Цела Македонија
                   
7901 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се бара земјоделско земјиште под наем !

Се бара под наем на 10 години земјоделско обработливо земјиште од 5 ...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

26 сеп 20:25Промовирано

25 dekari niva pomegu Novo Lagovo i Berovci

Se prodava niva 25 dekari pomegu Novo Lagovo i Berovci, pogodna za se...


2 €
или предлог цена
20 сеп 16:12Промовирано

Плац во центар Скопје Бл. Јордан мијалков

Се продава атрактивен плац во Центар Скопје 800m2 Јордан Мијалков - ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 13:00Промовирано

Mesto na atraktivna lokacija- Nizepole

Se prodava mesto od 2200 m2 na atraktivna lokacija pod naselba Streze...


30 €
или предлог цена
Денес 00:34ПРОДАВАМ ПЛАЦ ВО ДРАЧЕВО

ЛИЦЕ ЗА КОНТАКТ ЗОРАН ТЕЛ:075/444-783


60 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 00:30Плац во близина на Јока и Жикол

Атрактивен плац до пат од лево и десно граничи со стамбени објекти ...


1 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

Денес 00:06Plac do glaven pat Gv vrapciste

Idealno mesto za gradba I I biznis do placot Ima struja I voda I uste...


100 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Вчера 22:50Продавам плац Долно Соње

Продавам плац во долно соње ,место викано Луковец. Лице за контакт :...


20 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 22:38Plac megu Gorno-Dolno Lisice 4600m2 -vtor red

Se naoga pozadi ,, KOPRINT "na 180m od glavna ulica .... INDUSTRISKA...


16 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
18 €
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 22:37Se prodava niva vo s.Lavci Resen 077/925293 Marina

Se prodava niva vo s.Lavci resen so kp broj 1023 vkupna povrsina od 1...


15.000 €
или предлог цена
Вчера 22:05Se prodava niva vo ohridsko

Se prodava niva vo mesto vikano Gavala vo Gorno Lakocerej so KP 1001/...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 22:05Плац со чист имотен лист бр.195016

Се продава плац во населба Драчево на ул.Малешевска, погоден за изгр...


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 22:01KUKJA SO DVORNO MESTO I NIVI

Kukja so dvorno mesto od 1200m2 vo s.Trojkrsti; obrabotlivo zemjiste ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 21:50Нива над село Трстеник

Се продава нива веднаш над село Трстеник место викано Ѕурилово.


5.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

Вчера 21:42NIVA

Se prodava niva vo Nas. Ilinden 2757m2 kontakt telefon 077430852


40 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 21:32Niva TRNOVO 200m posle fabrikata EKOSPAR

Se prodava niva od 1767m2 na samiot trnoski pat na okolu 200m posle f...


19 €
или предлог цена
Вчера 21:05Prodavam Plac vo Pintija 1800m2

Prodavam plac vo pintinja za povekje informacii javete se na ovoj bro...


1.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 21:04Zajcev rid

Placot e vo gradezen reon so markica 200e m2 Do metoroloskata stani...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 21:03Kupuvam Plac/Stara kuca - Stan vo zamena

Baram plac do 500 m2 so markica za gradba na samostojna kuca vo centr...


50.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 20:58Se prodava niva 2148 m2

Se prodava niva 2148m2 kontakt samo na ovaj broj 078/457-302 Zoran


1 €
или предлог цена
Вчера 20:52Atraktiven plac od 3.054m2 vo Madzari karsi KVANTASKI PAZAR

Индустриски плац во Маџари- карши кванташки пазар Информации споре...


100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 20:36plac r. kuka

309 m2 ul 208 50 metri od glaven pat


9.500 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 20:29Prodavam plac vo dolno Sonje na glavna ulica

Prodavam plac vo dolno Sonje prema Ciflik na glavna ulica avtobus sto...


40.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 20:22Se prodava plac vo Zelenikovo

Prodavam plac vo Zelenikovo so kvadratura 1002m2. Parcelata se naogja...


10 €
или предлог цена
Зелениково / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 20:14Продавам земјоделско земјиште на поволна локација

Се продава нива 8000м2 по должината на патниот правец Кавадарци- Воз...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 19:53Продажба на 6 плаца од 500м2

Се продаваат плацеви за индивидуално домување со квадратура од 500м2 ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 19:53Niva vo s.Celopek

Niva plac vo s.Celopek na 150 metri od asvalt pogodna za vikendica il...


6 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 19:41Се продава плантажа (лешник) 076-293-923

Се продава плантажа лешник во Св. Николе месност наречена Суво Поле К...


42.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

Вчера 19:34Se prodava niva 8500m2

Se prodava niva 8500m2 vo s.Stajkovci,so imoten list.Moze i pola. 1...


15 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 19:28Se prodava zemjiste vo atarot na Porodin i Velusina

Se prodava zemjiste so razlicni povrsini vo atarot na selo Porodin I...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:26plac,niva ,bavca, kuknjo mesto 750m2

Placot se naogja nasproti Francuski grobista so dva vleza(eden pred o...


15.000 €
или предлог цена
Вчера 19:21Plac

Se prodava plac vo mesnosta Varnica, blisku do glavniot pat za Ponikv...


6.000 €
или предлог цена
Вчера 19:19Se prodava plac,793m2,nad posledna 8ca,ljuboten.pat

Se prodava plac 793m2 nad posledna 8ca avtobuskata,pomegju ljubotensk...


50.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 19:18.... PRODAVA SE PLAC .....UL...120....ISPOD KASARINA...

SE PRODAVA PLAC VO NASELBA KARPOS(RAJKOVA KUKA) NA ULICA 120 SKA ISPO...


22 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 18:54ZEMJISTE ZA INDUSTRISKI OBJEKT

Se prodava zemjiste od 1948 m2 vo m.v.Trliste - Rajkova Kukja - Kuman...


60.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 18:54Се продава плац

Се продава плац во Волково на одлична локација со површина од 572 мет...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 18:53Mesto vo S. BRATINDOL

Prodavam mesto 1.5 km nad benzinskata pumpa na luk-oil Nad noviot p...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:29Се продава земјиште во Општина Петровец

Се продава земјиште во Општина Петровец погодно за градба и останати ...


По Договор
или предлог цена
Петровец / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 18:29Mesto vo S. BRATINDOL

Prodavam mesto nad S. BRATINDOL mozna e zamena so avtomobil inf na ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:29LIVADA

Prodavam livada vo S. BRATINDOL livadata se naoga 1000 m pod seloto ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:29parcela za FOTOVOLTAICNA centrala

Prodavam parcela vo naselba Gramaga,pozadi benzinska Makoil, pogodna ...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

Вчера 18:24  НОВ ОГЛАС

KRIVA PALANKA GRADEZNO ZEMJISTE PARCELI

Kriva Palanka. Prodavam gradezni parceli urbanizirani vo nas. Gramagj...


1 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

Вчера 18:07СЕ ПРОДАВА НИВА ВО ТАБАНОВЦЕ ДО АВТОПАТ !!!

СЕ ПРОДАВА НИВА ВО СЕЛО ТАБАНОВЦЕ, НА ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА ДО АВТОПАТ ПОГ...


10 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 17:54Страна 1 од 198

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам