Цела Македонија
                           
7936 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vila Lidija - Markov Manastir

Se izdava vila vo blizina na Markov Manastir, 15km. od centarot na Sk...


2 €
или предлог цена
Студеничани / Скопје

Куќи / Вили

18 јул 15:47Промовирано

SE IZDAVA LUKSUZNA KUKA

Se izdava nova luksuzna kujka vo najubavata naselba od Grado . Skrivn...


600 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

21 фев 17:37Промовирано

Се продава вила наместема во Скиони (Халкидики), Грција !

Ова се дел од сликите од вилата , вилата е во одлична состојба. Вилат...


150.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

14 јул 16:26Промовирано

Kukja vo naselba Badembalari

Се продава куќа на ул. Мордо Нахмијас - Лазо бр. 10Е, населба Бадемба...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:20Куќа kuka

Se prodava kuka, so cist imoten list, informaci na 070-970-332 PETRE


1 МКД
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

Денес 13:19PRODAVAM KUKA NA BIT PAZAR POD AMBULANTA NA BULEVAROT350m2

SE PRODAVA KUKA NA 3 SPRATA SEKOJ SPRAT SO POSEBEN VLEZ. NA BIT PAZAR...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:18СЕ ПРОДАВА СПРАТ ОД КУЌА СО ПОСЕБЕН ВЛЕЗ

Се продава спрат од куќа со посебен влез, на улица Пролетерски бригад...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Куќи / Вили

Денес 13:15  НОВ ОГЛАС

Куќа СТРОГ ЦЕНТАР - можна замена

Се продава куќа во строг центар, со чиста документација. Веднаш всели...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:15PRODAVAM KUKA ODLICNA I ZA ORDINACIJA ILI KANCELARIJA

PRODAVAM KUKA VO STROG CENTAR NA PRILEP. PRIZEMJE I SPRAT. IMA I PODR...


181.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 13:12Се издава апартман во Неа Потидеа / Nea potidea /Grcija

Се издава апартман за лето 2021 во Неа Потидеа, Грција. Се издава на...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:11Куќа со двор во строг центар на Струга

Се продава куќа во Струга, на само 30 метри од градскиот пазар и глав...


По Договор
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

Денес 13:06Куќа во Делчево | Kuka vo Delcevo

Се продава куќа со: Подрум 37 м², Приземје 110 м², Кат 140 м² и Поткр...


155.000 €
или предлог цена
Делчево

Куќи / Вили

Денес 13:06Kuka 80m2 vo Gostivar so dvorno mesto 500m2

Kukata ima 2 sprata, na prviot sprat 3 sobi vece i hodnik i plus mala...


150.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

Денес 13:00Prodavam kukja vo Kicevo

Продавам куќа во центар во Кичево - Карпош. Куќата е со два посебни в...


130.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Денес 13:00Куќа во Радожда Kuka vo Radozda

Се продава куќа во Радожда многу блиску до Езерото. За информации: ...


450 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

Денес 13:00Se Prodava Nova Kukja Vo Volkovo EXTRA CENA!!!!

Se Prodava Nova Kukja Vo Volkovo -500m2 Plac so 250m2 cista gradba ...


93.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
99.000 €
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:00KUKA VO CENTAR NA KUMANOVO

Se prodava Kuka vo Centar na gradot potocno na ul.Pance Pesev br.5A d...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 13:00KUPUVAM KUKJA

Kupuvam kukja vo Skopje, zainteresiran sum samo za kukji vo naselbite...


70.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:00Se prodava Kuka karabina , Ilinden, Skopje

Kuka karabina vo naselba Jaka , Ilinden, Skopje Objekt od okolu 210m...


46.000 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:00Вила со поглед

Се изнајмува вила со базен, надворешен бар и летниковец. Повеќе инфо...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Денес 13:00Се продава куќа во Прилеп

Продавам куќа во Прилеп на ул. "Самоилова" бр.36 (старa "Кузман Јосиф...


55.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 13:00Барака во Тафталиџе

Се издава комплетно наместена барака во Тафталиџе(карши влезот на Ком...


380 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:00Atraktivna Lokacija -Kuka na Atraktivna lokacija

Се продава плац на атрактива локација со две засебни куќи на ул.Сава ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:00Se izdava sprat od kuka vo Bitola

Се издава спрат од куќа за 4 студентки, ученички или фамилија. Спрато...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00Продавам куќа во населба Бутел 1

Куќата се наоѓа во населба Бутел 1 позади трговскиот . Вкупно земјишт...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:00Се продава куќа во крушево

Продавам куќа во Крушево. Се наоѓа непосредно под хотелот Монтана Пал...


60.000 €
или предлог цена
Крушево

Куќи / Вили

Денес 13:00Prodavam kukja vo naselba Cento 100m2 + potkrovje + magacin

Renovirana od temel 2019/2020 (pojacani temeli, drenazen sistem, novi...


135.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Денес 12:52KUKA BARDOVCI NA RIDOT

Вкупна површина: Плац 488,25 м2 Куќа 409 м2, приземје. Кат и поткро...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 12:49Kujka so 500m2 dvor

Kujka so 500m2 dvor Dokumenti se sredeno spremno za prodazba. Moze ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Денес 12:46  НОВ ОГЛАС

Se prodava kuka

Se prodava kuka, 86m2 so pomosni prostorii, garaza, parking, letna ku...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:38Куќа на убава локација во Кичево

Куќа наспроти Хотел ресторан Арабела на широкиот паркинг има нов дета...


1 МКД
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Денес 12:37SE IZDAVA DVOSOBEN STAN(KUKA) VO CENTAROT NA BITOLA SO DVOR

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN(KUKA) VO CENTAROT NA BITOLA SO DVOR. LOKA...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 12:36Se izdava kamp prikolka vo Krani

Комплетно опремена со сопствена кујна, wc во рамките на заградениот ...


750 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
800 МКД
Ресен

Куќи / Вили

Денес 12:30Продавам куќа во Ѓорче Петров

Веднаш вселива на топ локација до само школо и новата градинка на ул....


111.111.111 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Денес 12:24Prodavam kuka vo vizbegovo

Prodavam kuka vo vizbegovo so 500kvadrati plac Nov asvalt I kanalizac...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Денес 12:07Се продава куќа во Струмица (чифлик - стар дел на

Куќата има корисна стамбена површина од 108 М2 и се наоѓа на прекрасн...


68.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
69.000 €
Струмица

Куќи / Вили

Денес 12:02Se prodava kuka vo Butel 1

Se prodava kukja vo Butel 1, so povrsina 150m2 (plac 340m2). Parno gr...


115.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Денес 11:59Prodavam kuka vo petrovec 350m2

Prodavam kuka vo petrovec od 56m2 so dvor 350m2 gradba 2006/7 so novi...


По Договор
или предлог цена
Петровец / Скопје

Куќи / Вили

Денес 11:49Kuka vo Radozda

Се продава куќа во Радожда, Струга многу блиску до Езерото. За повеќе...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Денес 11:37Kukja vo naselba Lisice

Se prodava kukja vo naselba Lisice izgradena 2002 godina od 330m2 so ...


320.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Денес 11:37SE PRODAVA KUQA LEGALIZIRANA 2 SPRATA

KUKATA E KOMPLETIRANA VNATRE I PLUS DRUG OBJEKT SO POVRSINA OD 70 KVA...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Денес 11:27Se prodava kuka vo dukandzik

Se prodava kuka so celossna dokumentacija blisku do plasticarska 300m...


120.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Денес 11:25Se prodava kuka na top lokacija

Kuka so deloven prostor - restoran. Na nepovtorliva lokacija . Ve mo...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 11:21Страна 1 од 199

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам