Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
2266 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Dukan na povolna lokacija vo Aerodrom

СЕ ПРОДАВА НОВ ДЕЛОВЕН ПРОСТОР НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА ВО НАСЕЛБА АЕРО...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 13:00Промовирано

Се издава деловен простор во центарот на Скопје

Се издава деловен простор од 60м2 на ул.Максим Горки во Скопје. Делов...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 14:52НОВ ОГЛАС
Промовирано

1 od najatraktivnite delovni prostori vo srceto na SKOPJE...

💣💣💣 BOMBASTIČNA PONUDA 💣💣💣 👉 samo za "GOLEMI GAZDI" 👈 >>>eksk...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 13:00Промовирано

Se izdava delovno-kancelariski prostor

Se izdava atraktiven kancelariski prostor, na samo 1km od centarot na...


5 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 22:51Se izdava deloven prostor

Se izdava deloven prostor so povrsina od 180m2. Prostorot e delliv. N...


5 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 22:50LUKS.DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 140 M2

SE IZNAJMUVA LUKS.DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 140 m2-4 KANCELARII,2 SAN...


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 21:08Се изнајмува деловен простор 160м2

Се изнајмува деловен простор 160м2 во Охрид. Деловниот простор е пов...


300 €
или предлог цена
Вчера 18:05Се издава Деловен простор во строг центар

Се издава стан за деловен простор во градски ѕид - блокот до мост Гоц...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 16:01канцелариски простор 100м2 во центар

Се издава реновиран празен простор Центар, na prizemje, 100м2, со дво...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 15:33Се издава деловен простор во центарот на Скопје

Се издава деловен простор од 60м2 на ул.Максим Горки во Скопје. Делов...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 14:52  НОВ ОГЛАС

Se izdava ili prodava dukan dobar za kancelarija-BUNJAKOVEC

Se Prodava ili izdava dukjan (deloven prostor) povolen za kancelarija...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 13:00Dukan na povolna lokacija vo Aerodrom

СЕ ПРОДАВА НОВ ДЕЛОВЕН ПРОСТОР НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА ВО НАСЕЛБА АЕРО...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 13:00Се изнајмува деловен простор 60м2 во строг центар на Скопje

Се изнајмува деловен простор од 60м2 во строг центар на Скопје - ГТЦ....


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 13:00152m2, Boemska ulica, debar maalo se izdava deloven prostor

Стан од 152м2, во Дебар маало, во непосредна близина на боемска улица...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.000 €
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 13:00Се издава канцеларија во Адвокатска улица

Се издава канцеларија во Адвокатска улица спроти судот во Скопје-Цент...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 13:00Deloven Prostor

Izdavam / Prodavam Deloven Prostor vo Star Aerodrom kaj Pol.J.Sandans...


1.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 13:00СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ ДЕЛОВЕН ПРОСТОР-550М2

се изнајмува деловен простор и паркиг места во автокоманда од 544м2 к...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 12:47ДЕЛОВЕН ПРОСТОР АЕРОДРОМ-700М2 ПОВОЛНО

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО АЕРОДРОМ 700М2 НА 1 КАТ .ПРОСТОРОТ Е ПО...


670 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 12:47СЕ ИЗДАВА ПРИЗЕМЕН ДЕЛ ОД КУЌА ВО ЦЕНТАРОТ НА ОХРИД-62М2

Се издава приземен дел од нова куќа во центарот на Охрид ,62м2 и дво...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:47Deloven Prostor Centar, Univerzalna, Bunjakovec, Debar Maalo

Se izdava odlicen kancelariski/deloven prostor so povrsina od 98m2 v...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 12:36Se prodava kancelariski prostor

Шифра A18768 Се продава канцелaриски простор во деловна зграда со ...


220.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 12:05Се изнајмува деловен простор од 75м2 на атрактивна локација

Се изнајмува деловен простор од 75м2 на атрактивна локација во центар...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 10:43Deloven prostor vo gradba po EKSTRA cena

Se prodava deloven prostor na dve nivoa ( go ureduvame i sreduvame po...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 10:29Se izdava del.prostor 75m2 na ul.Makedonija,Plostad

Se izdava renoviran deloven prostor 75m2 na ul.Makedonija,na Plostad,...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 09:47Se izdava deloven prostor

Se izdava deloven prostor vo strog centar


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:25Deloven prostor kaj bg ambasada

Se izdava deloven prostor-kancelarija kaj bg ambasada celosno renovir...


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 09:17Delovni kancelarii pozadi capitol

Se izdava deloven prostor 70 m2 vnatresen prostor 10 m2 terasa 4 kanc...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 09:17Ekskluziven deloven prostor prodavnica vo centar na Bitola

Заради префрлување во поголем објект СЕ ПРОДАВА - СЕ ИЗДАВА ексклизи...


1 €
или предлог цена
27 јан 22:16СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен простор во центарот на Битола.

Заради префрлување во поголем објект СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен пр...


1 €
или предлог цена
27 јан 22:14Се продава дуќан во Карпош 3

Се продава дуќан во Карпош 3. Цена по договор.


1 €
или предлог цена
27 јан 20:29Se izdava deloven prostor vo Kisela Voda

Se izdava doven prostor vo Kisela Voda vo blizina na Rasadnik, 100m2,...


300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

27 јан 20:05СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 50м2 ВО ЦЕНТАР

Se izdava deloven prostor kaj Nova zeleznicka stanica. Pogoden za pic...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

27 јан 19:54Атрактивен канцелариски простор

Агенција Home Art изнајмува одличен стан, погоден за деловна намена, ...


800 €
или предлог цена
27 јан 18:46Iznajmuvam deloven prostor sproti Soboren Hram, Skopje

Изнајмувам деловен простор, Порта Буњаковец, приземје спроти Соборен...


750 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

27 јан 18:33Се издава

Се издава нов објект на одлична локација на прв спрат со квадратура о...


1 €
или предлог цена
27 јан 17:17SE IZDAVA LUKSUZEN DELOVEN PROSTOR VO STROG CENTAR

Lociran vo strogiot centar na 2 min. do ploshtadot vo DTC Paloma Bja...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

27 јан 15:35СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ЦЕНТРАЛНО ПОДРАЧЈЕ

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТРАЛНО ГРАДСКО ПОДРАЧЈЕ ДВА КАТА ПО ...


1.200 €
или предлог цена
27 јан 15:14SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO DEBAR MAALO, 95M2

* ШИФРА 5679 Импулс агенција за недвижности издава комплетно реновир...


800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

27 јан 14:54Kancelarija

Деловната просторија се наоѓа во строг центар на град Кичево, на улиц...


70 €
или предлог цена
27 јан 14:53Канцеларии+изложбен простор во кругот на МЗТ фабриката

Деловен простор по високи станарди на ПРВА КАПИЈА спроти КИА и ЕЛЕКТР...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

27 јан 13:17Ekstra uredeni kancelarii 100m2 Centar Gradski park

Sifra 22783 Se izdava extra ureden deloven prostor -kancelarija 10...


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

27 јан 12:26ЦЕНТАР КАТОЛИЧКА канцеларии ВЕДНАШ ВСЕЛИВ

ВЕДНАШ ВСЕЛИВ Совршен мир и гарантирана приватност во мала деловна з...


2 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

27 јан 12:15ДЕЛОВЕН ПРОСТОР НА УЛ. ИЛИНДЕНСКА ГТЦ

Деловен Простор - запишан на ИЛ 30531 КО ТЕТОВО - 3, во вкупна површи...


3.939.382 МКД
или предлог цена
27 јан 12:01Страна 1 од 57

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам