Цела Македонија
                           
56450 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Апартман за краток престој

Издавам Апартман за ктаток престој во центар на одлицна локација цело...


25 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Se prodava kuka

Се продава куќа на одлична локација помеѓу болницата и О.У.„Д-р Влади...


200.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

07 јан 13:39Промовирано

Издавам гарсоњерљ

Се издава ново убаво и комплетно наместена гарсоњера од 22м2 во строг...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 07:49Промовирано

NIVA VO OGNJANCI 3333M2

KP 801/3 im.list 250


7.999 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
8.000 €
Петровец / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 08:35Издавам Стан

Се издава ново убаво и комплетно наместено станче од 45м2 во строг це...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 08:34PARKING POD STREA OD ZGRADA SE IZNAJMUVA

Vo Novo lisice posledna 5-ka, kompleksot zgradi kaj Ramstore i benzin...


25 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Гаражи

Денес 08:30ДУЌАН ТАФТАЛИЏЕ

Се продава дуќан 15 м2 со имотен лист, струја,вода,канализација,тоале...


15.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Денес 08:29Se izdava Nov Opremen Stan do City Mall

Stanot e opremen so nov mebel po mera i e lociran neposredno do City ...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:27Се продава куќа со голем двор во Бутел 2

Се продава куќа со голем двор во Бутел 2, Вкупна површина на парцел...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Денес 08:26Atraktiven plac na pelister

TOP💥 TOP POZICIJA VO NACIONALEN PARK PELISTER. Atraktiven plac na P...


1 €
или предлог цена
Денес 08:25Се продава куќа во петровец

се продава куќа во општина петровец пред школото тел 075333034


46.000 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Куќи / Вили

Денес 08:25HOTEL RIS za kazino ili starski dom

TOP💥 TOP LOKACIJA SE PRODAVA HOTEL RIS Vreden Kapital za uživanje...


1 €
или предлог цена
Денес 08:25SOBI ZA SPIENE KOMPLET NAMESTENI SE IZDAVAAT I PO KREVET

SOBI ZA SPIENE KOMPLET NAMESTENI SE IZDAVAAT I PO KREVET SE NAODAAT V...


3.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Соби

Денес 08:24Se izdava stan vo strog centar na Stip

Се издава комплетно наместен стан во строгиот центарна Штип. Станот е...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 08:19Kupuvam stan

Se bara stan do 50 m2


40.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 08:17  НОВ ОГЛАС

Se izdava deloven prostor

Se izdavaat dve prostorii pogodni za kancelarii,spedicija,dukani,maga...


1 €
или предлог цена
Денес 08:16Издавам Апартмани строг центар

Издавам Луксузно опремени апартмани-студиа во строгиот центар на Охри...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:15LOKAL GJORCE NA GLAVNA ULICA

Se izdava dukan vo Gjorce na atraktivna lokacija za bilo kakva namena


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дуќани

Денес 08:11СТАН 50М2 нас. СЕЊАК 3

СТАН 50М2 нас. СЕЊАК 3 НАСПРОТИ О.У. ДИМИТАР ВЛАХОВ, 4ти СПРАТ,ДНЕВН...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 08:05Se prodava dukjan vo kisela voda

Se prodava dukjan so sopstveno WC 077991868 Vo naselba kisela voda ...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дуќани

Денес 08:04KRATOK PRESTOJ / DNEVEN PRESTOJ / STAN / SOBA

Izdavame sobi za kratok prestoj vo blizina na Hotel Rusia ceni: Do ...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Соби

Денес 08:02se izdava nov stan vo taftalidze

Se izdava dvosoben stan vo kuka vo Taftalidze 45 m2 so terasa vo dvor...


220 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 07:59Се продава нива

Се продава нива со површина од 2 300 м2 , во нивата има вода од хидро...


2.300 €
или предлог цена
Денес 07:59Plac vo Volkovo

Се продава плац од 617 м2 во Волково со уреден имотен лист во градeжн...


36 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 07:49Luxurious new apartment for rent in Panorama Residence-Vodno

A very sunny brand new luxurious apartment for rent with marvelous mo...


699 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 07:45Se izdava stan kisela voda

Se izdava dvosoben 50m2 kompletno celosno namesten stan. Kisela voda ...


220 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 07:43plac vo Rastak

prodavam plac vo RASHTAK--gradezno neizgradeno zamjishte 1125 m2 +...


25.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 07:42Издавам наместена куќа 65м2 во Козле

Комплетно наместена самостојна куќа во Козле/Капиштец, со површина од...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 07:41Издавам локал-дуќан кај Млечен

Издавам локал-дуќан кај Млечен ресторант 26m2. Има греење од цевките...


7.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Денес 07:41Стара куќа во центарот на Прилеп

Се продава стара куќа во центарот на Прилеп со локација зад зградата ...


32.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 07:34Плац Скопје

Се продава плац во населба средно Нерези, 50метри пред црквата св.П...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 07:30Plac

Prodavam plac vo drma 3114 m2, so izgraden objekt od 297m2 ( legalizi...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 07:29СЕ ПРОДАВА НИВА ВО С.ЕРЏЕЛИЈА

СЕ ПРОДАВА НИВА СО С.ЕРЏЕЛИЈА-СВ.НИКОЛЕ,ВО МЕСТО ВИКАНО АЛАЃОЗ,ОБРАБО...


1 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

Денес 07:29СЕ ПРОДАВА НИВА ВО ДОЛНО СОЊЕ

ПРОДАВАМ НИВА ВО СЕЛО ДОЛНО СОЊЕ , ВО МЕСТО ВИКАНО БАЛТОВИЦА ,ОБРАБОТ...


1 МКД
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 07:29Se iznajmuvaat novi stanovi na Vodno

Se iznajmuva stan na Vodno, 75 m2,dve spalni, se e potpolno novo, vis...


320 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
330 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 07:27Нива на убава локација до магистрален пат

Се продава нива во село Псача, на убава локација, меѓу магистралниот ...


1 €
или предлог цена
Ранковце / Крива Паланка

Плацеви и Ниви

Денес 07:24Sobi za nokjevanje i kratok prestoj

Iznajmuvanje na sobi (apartmani) za nokjevanje i kratok prestoj Apa...


800 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Соби

Денес 07:17Prodavam niva po patot za Markov Manastir

Barajte na ovoj broj 071523757 Dve nivi po patot za markov manasti...


1 МКД
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 07:12Издавам наместена гарсоњера во строг центар

Се издава наместена гарсоњера во строг центар 20м2 ,позади студентски...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 07:07Продавам плац во Маџари

Продавам плац во Маџари од 1000 метри квадратни. Платени комуналии...


129.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 06:49Куќа идеална за две семејства

Во Маџари продавам куќа 160 метри квадратни и двор 1000 метри квадрат...


130.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Денес 06:49prodazba Crnice stan 71 m2 so DVE SPALNI

Crnice, vo tivok del, Vednas nad Sv.Petka ubava ulica 71 m2 stan vo ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 06:47Se prodava stan karsi KLINICKI vodno centar

Za prodazba 116 m2 Preubavo renoviran stan Karsi klinicki Odlicna ...


1.140 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 06:46Страна 1 од 1412

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам