Цела Македонија
                           
890 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Sprat od Kuka vo Mavrovo

Се Издава спрат од Кука во Маврово, во непосредна близина на Црквата ...


900 МКД
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Соби

31 јул 15:17Промовирано

KRATOK PRESTOJ / DNEVEN PRESTOJ / STAN / SOBA

Izdavame sobi za kratok prestoj vo blizina na Hotel Rusia ceni: Do...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Соби

01 авг 15:37Промовирано

KRATOK PRESTOJ / DNEVEN PRESTOJ / STAN / SOBA

Izdavame sobi za kratok prestoj vo blizina na Hotel Rusia ceni: Do ...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Соби

14 фев 12:46Промовирано

**ЕТНО Куќа** - КРУШЕВО (Соби и Апартмани)

Uzivajte vo najdobrite smestuvacki kapaciteti vo centarot KRUSEVO. 4...


600 МКД
или предлог цена
Крушево

Соби

Вчера 21:23ETNO VILA - Krusevo

Uzivajte vo najdobrite smestuvacki kapaciteti vo centarot KRUSEVO. 4...


600 МКД
или предлог цена
Крушево

Соби

Вчера 21:23Stan vo strog CENTAR so PARKING za 6 lica!!!

Stanot e sloboden posle 10ti avgust!!! Iznajmuvam dvosoben stan 60 k...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 19:12SE IZDAVA APARTMAN VO CENTAROT NA PRILEP

Apartman vo centarot na prilep za dneven ili skraten prestoj. Apartma...


500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

Вчера 15:32SE IZDAVAAT SOBI VO CENTAROT NA PRILEP

Se izdavaat sobi vo centarot na prilep, sobite se opremeni so posebni...


450 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

Вчера 15:32Apartmani za studenti

Se izdavaat apartmani za smestuvanje na studenti i drugi lica koi ima...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 15:11АПАРТМАНИ ВО ЦЕНТАР НА ОХРИД

Комплетно опремни студиа и апартмани на извонредна локација на само ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 13:10Apartmani Luksuzni Луксузни Апартмани luxury Аpartments

KONTAKT SAMO NA 071 669 444 Villa Deea koja se naoga na ul. Krste M...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 13:00Студиа и апартмани во центар на Охрид

Се издаваат студиа и апартмани во централно подрачје на Охрид. Се...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 12:45Apartmani Bubamara - Krusevo, strog centar

Izdavam novi studia vo strog centar (20-30 m od gradski plostad). Sek...


1 €
или предлог цена
Крушево

Соби

Вчера 12:45Студиа и апартмани во Крушево - Villa Krusevo Inn

Се издаваат НОВИ студиа и апартмани во Крушево. Истите располагаат со...


1 МКД
или предлог цена
Крушево

Соби

Вчера 12:44izdavam soba so kupatilo 13m novo lisice

izdavam soba so kupatilo 13m novo lisice prizemje samo za eden covek ...


5.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Соби

Вчера 09:46Se iznajmuva soba

Opremena


1 €
или предлог цена
Битола

Соби

Вчера 09:10Se iznajmuva soba

Opremena : Kupatilo i peracka posebno Kujna od spalna oddelno Plin...


1 €
или предлог цена
Битола

Соби

Вчера 09:09SE IZDAVAAT NOVI APARTMANI

Se izdavaat novi apartmani vo stariot del na gradot so prekrasen pogl...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 06:31Нови Апартмани и Студиа во Центарот на Охрид!!!

Апартмани и студиа во центарот на Охрид!!! AGH Elite Apartments & ...


790 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

03 окт 17:39Apartman kaj nova zeleznicka za kratok prestoj (nokevanje)

Apartmanot se naogja vo micurin na 5min. Od nova zeleznicka stanica p...


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Соби

03 окт 17:02Se Izdava Nov Apartman so Besplaten Parking

Apartamanot e so povrsina od 90 m2 I kapacitet za smestuvanje na dve ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

03 окт 16:01Се издава

Се издаваат две соби, дневна и спална, комплетно наместени, кујна со ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Соби

03 окт 14:55Соби во центар охрид

ИЗДАВАМ СОБИ ВО ЦЕНТАР ОХРИД ПОЗАДИ ТАМАРО МАРКЕТ СЕКОЈА РАСПОЛАГА СО...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

03 окт 13:45Kratok prestoj Centar - Skopje

Mодерни апартмани во строгиот Центар на самиот Кеј за краток или подо...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

03 окт 13:00sobi i apartmani vo strog centar ohrid

se izdavaat sobi i apartmani vo centar na ohrid,vo neposredna blizina...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

03 окт 10:11GARSONJERA ZA KRATOK PRESTOJ (SHORT TERM) - AERODROM

izdavam apartman za kratok prestoj kaj tobako 2 vo aerodrom dnevno,ne...


15 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Соби

03 окт 10:06DNEVNO GARSONJERA VO CENTAR-800 den

se izdava namestena garsonjera kaj ramstor za dneven odmor 800 den a ...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

03 окт 09:52Apartmani VINCE - vednas do zicarnicata

Издаваме три нови апартмани, веднаш до жичарницата. Два апартмани се ...


1 МКД
или предлог цена
Крушево

Соби

03 окт 08:39Се издаваат апартмани

Поминете комфорен одмор во преубавиот Охрид. Араrtmani Djekovi В...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

03 окт 08:18Apartman kaj nova zeleznicka za kratok prestoj (nokevanje)

Apartmanot se naogja vo micurin na 5min. Od nova zeleznicka stanica p...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Соби

02 окт 17:53SE IZDAVAAT SOBI/East Gate

Се издаваат соби на приземје во куќа со посебен влез. На спратот има ...


4.800 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Соби

02 окт 17:30ГТЦ Соби-Апартмани за одмор и релаксација

🆕🆒НАЈДОБРОТО СМЕСТУВАЊЕ ПО НАЈНИСКИ ЦЕНИ ВО СКОПЈЕ 🆕🆒THE BEST A...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

02 окт 17:22Kratok prestoj Краток престој

🆕🆒НАЈДОБРОТО СМЕСТУВАЊЕ ПО НАЈНИСКИ ЦЕНИ ВО СКОПЈЕ 🆕🆒THE BEST A...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

02 окт 17:22Соби за одмор и релаксација

🆕🆒НАЈДОБРОТО СМЕСТУВАЊЕ ПО НАЈНИСКИ ЦЕНИ ВО СКОПЈЕ 🆕🆒THE BEST A...


20 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

02 окт 17:22SOBA APARTMAN ZA NOKEVANJA I ODMOR

Hotel Fama do MAVROVKA


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

02 окт 14:25PRIJATEN AMBIJENT ZA PAROVI

CENETI GOSTI! NASATA SEMEJNA KUKJA SE NAOGA NA RASKRSNICATA KAJ OH...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

02 окт 13:06Ohrid, luksuzni Apartmani vo strog centar - najniska cena

Izdavam novi i odlicno namesteni studia(kapacitet 4 lica) i apartmani...


6 €
или предлог цена
Охрид

Соби

02 окт 12:55****APARTMANI FILIP-Strog centar do ezero****

Se izdava luksuzno operemen apartman vo najstrogiot del od centarot n...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

02 окт 12:24****APARTMANI VO OHRID****

Pet kompletno opremeni apartmani i pet studia, sekoj so opremena kujn...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

02 окт 12:24Dvosobni Apartmani vo centarot na Ohrid

Se iznajmuvat na turisti i dnevne prestoj novi i luksuzno opremeni d...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

02 окт 12:20Нови апартмани во хотелска зона-Крушево

Апартманите се со посебни влезови, опремени за туристи. Секој апартма...


1 МКД
или предлог цена
Крушево

Соби

02 окт 03:32Апартмани и соби во центарот на Охрид

Почитувани, Се издаваат апратмани во центарот на Охрид. Апартма...


9 €
или предлог цена
Охрид

Соби

01 окт 23:22Издавам соба од стан 7000 денари со платени сметки

Се издава соба од стан на приземје во зграда во К.Вода после економск...


7.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Соби

01 окт 18:10Страна 1 од 23

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам