Цела Македонија
                   
409 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

se iznajmuva

se iznajmuva magacaiski prostor od 400 m/2 vo kombinataot DIK Straso ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Магацини

Вчера 18:39Se prodava magacinski prostor

Se prodava magacin od 3500m2 so zemjiste od 4500m2. Objektot se naogj...


800.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Магацини

Вчера 17:05  НОВ ОГЛАС

Se izdava magacin od 100m2 do 750m2

Нудиме за изнајмување деловен простор кој вклучува магацин, рампа за ...


1 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Магацини

Вчера 13:00Se izdava magacinski prostor na Vodnjanska Majka Tereza

Se izdavaat sobi od kukja, kako magacinski prostor na ul.Majka Tereza...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Магацини

Вчера 12:08Се издава деловен простор

Се издава деловен простор на Индустриска бб во Неготино (Ресторант Ла...


1 €
или предлог цена
Неготино

Магацини

Вчера 10:49IZDAVAM.MAGACIN.15 KV.KARPOS.3.LEPTOKARIA

IZDAVAM.MAGACIN.15.KV KAJ.GARAZITE.DOLE LEPTOKARIA KARPOS.3 ...


30 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Магацини

Вчера 09:04SE IZDAVA OBJEKT / MAGACIN NA GLAVEN PAT VO VIZBEGOVO ! ! !

OBJEKTOT / MAGACINOT E NA GLAVEN PAT VO VIZBEGOVO / KACANICKI PAT IMA...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Магацини

27 јан 21:12МАГАЦИН ВО КРУГОТ НА ФАБРИКАТА-МЗТ

Магацин на ПРВА КАПИЈА спроти КИА и ЕЛЕКТРОЕЛЕМЕНТ околу 350 м/2 со в...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

27 јан 13:18Magacini od 100m2 do 3000m2

1. Pintija, ponov objekt na glavna ulica so direkten pristap do maga...


2 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

27 јан 11:57Magacini i hali Madzari

nidime za iznajmuvanje delovni objekti za skladiranje so administrati...


2 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

27 јан 11:57HALA vo Lisice

se prodava hala od 3500m na plac od 4500 m2 vo g.Lisice


330 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Магацини

27 јан 11:56Magacin vednas do pazarot 120m3

Izvavam magacin na prizemje vo kuka vednas do pazarot vo Bitola na ul...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

27 јан 10:09Se izdava magacin 60 m2 vo pazarot

Se izdava magacin vo pazarot 60 m2, vo samiot dvor ima mesto za parki...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

27 јан 08:57Magacinče 54m2

Се издава магацин под кирија од 54m2 во Велес нас.Тунел во близина на...


4.800 МКД
или предлог цена
Велес

Магацини

26 јан 18:55Deloven i magacinski prostor.

Se izdava dukan koj moze da se koristi kako deloven ili magacinski pr...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Магацини

26 јан 16:42SE IZDAVA ZA SE GEVGELIJA

MAGACINSKI PROSTOR RABOTILNICA SERVIS POKRIEN OBJEKT 210M2 VODA STRUJ...


2 €
или предлог цена
Гевгелија

Магацини

26 јан 12:58Se izdava deloven prostor

Se izdava deloven prostor poranesen ZIK Prizemje 450m2 plus plus ter...


4 €
или предлог цена
Радовиш

Магацини

26 јан 11:20PRODAVAM MAGACIN SO DELOVEN PROSTOR 1500m2+3000m2 PLAC

PRODAVAM MAGACIN SO KANCELARII 1500m2 I PLAC 3000m2 GRADEZNO SO IMOTE...


По Договор
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Магацини

26 јан 10:27ИЗДАВАМ ХАЛИ/МАГАЦИНИ ВО КИСЕЛА ВОДА

Издавам хали/магацини во Кисела Вода. Квадратури од 100 м2,140 m2,60...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

26 јан 10:20IZDAVAM HALA/MAGACIN OD 200m2

Izdavam hala,magacin od 200m2 vo naselba Kisela Voda. Kontakt:070 27...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

26 јан 10:20Izdavam hali

Izdavam hali za magacin-proizvodstvo vo Kisela Voda. Kvadraturi od 1...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

26 јан 10:17Magacin 54m2

Магацин 54m2 се изнајмува.магацинот е во Велес нас. Тунел во близина ...


4.800 МКД
или предлог цена
Велес

Магацини

26 јан 09:37KONTEJNER KONTEJNERI VIKENDICA GARAZI HALI VILI

KEN PANEL VI NUDI SEKAKVI VIDOVI NA MONTAZNI OBJEKTI KONTEJNERI VIKEN...


10 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Магацини

25 јан 23:26Magacin 120m2 Vo Karpos, Leptokarija

Prodavam, ili Izdavam Magacin 120m2 Vo Karpos, Leptokarija. Se...


3 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Магацини

25 јан 15:10Hali,Magacini od 1000m2 do 3000m2,Madzari,Avtokomanda

Se iznajmuvaat magacini-hali so razlicna golemina od 100m2,160m2,210m...


2 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

25 јан 12:44Se izdavaat Hali

Se izdavaat 3 hali vo Avtoremont Glisic pod benzinska pumpa Gala na 5...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Магацини

24 јан 16:14MAGAZIN/DELOVEN PROSTOR 500M2

HALA 500M2 Hapsirë e jashtme 250M2 Nadvoresna povrsina 250m2 07277...


1.111 €
или предлог цена
Тетово

Магацини

23 јан 10:15Magacin 90m2

Se izdava magacin 90m2 na prvomajska Poveke info na telefon


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

22 јан 14:03Deloven prostor - Magacin 150m2

Deloven prostor - Magacin 150m2


2 €
или предлог цена
Гевгелија

Магацини

21 јан 22:44SE IZDAVA MAGACIN JURIMLERI

SE IZDAVA MAGACIN VO JURUMLERI GAZI BABA 155 kvadrati i visina od 4 m...


130 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

21 јан 09:58GO PRODAVAM 40.KV.GARAZHA, MAGACIN

GO PRODAVAM 40.KV.GARAZHA, MAGACIN,DELLOVEN PROSTOR VO ÇAIR POZADI S...


24.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Магацини

20 јан 23:07Iznajmuvam sprat od kuka

Izdavam dolen sprat od kuka Za magacin može i za nova godina Potreb...


150 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Магацини

20 јан 15:26Magacinski deloven prostor od 350-550m2 vo Centar

nudime za iznajmuvanje magacinski deloven objekt vo Avtokomanda blizu...


3 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Магацини

20 јан 11:12MAGACIN

magacinski prostor so rampa, vnatresna visina 9m, 24casovno fizicko...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

20 јан 09:10Objekt

Objekt 840 m2 ullas so shleper bez nikakfi problemi struja jaka 630 k...


1.680 €
или предлог цена
Куманово

Магацини

18 јан 20:01se izdava Magacin blizu East Gate

Se izdava magacin 130m3 vo keramidnica blizu east gate na 250m Evtin...


500 €
или предлог цена
- 58 % Попуст
1.200 €
Гази Баба / Скопје

Магацини

18 јан 17:52Se prodava plac so objekt vo Bitola

Se naoga na Bulevar 1vi Maj bb pod stocen pazar poranesen DOO PROMONT...


90.000 €
или предлог цена
Битола

Магацини

18 јан 16:45Izdavam magacin 14 kvadrati vo centar

Izdavam podrum za magacinski prostor na ul. Rajko Zinzifof br.50 cena...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Магацини

18 јан 15:02МАГАЦИН ВО ЗОНА СЕВЕР СТРУМИЦА

Се издава или продава магацин со вкупна површина од 5000 м2 во индуст...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Магацини

18 јан 13:51Se izdava magacinski prostor vo Cojlija

Vo sklop na Ekonomska zona Cojlija pokraj aerodrom Petrovec se izdava...


3 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

18 јан 09:28Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам