Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
260 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

IZNAJMUVAM HOTEL VO CENTAR

HITNO !!! PRODAVAM-izdavam HOTEL so 3 zvezdi vo CENTAR na Skopje .(...


3.199 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 13:00Промовирано

Се издава фабрика погодна за магацински и деловен простор

Фабриката Мокел располага со простор за изнајмување од 10.000 м2 сопс...


2 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
3 €
04 мај 17:31Промовирано

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR

Se idava deloven objekt vo naselba Ilinden, Skopje. Objektot se naogj...


1.200 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 11:49Промовирано

Se izdava deloven prostor i magacinski prostorii

Se izdava deloven prostor i magacinski prostorii pogoden za ugostitel...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00IZDAVAM MAGACIN 125m2 KAJ EAST GATE-SAEM

IZDAVAM MAGACIN 125m2 SIRINA 6,5m x DOLZINA 20m x VISINA 4m


1 €
или предлог цена
- 75 % Попуст
4 €
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

Денес 09:20Izrabotka na Hali , Magacini , Garazi

Vrsime izrabotka na metalni konstrukcii za Hali magacini so sendvic p...


По Договор
или предлог цена
Денес 01:02deloven prostor magacin

se prodava deloven prostor za sekakvi nameni vo senjak na antebanina ...


23.000 €
или предлог цена
Вчера 17:52SE PRODAVA I IZDAVA

Se prodva ili izdava objekt vo kompleksot Biljana na 2 sprata 550m2 s...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:34Се продава деловен објект во КО Криволак

Имотен лист бр.536 за КО Криволак , КП 2517, адреса Криволак и тоа ха...


350.000 €
или предлог цена
Вчера 14:58Se izdava hala / magacin so plac

Se izdava hala 650m2 plus 2500m2 dvor i kancelarija so kujna i wc, ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:59SE IZDAVA

Se izdava deloven prostor za povishe nameni Parking 1000m² 3 hal...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Магацини

Вчера 11:50Се издава деловен простор-магацин во Пинтија

Магацинот е со висина од мин. 4,5 метри, отворен простор без пречки. ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Магацини

Вчера 09:00Се Издава магацински простор

Се издава магацин 380м2 на улица Никола Тесла позната како Врањско Џа...


1 МКД
или предлог цена
15 мај 18:55Se izdava Magaciski prostor 420m2 pod kirija

Se izdava magacinski prostor vo s.gono kojnare so povrsina od 420 m2 ...


1 €
или предлог цена
15 мај 13:45Se izdavaat Hali - magacin - deloven prostor

Се издава магацински простор од 400м2 до 2000м2 во индустриска зона н...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Деловен простор / Магацини

15 мај 11:26Magacin na glavna ulica vo Karpos

Se naogame na 200m od trgovskiot Olimpiko na glavnata ulica "Teodosij...


14.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Деловен простор / Магацини

14 мај 21:23Keramidnica, EKSTRA Lokacija Magacin+Kancelarii

Se izdava dvorno mesto 1500m2, vklucitelno magacinski prostor od cc.1...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

14 мај 19:37Magacinski prostor

Se prodava magacinski deloven prostor vo izgradba. Lokacijata na obje...


По Договор
или предлог цена
14 мај 09:37СЕ ИЗДАВА

Се издава мултифункционален деловен простор од 800 м2 на одлична лока...


1 €
или предлог цена
13 мај 18:18BARAME MAGACINSKI PROSTOR 150-200 M2 TETOVO

BARAME MAGACINSKI PROSTOR SO POVRSINA OD 150-200 M2, VO TETOVO, ZA IZ...


По Договор
или предлог цена
13 мај 12:08Se izdavaat tri hali

Se izdavaat 3 hali vo Prilep na izlezot prema Skopje na samiot pat v...


По Договор
или предлог цена
13 мај 11:51IZDAVAM MAGACIN 125m2 KAJ SAEM

IZDAVAM MAGACIN 125m2 SIRINA 6,5m DOLZINA 20m VISINA 4m MAGACINOT S...


4 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

13 мај 09:27IZDAVAM PROSTOR 80M2 SPROTI RAMSTOR

IZDAVAM DELOVEN PROSTOR BARAKA 80M2 KARSI RAMSTOR MOMENTALNO OPREMEN...


160 €
или предлог цена
13 мај 08:38Prostori

Se prodava prostoria struja industriska vodo vo otlicna sostoiba vo ...


250 €
или предлог цена
12 мај 23:08Magacin i deloven prostor

Magacin i deloven prostor pogoden za prenamena vo stanben prostor vo ...


350 €
или предлог цена
12 мај 18:49Магацински простор

Се издава Магацин во кругот на Фринко Ул. Бурса со големина од 1000м ...


499 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
500 €
12 мај 16:39DELOVEN PROSTOR SO MAGACIN KAJ BELVI

IZDAVAM NOV DELOVEN PROSTOR SO MAGACIN KAJ HOTEL BELVI NA SAM AVTOPAT...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Деловен простор / Магацини

12 мај 12:44Iznajmuvame magacini i placevi vo industriska zona

nudime na iznajmuvanje magacini so razlicna golemina od 100m2 do 1500...


2 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

12 мај 11:17HALA VO VIZBEGOVO 400m2+170m2

ШИФРА- 344 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува Хала/Магацин ...


2.400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Деловен простор / Магацини

12 мај 09:52MAGACIN I NASTRESNICA Se izdava!!!

Se izdava magacinski prostor od 350/250/300 ili vkupno zaedno900m2 pl...


1 €
или предлог цена
11 мај 20:19Se izdava deloven prostor,objekt, magacin Naselba Ilinden

-Vnatresna povrsina 600m2 -Ograden plac-parking 1500m2 -Vnatresna e...


2 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Деловен простор / Магацини

11 мај 10:51IZDAVAM MAGACIN VO CENTO 120M2

Objektot se naoga vo najatraktivniot del na M.A.Cento.


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

11 мај 10:00Dujkan se iznajmuva i prodava 78m2 mirce acev33A 112233

mozit da se iznajmi za magacin ili bilo sto samo na podolg period ist...


1 €
или предлог цена
11 мај 01:33Hala nasproti institut

Se prodava ili izdava hala na izlezot od prilep na patot za makedonsk...


По Договор
или предлог цена
10 мај 21:40Se iznajmuva ladilnik/komora

Se iznajmuva ladilnik/komora Mozi i kako magacinski prostor 600m2 moz...


1 €
или предлог цена
10 мај 10:17DELOVEN OBJEKT - MAGACIN,KOMORI,KANCELARII

Agencijata izdava deloven objekt na odlicna lokacija- Momin Potok. Ob...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
4 €
Карпош / Скопје

Деловен простор / Магацини

10 мај 09:04Se prodava deloven prostor

Se prodava deloven prostor na top lokacija vo Prilep na dve ulici na...


1 €
или предлог цена
09 мај 23:55DELOVEN OBJEKT VO MADZARI - PERO NAKOV

Se prodava ili iznajmuva deloven objekt vo naselba madzari na ulica P...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

09 мај 15:15Se iznajmuva pod kirija

Magacinski i kancelariski prostor vo Keramidnica pozadi Pivara , na s...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

09 мај 00:02Se izdava DELOVEN PROSTOR

Delovniot prostor se naogja vo bliznina makpetrol na patot za lavc...


150 €
или предлог цена
08 мај 23:14se izdava

objektot e 140 m2 i e za sekakva namena i...


1 €
или предлог цена
08 мај 16:25СЕ ИЗДАВА деловен и магацински простор во Битола,

СЕ ИЗДАВА деловен и магацински простор на главен пат Битола- Прилеп, ...


1 €
или предлог цена
07 мај 10:24KOMERCIJALEN OBJEKT

Povolno prodavam deloven prostor vo centar, po cena za stanben kvadra...


1 €
или предлог цена
06 мај 10:36Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам