Цела Македонија
                           
6294 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KUKA OPREMENA

SE PRODAVA NOVA KUKA NA 2 SPRATA OPREMENA SO KOMPLETNA DOKUMENTACIJA ...


70.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:00Промовирано

Se prodava Kukja na naubava lokacija vo Skopje

Se prodava kukja 190 m kvadratni. So ubav pogled na gradot i najubava...


450.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

04 мар 15:15Промовирано

Се продава куќа

Куќата е со приземје, спрат и подрум. Исто така има двор и гаража. Ку...


96.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

15 мар 20:55Промовирано

Se prodava kukja vo gjorce 2

Se prodava kukja vo gjorce 2 Kujna so trpezarija, dve sobi, ogromna ...


90.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Денес 16:14Se prodava ili zamenuva kuka

Se prodava ili zamenuva Kuka za Stan, moze da se vide vo sekoe vreme,...


По Договор
или предлог цена
Денес 15:46Kujka so uste eden plac so poseben vlez

Se prodava kujka so dvorno mesto i uste eden plac so markica i posebe...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Денес 15:40Se izdava ,renta, za zabavi rodendeni sekakov vid na iventi

vilata se naoga vo stopanski dvor pred volkovo na nekolku km od city ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 15:40Издавам соби во Нижеполе, Пелистер - Вила Бабин Заб

Вилата се наоѓа над село Нижеполе на 1150м над морска висина. Во вила...


45 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 15:33Izdavam Trosobna Baraka Cento

Odlicna lokacija! Dnevna! Dve spalni! Kupatilo! Terasa! Dvor! ...


190 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
200 €
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Денес 15:27KUKJA VO HROM

Se prodava ili izdava kukja vo naselba hrom, Odlicna lokacija blisku ...


63.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Денес 15:21Exstra kukja vo Taftalidje

Exstra...!!!! Se prodava ili moze I za izdavanje ....!!!!


410.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Денес 15:10Kuka vo Radisani-Куќа во Радишани

Se prodava Kuka vo naselba Radisani 162m2 so imoten list P 1 P so 500...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Денес 15:09Куќа од 220 м2 со голем двор во нас.Пинтија

Се продава семејна куќа во нас.Пинтија од 222м2. со големо убаво уред...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 15:02Се продава куќа во Волково

Се продава куќа во Волково,во близина на игралиштето "Бранител", во б...


70.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Денес 15:01Kupuvam kukja vo Kozle, Crnice, Taftalidze do 200 000 eur

Kupuvam kukja vo Kozle, Crnice, Taftalidze 1/2 do 200 000 eur Deta...


200.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 14:57Prodavam kukja vo Ohrid

Продавам куќа (карабина) во Охрид близу ЕМУЦ (во сликите има приложен...


70.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 14:52Prodavam kuka na skopsko kale

Kuka na Skopsko Kale Imoten list Celosna dokumentacija


45.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Денес 14:43Се изнајмува Вила Силва

Се издава викендица во Чекоштина во близина на хотелот Сончева порта....


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 14:00Kukja Plac Objekt vo selo Tarinci

Samostojna stara kukja vo selo Tarinci na glavniot pat. (Prvata kukj...


19.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
20.000 €
Денес 13:59Prodavam kuka vo Vlae

Prodavam kuka vo Vlae lepenka na odlicna lokacija (pozadi porta vlae ...


102.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:48SE PRODAVA KUKJA 385m2 so DVOR 1500m2

se prodava izgraden nevseluvan objekt vo zavrshna faza od 385m2 so pl...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:47SE PRODAVA KUKA VO BEDINJE

SE PRODAVA KUKA VO BEDINJE SREDENA VNATRE KOMPLET SO NOVI STVARI OD ...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 13:46SE PRODAVA KUKJA SO DVORNO MESTO VO NASELBA INDZIKOVO

SE PRODAVA KUKJA SO DVORNO MESTO I CELOSNA POVRSINA OD 712 METRI KVAD...


43.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:30Prodazba na kukja vo Naselba Lisiche

Se prodava kukja (Finska dobro sochuvana baraka so dogradba) vo Nasel...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:23Куќа

Se prodava kukja vo Negotino so povrsina i raspored.Bruto stanbena po...


1 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

Денес 13:06SE PRODAVA KUKA

Into se prodava


160.000 €
или предлог цена
Денес 13:03Stara kuka vo CENTAR so dvorno mesto 360m2

Se prodava stara kuka so dvorno mesto od 354 m2. Katastarska parcela ...


80.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Денес 13:00Kuka 80m2 vo Gostivar so dvorno mesto 500m2

Cenata ne e fiksna! HITNO!!! Kukata ima 2 sprata, na prviot sprat ...


139.999 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
150.000 €
Гостивар

Куќи / Вили

Денес 13:00Се изнајмува комплетно наместена куќа

Се изнајмува куќа комплетно опремена сп мебел и бела техника за работ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00Kuka vo Sopiste

Prodavam kuka vo Sopiste 196 kvadrati so 400 kvadrati dvorno mesto. ...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
165.000 €
Сопиште / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:00Se prodava kuka

Prostor za ziveenje = 280 m2. Lokacija kaj zgradi Sileks - pozadi Ka...


155.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Денес 13:00Kuka vo radisani

Se prodava kuka vednas vseliva na mnogu dobra i mirna lokacija,pogodn...


110.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:00KUKA OPREMENA

SE PRODAVA NOVA KUKA NA 2 SPRATA OPREMENA SO KOMPLETNA DOKUMENTACIJA ...


70.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:00CHANAK PRODAVA NOVA kuća vo Gorna Čaršija KOMPETNO OPREMENA

🆕🆕🆕 vo agencija CHANAK Prodažba na NOVA kuća vo Gorna Čaršija na ...


209.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 13:00Се продава куќа

Се продава куќа на само 5 минути од центарот на Кавадарци. Куќата е н...


95.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Денес 13:00Atraktivna nova kuća na Ilindenska -STANBENO DELOVEN OBJEKT

🆕🆕🆕 vo agencija CHANAK Prodažba na nova kuća na Ilindenska.Na pro...


279.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 13:00Се издава вила на самиот Кеј | Se izdava villa na samiot kej

Се издава вила на самиот Кеј, на само 5 минути од центарот. Објектот ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 13:00Se prodava del od kuka vo Gjorce Petrov

Се продава дел од куќа на 2 ката со дворно место во Ѓорче Петров, нас...


69.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:00Квалитетна куќа во центарот, ул.Солунска, 40000е итно

Куќата е на високо приземје со визба 13м2, бетонска плоча, паркет, ПВ...


40.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00Се продава куќа во Ѓорче Петров

Се продава куќа од 210 м2 во Ѓорче Петров со дворно место од 400м2. ...


999.999 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:00Се продава КУЌА

Се продава куќа во која што се живее. Куќата е во добра состојба, мож...


50.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 13:00se prodava Kuca

se prodava moznost za posreduvanje za kredit vk NLB od moja strana.


7 €
или предлог цена
Кочани

Куќи / Вили

Денес 13:00Luxuzno uredena kuka od 471m2

id: hs1053/караорман штип 2000 македонија POA description луксузн...


188.400 €
или предлог цена
Денес 13:00Страна 1 од 158

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам