Кавадарци
                           
122 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava stan.

Se izdava stan vo lepoticite na 2 kat br za kontakt 071250293


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Станови

01 мар 20:32Промовирано

SE PRODAVA STAN 80M2 VO 12 KATNICA

SE PRODAVA STAN OKOLU 80M2 UREDEN LOKACIJA 12 KATNICA VO NOVIOT C...


48.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
50.000 €
Кавадарци

Станови

Денес 08:56Se izdava sprat od kuka

Se izdava namesten sprat so dnevna kujna spalna detska soba kupatilo...


12.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Денес 06:31Se prodava stan vo S.Konopiste

Се продава стан во с.Конопиште.


18.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 18:22SE IZDAVA STAN

Se izdava namesten stan so TV , klima inverter ,elektricen sporet , ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 16:49Se izdava stan vo noviot centar

Se izdava stan Broj za kontakt 078/312-868


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 09:04Se izdava luksuzen stan vo centar

Se izdava luksuzen stan vo centarot na gradot na ulica Pano Mudarov S...


500 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 08:26PRODAVAV STAN VO CENTAR

Prodavam 2 stana vo Kavadarci. Edniot 49m2 na 3 kat na Ul. Gjuro Sala...


88.888 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

04 мар 17:35Se izdava kompletno namesten stan vo strog centar Kavadarci

Se izdava kompletno namesten stan vo strogiot centar na Kavadarci lok...


12.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Станови

04 мар 10:29Se izdava stan.

Se izdava stan vo lepoticite na 2 kat br za kontakt 071250293


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Станови

01 мар 20:32Se kupuva kukja ili stan do 100m2

Se kupuva stan do 100m2 ili kukja


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Станови

01 мар 00:18SE IZDAVA POVOLNO NAMESTEN STAN NA SUPER LOKACIJA

IZDAVAM STAN . BROJ ZA KONTAKT E ISKLUCIVO 070 917 894. 070 917 894 ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

27 фев 01:14СЕ ИЗДАВААТ АПАРТМАНИ - СОБИ - СТАНОВИ

КРАТОК ПРЕСТОЈ 10еу!!!!!!!!!!!!!!!!! ЦЕНИ НАЈПОЛОВНИ ЗА ВАС СПОРЕД...


10 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

25 фев 12:55SE IZDAVA STAN VO SKOPJE

SE IZDAVA STAN VO SKOPJE (AERODROM) OD 101M2.STANOT E NA 8-KAT SO LIF...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

20 фев 08:12СТАН ВО КАВАДАРЦИ

Се издава наместен стан во центарот на Кавадарци Станот се наоѓа на ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Станови

17 фев 23:01Се издава наместен стан

Се издава наместен стан од 72 м2 комплетно наместен во населба Глишиќ...


150 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

17 фев 13:00Се издава стан во нов центар кај нова автобуска

Се издава стан во нов центар кај нова автобуска на бул. Кочо Рацин


150 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

16 фев 11:10СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР

Се продава стан во строгиот центар на градот под домот на културата ....


35.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

10 фев 09:49Se izdava garsonjera

Garsonjerata se naogja vo zgradite na sileks


100 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

07 фев 16:34Se izdava namesten stan 110m2 Kavadarci

Se izdava namesten stan 110m2 ---Za poveke info zvonete na ovoj br...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

31 јан 20:39Купувам стан

Купувам стан од 55 до 70 м2 понова градба или стар ама реновиран. Да ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

27 јан 21:44* СЕ ИЗДАВА ГАРСОЊЕРА - ЗА КРАТОК И ПОДОЛГ ПРЕСТОЈ *

Се изнајмува комплетно наместена гарсоњера во приземје на зграда. ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Станови

24 јан 14:05Се издава екстра наместен стан

Се издава комплетно наместен стан од 71м2 во Кавадарци, на Бул. Цвета...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

23 јан 09:25Купувам стан во Кавадарци

Купувам стан, стар,реновиран или нов од 55 до 60м2. Телефон за конта...


30.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

18 јан 21:11СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР

Се продава стан во строгиот центар на градот ,позади хотел Балкан ,н...


25.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

15 јан 10:55Издавам стан во Кавадарци / Izdavam stan vo Kavadarci

Издавам комплетно наместен стан со следниов распоред: - 1 дневна - 3 ...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Станови

02 јан 09:12Izdavam Stan

Se izdava stan nova gradba od 80kvadrati so ili bez mebel. Cena po Do...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

30 дек 13:00Se izdava kompletno namesten stan

Se izdava kompletno namesten stan vo zgradite Belka. Opremen so klima...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

26 дек 15:38Kupuvam stan

Kupuvam stan vo noviot centar okulu 70 kvadrati.


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

25 дек 12:21СЕ ИЗДАВА СТАН ЗА КРАТОК ИЛИ ПОДОЛГ ПРЕСТОЈ

Се Продава и издава стан за краток или подолг престој, 5 спрат ,4...


900 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Станови

22 дек 11:25Kupuvam Stan vo Kavadarci

Kupuvam Stan vo Kavadarci Min. da ima 1dnevna 1spalna i 2detski 072...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

12 дек 21:25Izdavam stan vo Kavadarci

Se izdava 100m2 stan,komplet namesten so parno greenje,ima3 spaln dne...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Станови

05 дек 20:38Се издава стан во нов центар

Се издава стан во нов центар, целосно уреден и веднаш вселив. Стано...


250 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

01 дек 18:25Se izdava soba za edna osoba

Sobata e kompletno renovirana i opremena .


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Станови

30 ное 18:28Се продава СТАН

Се продава стан во новиот центар ,Кавадарци. За повеќе информации ја...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Станови

15 ное 15:09Se iznajmuva stan vo centar na Skopje

Se iznajmuva stan vo centar na Skopje, trosoben, vo zgradata ima lift...


250 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

12 ное 16:59Se izdava stan

Stanot e vo noviot centar na 4 ti sprat,so ekstra pogled na gradot i ...


250 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

10 ное 14:25KUPUVAM STAN VO KAVADARCI

ZVONI NA VIBER


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Станови

07 ное 17:36Se izdava stan

Povekje info na 070383322


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

03 ное 03:28* СЕ ИЗДАВА НАМЕСТЕН СТАН *

Се издава комплетно наместен трособен стан во приземје на куќа, со по...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Станови

27 окт 09:25Се издава стан

Станот располага со дневна со кујна и спална соба.Локација: Веднаш по...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Станови

12 окт 12:09Страна 1 од 4