona, so ili bez rabotnici...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:57TRANSPORT/ PREVOZ /SELIDBI

VRSIME SEKAKOV VID NA PREVOZ NIZ CELA MAKEDONIJA SO POVEKE VIDOVI NA ...


899 МКД
или предлог цена
Вчера 09:44ПРЕВОЗ / ТРАНСПОРТ

ВРШИМЕ СЕКАКОВ ВИД НА ПРЕВОЗ - ЛИЦЕНЦИРАН ИНТЕРНАЦИОНАЛЕН ТРАНСП...


999 €
или предлог цена
Вчера 09:43Licenciran transport / prevoz na stoki i selidbi so kombe

Licenciran transport ✔️Prevoz na roba vo Skopje i Makedonija ✔️Selidb...


По Договор
или предлог цена
Вчера 07:52Prevoz / Transport so termoking/frigo/ladilnik/hladnjaca

Licenciran transport ✔️Prevoz na roba vo Skopje i Makedonija ✔️Selidb...


По Договор
или предлог цена
Вчера 07:52PREVOZ SO KOMBE

Vrsime prevoz so kombe na sekakov vid na roba na paleti,selidbi i dru...


899 МКД
или предлог цена
28 мај 08:35VLECNA SLEP SLUZBA 24/7 ,078-362-292 vo MK i EU,EXTRA CENI!!

БРЗА, БЕЗБЕДНА И ДОСТАПНА 24 ЧАСА ШЛЕП СЛУЖБА ВО СТРУМИЦА КОЈА ВРШИ Т...


28 мај 01:28Transpor, prevoz i distibucija na roba

Vrshime trasnport na roba so kombe do 3.5t niz cela Makedonija Sek...


777.777 €
или предлог цена
27 мај 22:21Nosime od IKEA po vasha naracka

Se shto vi e potrebno od Ikea vi go nosime po naracka Moze da dojdet...


20 €
или предлог цена
27 мај 09:56USLUGA SO LIFT/SKALA

Vrsime usluga so skala/lift na sekakov vid na mebel i gradezni materi...


40 €
или предлог цена
26 мај 19:12PREVOZ SELIDBI TRANSPORT SO GOLEMO MAXI KOMBE

Vrsime prevoz i Selidbi so Golemo Maxi Kombe vo Skopje i niz cela Ma...


По Договор
или предлог цена
26 мај 16:30Prevoz, transport, selidbi i dr.

Vrsime sekakov vid na prevoz, transport, selidbi niz Skopje i Makedon...


16 €
или предлог цена
25 мај 13:15PREVOZ -TRANSPORT SO KAMION DO 5.5 TONA!!!

Prevoz uslugi na sekade I vo sekoe vreme niz Bitola I cela Makedonij...


25 мај 10:50Sekakov Vid Na Prevoz Transport

Prevoz na Pesok Shut Gradezni materijali Selidbi I drugo


1 €
или предлог цена
24 мај 10:58Transport prevoz na roba so kombe so licenca

- Transport na roba so kombe niz cela Makedonija So povolni ceni isp...


1.100 МКД
или предлог цена
23 мај 18:20SLEP SLUZBA 24/7 STIP ZABACARS

VRZESME TRASPOR NA VOZILA VO MAKEDONIJA I NADVOR OD MK...


22 мај 14:06ТРАНСПОРТ НА СЕКАКОВ ВИД РОБА,СЕЛИДБИ,БРЗО И БЕЗБЕДНО 24/7!!

Комби Транспорт врши превоз со товарно комбе на разновидна роба спрем...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
999 МКД
22 мај 11:58Transport - Prevoz na sekakov vid roba niz cela Makedonija

Vrsime prevoz na roba niz cela Makedonija so vozilo do 7t. Voziloto ...


1 €
или предлог цена
22 мај 09:51Prevoz#transport#logistika#MK#EU

Sekakov vid transport so i bez pomosnici Organizirame selidbi , isfr...


По Договор
или предлог цена
21 мај 12:45Pikap Transport Selidbi i Slicni Raboti

Вршиме транспорт на секаков вид на роба градежни материали,мебел,сели...


1 МКД
или предлог цена
21 мај 10:45TRANSPORT*PREVOZ*SELIDBI*MEBEL*SUT*OTPAD*24/7*

VRSIME PREVOZ SO TOVARNO KOMBE NA RAZNOVIDNA ROBA SPREMA VASITE POTRE...


По Договор
или предлог цена
20 мај 13:43Transport - Prevoz na sekakov vid roba

Vrsime transport na roba niz cela Makedonija so kamion do 7t. Kamion...


1 €
или предлог цена
20 мај 12:39Prevoz Transport so tamce kiper

Vrsime prevoz na Pesok Sut Gradezni materijali Mebel (selidbi) ...


19 мај 17:26Transport so kamion ili kombe

Vrsam transport so kamion so lift rampa I kombe , organiziram selidbi...


18 мај 23:09PREVOZ NA STOKA SO KAMION

Previz na stoka so kamion,so rampa Nosivost 5t. 16 paleti. Tel.za k...


1 €
или предлог цена
18 мај 12:58Uslugi so Viluskar/Viluskari do 6.5t

Vrsime sekakvi uslugi so Viluskari do 6.5t i 4,5m visina vo Kavadarci...


По Договор
или предлог цена
16 мај 16:02Transport Selidbi i radnici

Vershimo PREVOS I selidbi so kombe I so rabotnici Cistanje na gara...


15 мај 13:53Vrsam transport na sekakov vid na roba

Vrsam transport na sekakov vid na roba niz cela Makedonija po najpovo...


По Договор
или предлог цена
15 мај 09:17TRANSPORT-PREVOZ-SEKAKOV VID NA PRESELBI 24/7 NAJPOVOLNI CEN

Vrsime prevoz na sekakov vid roba(mebel, bela tehnika, gradezni mater...


1 €
или предлог цена
12 мај 18:48Prevozot so kiper sleper do 32m3

Vrsime prevoz na sekakvi zitni kulturi pesok do 32 ma3 isto taka i pr...


12 мај 14:45Prevoz/Transport/Selenje

Sekakov vid na prevoz vo sekoe vreme niz cela drzava brzo i evtino. T...


1 €
или предлог цена
10 мај 12:11Ekipa rastovar na sleperi kamioni selidbi cistenje podrumi..

Ekipa rastovar na sleperi kamioni selidbi cistenje podrumi dvorovi is...


1.000 МКД
или предлог цена
08 мај 22:52Prevoz so kiper kamion rizla pesok gjubre sut

Prevoz so kiper do 6 kubika Rizla,tampon pesok gjubre,kamenja Selid...


1 €
или предлог цена
07 мај 10:11Вршиме Транспорт

Вршиме транспорт низ цела Македонија на секаков вид стока до 1тон теж...


03 мај 23:55Šlepera služba

Car&Logistik Slep-Vlecna služba 24/7 za cela Makedonija 071 493 986 J...


1 €
или предлог цена
02 мај 21:05Prevos na roba vo Makedonija

Prevoz na sekakov vid na roba vo Makedonija brzo i sigurno - Raspola...


30 апр 20:56Selidbi

M&D transport Cena na kompletna selidba so naši rabotnici se dogov...


1 €
или предлог цена
25 апр 11:41Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам