Цела Македонија
                           
6150 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава куќа во Кумаово

Се продава куќа со површина од 630м2 (2 спрата по 100м2 куќа 53...


175.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

02 ное 19:31Промовирано

СЕ ИЗДАВА нов луксузно наместен стан 100m2 + 32m2 тераса

Лоциран во мирна населба (Бутел 2) само 4км до Центар. Нов стан на п...


600 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

22 јан 21:28Промовирано

KUKA VO STAR DOJRAN

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava vila na ...


130.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

05 ное 19:11Промовирано

Celosno renovirana vila vo s.Stenje

Za poveke informacii javete se na 071 24 24 06 Moze zamena za stan...


По Договор
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

Денес 02:17Нова куќа

ЦЕНА ПОВОЛНА Се продава нова куќа. Изградена со најквалитетни мат...


175.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Денес 02:02ПЛАЦ СО КУЌА НА ВОДНО ЗА ПРОДАВАЊЕ

Се продава плац со постара куќа на атрактивна локација на Водно, поза...


675.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Денес 01:48SE PRODAVA KUKA

Se prodava 2 ri sprat od kukja so poseben vlez i pomosen objekt so no...


43.000 €
или предлог цена
Радовиш

Куќи / Вили

Денес 01:36SE PRODAVA stara kukja na super lokacija

Kukjata uste ne e prodadena! Se raboti za stara kukja vo Strumica po...


49.900 €
или предлог цена
Струмица

Куќи / Вили

Денес 01:09Издавам барака

Издавам комплет наместена трособна барака со посебен влез и дворно ме...


190 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
200 €
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Денес 00:54se prodava kuka nad avtobuska stanica

kukata se naoga na glavniot pat nad avtobuska stanica,ima dva sprata ...


25.000 €
или предлог цена
Денес 00:19Куќа во нов центар

Оптимално добро сочувана куќа со гаража и со дворно место напред и по...


155.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 23:37Se prodava kujka cena po dogovor

Kujkata ima 160kvadrati kompletno namestena so dve spalni decka dnevn...


50.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 23:27ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ – Куќа 370м2

Се продава куќа со површина 370м2 и катност П+1+ПК. Површина на двор...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 23:04KUKA VO NOVO LISICE

Se prodava moderna kuka vo Novo Lisice koja ima plac od 2186 m2 i vku...


460.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 22:33KUKA VO SOPISTE

Se prodava kuka vo Sopiste na 2 sprata, samostojna koja lezi na plac ...


149.000 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 22:33KUKA VO GJORCE PETROV

Se prodava edinecna kuka vo Gjorce Petrov vo blizina na Sante Plus Bo...


42.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 22:33KUKA VO GJORCE PETROV 2

Se prodava kuka vo Gjorce Petrov 2 od 38 m2 so plac od 341 m2 . Kukat...


40.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 22:33Hitno Se prodava Kuka vo Skopje

Se prodava kuka 5 min do staracarsija vo skopje za poveke info 0...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 22:31Се продава куќа

Се продава куќа во населба Бабин дол во близина на амбуланта др. Соњи...


57.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 22:10Куќа на екстра локација погодна за деловен простор

se prodava kuka na glavnata ulica ,,Goce Delcev" br.19, vo blizina n...


99.889 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 22:04Luksuzna Kuca

Se prodava plac od 187m2 vo naselba Potok so dve kuki, dvor i pomosni...


95.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 21:38Kukja so 2 placovi / Shtëpi me 2 parcela ndertimi

Shitet shtepi dy katëshe, me siperfaqe banimi prej 150 m2, dhe siperf...


78.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 21:18KUKA BARDOVCI NA RIDOT

Вкупна површина: Плац 488,25 м2 Куќа 409 м2, приземје. Кат и поткро...


350.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 21:13Prodavam konstrukcija od baraka montazna

Prodavam konstrukcija od baraka metalna se demontira moze da se names...


4.999 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 €
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 21:02Luksuzna kukja vo Crnice

Оглас од претпријатие Објавени: јан. 13 2023 01:37 Se-iznajmuva-reno...


2.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 20:59Izdavame ubava kukja ili dupleks stan vo Kukja

ID.40437 Izdavame cela kuka 460m, so 6 spalni i 4 kupatila, luxuzno ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 20:59Modern house for rent in Crnice bellow Vodno Mountain

ID. 3697 Modern house in Crniche Settlement, completely renovated ...


1.350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 20:57Se prodava kuka

Se prodava kuka so ovostarnik 3000 kvadrati so 500 korenja ajdaret i ...


1 МКД
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

Вчера 20:29Se prodava kuka

Se prodava kuka so dvorno mesto Broj za kontakt:072-225-450(viber) ...


37.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 20:19Се продава куќа во Марино

Одлична местоположба во непосредна близина на основното и средното уч...


1.150 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 20:07Zamena na kuca

Nudam zamena na kuca za soodveten stan vo Skopje ili Ohrid,kucata ima...


80 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 20:07Куќа

Продавам имот, двор околу 900м² спрат од куќа 120м² помошен објект 20...


1 €
или предлог цена
Македонски Брод

Куќи / Вили

Вчера 20:03Se prodava kukja vo naselba Potok

Se prodava edinecna kukja so zaseben deloven prostor - dukjan. Kukjat...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 19:55Prodavam kuka so deloven prostor

Prodavam kuka na Bul.Boris Trajkovski od 320m2 stanben prostor i 130m...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 19:41Вила во Маврово со прекрасен поглед кон езерото

За Нова година е веќе изнајмена! Се изнајмува вила во Маврово во м...


75 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Куќи / Вили

Вчера 19:21Се продава куќа во петровец

се продава куќа во општина петровец пред школото тел 075333034


47.000 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 19:05Куќа на убава локација

- Куќата се наоѓа веднаш зад Т.А Велјан, на улица Страшо Ербапче бр....


85.000 €
или предлог цена
Кочани

Куќи / Вили

Вчера 19:01Куќа карабина

карабина 96м2 подрум 36м2 двор 122м2 Цена по договор МИКИ 075 293...


1 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

Вчера 18:54Се продава куќа близу болница

Kujkata e stara za renoviranje i se naogja na 5 minuti do bolnica


22.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 18:42Se prodava kukja - Се продава куќа

Се продава куќа во Крива Паланка на улица Калин Камен бр 28 - населба...


29.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

Вчера 18:33Се продава куќа во Струмица (веднаш до градската болница)

Куќата има корисна стамбена површина од 380 М2 и се наоѓа на убава ло...


180.000 €
или предлог цена
Струмица

Куќи / Вили

Вчера 18:30Се продава куќа во Струмица (чифлик - стар дел на градот)

Куќата има корисна стамбена површина од 108 М2 и се наоѓа на прекрасн...


68.000 €
или предлог цена
Струмица

Куќи / Вили

Вчера 18:30Kukja vo Crnice - ITNO

Се продава куќа во Црниче (ЦВРСТА ГРАДБА СО ИМОТЕН ЛИСТ) од 132м2 на ...


210.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 18:25Страна 1 од 154

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам