Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
3586 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava : Objekt hala / magacin na regionalen pat

Hala so povrsina od 1521 m2 (prizemje). 60 х 25 metri . So moznost z...


2 €
или предлог цена
02 јан 15:01Промовирано

Se prodava deloven objekt vo industriska zona UZUS

Se prodava deloven objekt na top lokacija vo industriska zona uzus. O...


95.000 €
или предлог цена
Вчера 11:38Промовирано

Izdavam kancelarii od 90m2 vo TC Olimpiko taftalidze 1

Na vtori sprat 5 kancelarii so okeanski prostor, kujna, toalet. So p...


По Договор
или предлог цена
25 јан 12:17Промовирано

Se prodava deloven prostor

Se prodava deloven prostor na top lokacija vo Prilep na dve ulici na...


1 €
или предлог цена
Денес 00:18SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR MAGACIN

Se izdava deloven prostor magacin 500m2 i dvorna povrsina od 2500m2. ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 23:57Se izdava deloven prostor

SE IZDAVA DUJKAN SO STRUJA VODA PLOCKI WC ZA SEKAKVA NAMENA CENA PO D...


1 €
или предлог цена
Вчера 23:44Se izdava delovno-kancelariski prostor

Se izdava atraktiven kancelariski prostor, na samo 1km od centarot na...


5 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 22:51Se izdava deloven prostor

Se izdava deloven prostor so povrsina od 180m2. Prostorot e delliv. N...


5 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 22:50Se prodava 3000m2 urbaniziran gradezen plac

Eksluzivno se prodava 3000m2 urbaniziran gradezen plac I objekt od 44...


49.000 €
или предлог цена
Вчера 22:29LUKS.DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 140 M2

SE IZNAJMUVA LUKS.DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 140 m2-4 KANCELARII,2 SAN...


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 21:08Deloven prostor se prodava ili iznajmuva

Delovniot prostor se naogja vo bliznina makpetrol na patot za lavc...


150 €
или предлог цена
Вчера 20:58Deloven prostor vo krug na Astibo

Se iznajmuva ili prodava deloven prostor so rampa i pomosen vlez. Odl...


550.000 €
или предлог цена
Вчера 19:11Се изнајмува деловен простор 160м2

Се изнајмува деловен простор 160м2 во Охрид. Деловниот простор е пов...


300 €
или предлог цена
Вчера 18:05Industriski hali od 3200 m2 za EXTRA CENA!!!

Se prodavaat 3 industriski hali so vkupna povrsina od 3200 m2 za seka...


10 €
или предлог цена
Вчера 16:32Povolno e izdrava deloven prostor vo strog centar na gradot!

Se izdava deloven prostor vo strog centar na gradot. Prostorijata e 5...


2 €
или предлог цена
Вчера 16:14Се издава Деловен простор во строг центар

Се издава стан за деловен простор во градски ѕид - блокот до мост Гоц...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 16:01Se Izdava deloven prostor ilinden

Se izdava deloven prostor vo marino karsi busto fabrikata za kraosani...


5 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 15:56  НОВ ОГЛАС

канцелариски простор 100м2 во центар

Се издава реновиран празен простор Центар, na prizemje, 100м2, со дво...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 15:33Се издава деловен простор во центарот на Скопје

Се издава деловен простор од 60м2 на ул.Максим Горки во Скопје. Делов...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 14:52  НОВ ОГЛАС

Prodavam Deloven Prostor vo Radishani 66m2

Prodavam Deloven Prostor na prizemje vo zgrada vo Radishani, do grad...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 13:14  НОВ ОГЛАС

Se izdava ili prodava dukan dobar za kancelarija-BUNJAKOVEC

Se Prodava ili izdava dukjan (deloven prostor) povolen za kancelarija...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 13:00Dukan na povolna lokacija vo Aerodrom

СЕ ПРОДАВА НОВ ДЕЛОВЕН ПРОСТОР НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА ВО НАСЕЛБА АЕРО...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 13:00Се изнајмува деловен простор 60м2 во строг центар на Скопje

Се изнајмува деловен простор од 60м2 во строг центар на Скопје - ГТЦ....


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 13:00152m2, Boemska ulica, debar maalo se izdava deloven prostor

Стан од 152м2, во Дебар маало, во непосредна близина на боемска улица...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.000 €
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 13:001 od najatraktivnite delovni prostori vo srceto na SKOPJE...

💣💣💣 BOMBASTIČNA PONUDA 💣💣💣 👉 samo za "GOLEMI GAZDI" 👈 >>>eksk...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 13:00Се издава канцеларија во Адвокатска улица

Се издава канцеларија во Адвокатска улица спроти судот во Скопје-Цент...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 13:00Deloven Prostor

Izdavam / Prodavam Deloven Prostor vo Star Aerodrom kaj Pol.J.Sandans...


1.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 13:00Deloven objekt na odlicna lokacija

Се продава Објект- Стара фабрика ДОНИА Прилеп со вкупна површина од 2...


847.160 €
или предлог цена
Вчера 13:00  НОВ ОГЛАС

Se izdava objekt za rabotilnica

Се издава објект од 54m2 во Велес нас.Тунел во близина на новата насе...


4.800 МКД
или предлог цена
Вчера 12:51  НОВ ОГЛАС

СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ ДЕЛОВЕН ПРОСТОР-550М2

се изнајмува деловен простор и паркиг места во автокоманда од 544м2 к...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 12:47ДЕЛОВЕН ПРОСТОР АЕРОДРОМ-700М2 ПОВОЛНО

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО АЕРОДРОМ 700М2 НА 1 КАТ .ПРОСТОРОТ Е ПО...


670 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 12:47СЕ ИЗДАВА ПРИЗЕМЕН ДЕЛ ОД КУЌА ВО ЦЕНТАРОТ НА ОХРИД-62М2

Се издава приземен дел од нова куќа во центарот на Охрид ,62м2 и дво...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:47Deloven Prostor Centar, Univerzalna, Bunjakovec, Debar Maalo

Se izdava odlicen kancelariski/deloven prostor so povrsina od 98m2 v...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 12:36Se prodava kancelariski prostor

Шифра A18768 Се продава канцелaриски простор во деловна зграда со ...


220.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 12:05Se izdava deloven prostor,objekt, magacin Naselba Ilinden

-Vnatresna povrsina 600m2 -Ograden plac-parking 1500m2 -Vnatresna e...


2 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Деловен простор / Магацини

Вчера 11:44Se prodava deloven objekt vo industriska zona UZUS

Se prodava deloven objekt na top lokacija vo industriska zona uzus. O...


95.000 €
или предлог цена
Вчера 11:38ИЗДАВАЊЕ, ПРОДАЖБА, ЗАМЕНА НА ПОГОН/РАБОТИЛНИЦА/МАГАЦИН

Издавам или продавам (можна е и заменаза возило или камион) работилни...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:01Се изнајмува деловен простор од 75м2 на атрактивна локација

Се изнајмува деловен простор од 75м2 на атрактивна локација во центар...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 10:43Deloven prostor vo gradba po EKSTRA cena

Se prodava deloven prostor na dve nivoa ( go ureduvame i sreduvame po...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 10:29Se izdava deloven prostor vo Stip

Шифра:PP1032 Се издава деловен простор на одлична локација во Штип в...


2 €
или предлог цена
Вчера 10:29IZDAVAM MAGACIN 125m2 KAJ SAEM

IZDAVAM MAGACIN 125m2 SIRINA 6,5m DOLZINA 20m VISINA 4m MAGACINOT S...


4 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

Вчера 10:27SE PRODAVA OBJEKT

Prodavam objekt na 15 km od Kumanovo vo opstina Staro Nagoricane vedn...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 10:04Se prodava ekskluziven deloven objekt na Drim

Se prodava ekskluziven deloven objekt na Drim, Struga. Objektot se so...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:59Страна 1 од 90

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам