34 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam plac vo Delcevo

Se prodava plac od 1137 m2, so pravoagolna forma, koj so celata negov...


20 €
или предлог цена
20 сеп 21:14Prodavam plac vo Delcevo

Se prodava plac od 3035 m2, co pravoagolna forma, koj so celata negov...


20 €
или предлог цена
20 сеп 21:13Prodavam plac vo Delcevo

Se prodava plac od 1530 m2, na padinata od planinata Golak, nad kasar...


5 €
или предлог цена
20 сеп 21:13PLAC 898m2

Se prodava PLAC-gradezno zemjiste 898m2 Placot se naoga pozadi benzi...


25 €
или предлог цена
15 сеп 11:59PLAC 1133m2

Se prodava niva-plac 1133m2 vo Delcevo kp 1897 Idealno za izgradba n...


13 €
или предлог цена
15 сеп 11:59Se prodava plac vo Delcevo

Se prodava plac vo centarot na Delcevo so objekt 115 m2.


1 €
или предлог цена
12 сеп 08:37PLAC 1133m2

Se prodava niva-plac 1133m2 vo Delcevo kp 1897 Idealno za izgradba n...


13 €
или предлог цена
10 сеп 09:27plac na golak

se prodava plac ba planinata golak so celosna dokumentacija za gradba...


3.800 €
или предлог цена
28 авг 15:27Prodavam plac vo Streliste-Delcevo

Prodavam plac od 1200m2 vo Tuasanska mala vo Delcevo. Tel. 078-202-779


9 €
или предлог цена
26 авг 01:04НИВА

СЕ ПРОДАВА НИВА ВО СЕЛО ПОЛЕТО ВО БЛИЗИНА НА АСФАЛТЕН ПАТ СО МОЖНОСТ...


4 €
или предлог цена
18 авг 22:05Selo ZVEGOR

Nivata se naogja na 20metri ot patot na kukite odma nad rabotilnicata...


10 €
или предлог цена
31 јул 16:19Купувам нива или плац во нас. Басарица или Полето

Купувам нива или плац во нас. Басарица или Полето


1 €
или предлог цена
06 јун 14:58Niva - ovostarnik vo m.v. Gabrovcica.

Se prodava niva - ovostarnik od 1100 m2 vo m.v.Gabrovcica.Nivata e od...


2 €
или предлог цена
25 мај 13:11Prodavam gradezna parcela vo Delcevo

Prodavam gradezna parcela vo Delcevo, kaj kulturniot dom, potocno kaj...


30 €
или предлог цена
03 мај 11:47Atraktivna parcela na bul. Makedonija

Se prodava parcela na bul. Makedonija, Delchevo. Se naogja na atrakt...


По Договор
или предлог цена
08 апр 20:45Prodavam plac vo Delcevo

Prodavam gradezno industrisko zemjiste - Dervishica do monopolot vo ...


20 €
или предлог цена
27 мар 19:34se prodavaat 2 nivi

se prodavaat 2 nivi vo atarot na selo zvegor vo delcevo Nivite se s...


6.000 €
или предлог цена
07 дек 15:00Se prodava niva

se prodava niva vo atarot na selo zvegor na mesto vikano lozje so po...


1 €
или предлог цена
07 ное 23:33Prodavam Niva - Delcevo (Dolni Bavci)

Prodavam dve parceli za 10 evra po m2: -2840/1 (136m2) -2839/1 (758...


1 €
или предлог цена
05 ное 19:33Se prodava niva

SE PRODAVA NIVA NA MESTO VIKANO AMAMO VO ATAROT NA SELO ZVEGOR DELCEV...


3 €
или предлог цена
18 јун 00:05MODRA SLIVA

Se izdava ovoshtarnik so modra sliva pod naem ,vo okolinata na delcev...


1 МКД
или предлог цена
03 мај 20:47Плацеви во населба Пролет

Се продаваат два плаца во населба Пролет 1, 403 м2 2, 245 м2


30 €
или предлог цена
31 мар 12:09Се продаваат плацеви во Делчево

Се продаваат плацеви во населба Пролет Делчево. Плацевите се со површ...


15 €
или предлог цена
08 фев 23:41Продавам плац во Делчево

Се продава плац од 1540 м2, на падината од планината Голак, над касар...


5 €
или предлог цена
20 јан 09:29Продавам плац во Делчево

Се продава плац од 3035 м2, со правоаголна форма, кој со целата негов...


20 €
или предлог цена
05 јан 10:47Продавам плац во Делчево

Се продава плац од 1137 м2, со правоаголна форма, кој со целата негов...


20 €
или предлог цена
10 ное 08:32Prodavam placevi vo Delcevo - Asevica

Prodavam dve parceli za 25 evra po m2: -7098/1 (314m2) -7098/2 (302...


1 €
или предлог цена
02 авг 20:47Se kupuva Nivi - Sumi vo opstina Delchevo

Se kupuvaat nivi i sumi vo opstina Delchevo. Site lica koi zivieat v...


По Договор
или предлог цена
21 јул 17:28Се продава нива-плац , тел: 072/256/887

Се продава нива нива-плац во ѓурѓивина ливада близу мотел Луковица во...


1 €
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Плацеви и Ниви

06 ное 12:10плац во центарот на македонска каменица

Се продава градежен плац во центарот на Македонска Каменица од 300м2...


1 €
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Плацеви и Ниви

08 јун 11:15Ss prodavaat placevi-zemijsta

Se prodavaat placevi-zemjista vo delcevo ul M TITO.Povrshina vo m2 23...


По Договор
или предлог цена
19 апр 15:55SE PRODAVAAT PLACEVI-ZEMJISTE VO DELCEVO

Se prodavaat placevi vo Delcevo ulica Marshal Tito. Povrshina vo m2 2...


По Договор
или предлог цена
28 фев 23:46PLAC OD 270m2 NASELBA PROLET

se prodava plac vo naselba Prolet Delcevo gra.par br-2.10,blok M2, ...


20 €
или предлог цена
28 фев 08:34se prodava niva

Se prodava plodna niva vo oblasta poleto.Cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
14 фев 23:54Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам