Цела Македонија
                           
34902 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kratok prestoj kaj Zeleznicka 1500 den 4h

Stanot e potpolno nov se naoga vo naselba Micurin kaj disko Despina...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

20 јул 10:10Промовирано

Стан 71 m² кај болницата

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на одл...


65.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

20 сеп 19:52Промовирано

Се продава стан во Центар.

Се продава стан во строг Центар (60м2). Комплетно реновиран. Конта...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

21 сеп 19:31Промовирано

Stan 50 Divizija, Centar, Skopje

Се продава одличен стан во Центар на ул. 50та Дивизија (кај МВР и кли...


80.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 01:24Stan na kejot na Vardar, Vlae-Karpos 4

Prekrasen stan, na samiot kej na Vardar, do mostot Obedineti Nacii. ...


138.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 01:23stan vo agia triada

se prodava kompletno renoviran stan vo grcija. agia triada vednas ...


7 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 00:27Se prodava stan vo nas. Nova Kolonija

Se prodava stan vo nas. Nova Kolonija, Idrizovo so vkupna povrshina o...


30.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 00:11Стан во Центар на Ленинова

Станот е на најубавата локација.Ориентација исток-југ-запад.Информаци...


1 €
или предлог цена
Струмица

Станови

Денес 00:07Luksuzen stan so pogled na ezero!

Stanot e celosno opremen so mebel i se naoga vo centralno podracje! ...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 23:27Se prodava stan na Vodno vo nova zgrada so 72 kv. dvor

Se prodava stan vo naselba Vodno, vo blizina na "Baba Cana". Stanot e...


150.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 23:02IZDAVAM APARTMAN

Издавам стан кај црквата Свети Ѓорѓија во Охрид. Станот е опремен со ...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 22:27Издавам наместен стан

Издавам наместен стан до драмски и технички факултети.


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:25se prodava stan od 45M2

Se prodava stan 45m2 na vtori kat jugoistok ima i podrum se naoga na...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 22:16Издавам нов наместен стан во Кисела вода

Издавам нов наместен стан блиску до градски плоштад во населба Кисела...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 22:01Se iznajmuva stan nad Persin

Se iznajmuva stan od 74 m2 na prv sprat vo strog centar na gradot, po...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 21:56ЛЕВЕЛ 7 - НОВ СТАН ВО Н. ПАТ/ДАМЕ ГРУЕВ - 43м²

🎯 ПРОДАЖБА НА НОВ СТАН ВО НОВОСЕЛСКИ ПАТ 🌍 Зградата се наоѓа во ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Вчера 21:38ЛЕВЕЛ 7 - НОВ 3-собен СТАН ВО Н. ПАТ/ДАМЕ ГРУЕВ - 56м²

🎯 ПРОДАЖБА НА НОВ СТАН ВО НОВОСЕЛСКИ ПАТ 🌍 Зградата се наоѓа во ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Вчера 21:38ЛЕВЕЛ 7 - НОВ СТАН ВО Н. ПАТ/ДАМЕ ГРУЕВ - 61м²

🎯 ПРОДАЖБА НА НОВ СТАН ВО НОВОСЕЛСКИ ПАТ 🌍 Зградата се наоѓа во ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Вчера 21:37ЛЕВЕЛ 7 - НОВ СТАН ВО НОВОСЕЛСКИ ПАТ - 74м²

🎯 ПРОДАЖБА НА НОВ СТАН ВО НОВОСЕЛСКИ ПАТ 🌍 Зградата се наоѓа во ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Вчера 21:37ЛЕВЕЛ 7 - НОВ СТАН ВО ЦЕНТАР - 165м²

Продажба на нов стан во завршна фаза на градба на атрактивна локација...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 21:37ЛЕВЕЛ 7 - НОВ СТАН НА ВОДНО - 50м²

🎯 ПРОДАЖБА НА НОВ СТАН - ВОДНО - 50м² 🌍 Атрактивна локација - во...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 21:37ЛЕВЕЛ 7 - НОВ СТАН ВО ПОРТА ЃОРЧЕ - 72м²

🎯 ПРОДАЖБА НА НОВ СТАН ВО Ѓ. ПЕТРОВ/ПОРТА ВЛАЕ 📑 Продажба на ста...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Вчера 21:37ЛЕВЕЛ 7 - НОВ СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ - 68м²

🎯 ЛЕВЕЛ 7 - НОВ СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 2 📑 Продажба на нови станови ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 21:37ИМПЕРИЈА – Стан 78м²

Шифра Ц 60/26 Се продава стан со површина 78м² со распоред – дневна,...


89.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 21:21ИМПЕРИЈА – Стан 83м²

Шифра Ц 45/2 Се продава стан со површина 83м²,со распоред - дневн...


85.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 21:20FOR A LONG PERIOD I AM RENTING A APARTMENT FOR 1 BEDRROM

I am renting an apartment with 1 separate bedroom, fully equipped, fo...


235 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 21:20Iznajmuvam stan

Se izdava stan - apartman vo strog centar vo blizina na Gimnazijata, ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 21:09Kratok Prestoj Apartments DeLuxe

Se izdava Nov Apartman,Nevseluvan, opremen so nov mebel,novi kujnski ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 20:59Se izdava namesten stan spremen za vseluvanje

Se izdava namestan stan kaj Belka zgradite. Stanot e spremen za vse...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 20:43Se prodava stan na Ruzveltova

Se prodava stan na ulica Ruzveltova 51 od 79m2 na prv spart, Skopje(K...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:42Se prodava stan

Prodavam stan vo odlicna sostojba na prv sprat kompletno renoviran to...


30.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 20:24PRODAVAM STAN CENTO NOV 860e/m2

✅STAN VO CENTO NOV 860e/m2❗️ 🎯Do gradinkata,blizu Velcevo meance 🏡S...


860 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 20:12Се продава стан во Ѓорче

Се продава стан. Контакт 075 263893 Без агенции молам. Само за се...


50.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Вчера 20:05Popravka na PVC prozori i vrati. Brza i kvalitetna usluga

Popravka na PVC prozori i vrati. *** Zamena na skrseni delovi od meh...


990 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 20:05SERVIS NA PVC PROZORI I VRATI (SARKI, MEHANIZMI, RACKI ...)

🎈 Zamena na mehanizmi i delovi za PVC vrati i prozori, 🎈 Steluva...


990 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 20:04Се издава нов трособен стан во Тафталиџе

Се издава нов, празен, невселуван стан на трет кат во 4 катна мала зг...


280 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 19:48SE IZNAJMUVA NOV 4 SOBEN STAN 71 M2 VO K.VODA, NAMES-PRAZEN

VO KISELA VODA NA UL. 14 DEKEMVRI BR.20, SE IZNAJMUVA NOV 4 SOBEN STA...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 19:42ВО Г. Т. Ц. СЕ ИЗДАВА-ПРОДАВА СТАН ОД 64.25 М2.

ВО ГРАТСКИ ТРГОВСКИ ЦЕНТАР КУЛА 1 СЕ ИЗДАВА ИЛИ ПРОДАВА СТАН ОД 64.25...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 19:41Се продава четирисобен стан во Ново Лисиче / Novo Lisice

Се продава четирисобен стан (95м2 - 3 спални соби, дневна, кујна, 2 б...


1.150 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 19:38STAN VO NASELBA CRKVISTE

Stan kopletno renoviran!!!


111 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
222 €
Ресен

Станови

Вчера 19:26Garsonjera za kratok prestoj

Se iznajmuva garsonjera za kratok prestoj vo aerodrom tel 078446130


5 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 19:25Kupuvam apartman vi Eurotel Struga

Kupuvam apartman vo Eurotel Struga.


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 19:19PRODAVAM NAMESTEN STAN VO ORIKUM ALBANIJA

1. Se prodava kompletno namesten stan so pogled na more vo Orikum Alb...


700 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 19:09Страна 1 од 873

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам