Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
1491 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ГАРНИТУРИ ЗА СЕДЕЊЕ МОДЕЛ Г12 ПРОМОТИВНИ ЦЕНИ

ИЗРАБОТУВА ФЕНИКО2000-БОГДАНЦИ Гарнитурите се наменети за: тераси,ма...


1 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Дневна соба / Гарнитури за седење

10 јун 20:53Промовирано

Garnitura za dnevna soba

Se prodava garnitura za dnevna soba kupena od Simpo. Trosed, dvosed i...


35.000 МКД
или предлог цена
Денес 04:46kozna garnitura

agolna granitura od teleska koza kupena od zines, dimenzija 3x2. Garn...


950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.000 €
Денес 00:01kozna garnitura

agolna granitura od teleska koza kupena od zines, dimenzija 3x2. Garn...


950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.000 €
Денес 00:01Trosed i dvosed na raspruzanje novi

Dimenzija na NOVO nekoristeno Trosed 100x200 Dvosed 100X140


8.999 МКД
или предлог цена
Вчера 23:32СЕ ПРОДАВА ГАРНИТУРА!!!

Се продава гарнитура за седење, во одлична состојба: тросед, двосед ...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:13Тросед, двосед, фотеља

тросед, двосед и фотеља.


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:35Гарнитура СИМПО

Се продава Гарнитура СИМПО, тросед, двосед и фотеља. Троседот и двос...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:22Prodavam garnitura

Prodavam mnogu malku koristena garnitura


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 19:20Itno se prodava kozna garnitura

Itno se prodava odlicno socuvana kozna garnitura. CRNA BOJA TROSED...


39.999 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 19:03Garnitura za sedenje

Trosed dvosed fotelja i taburetka.trosedot se spusta za spienje.samoo...


8.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 18:40AGOLNA GARNITURA

Prodavam agolna garnitura vo dobra sostojba bez mehanizam, moze da se...


8.900 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
10.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 17:21Dvosed i fotelja socuvani kako novi

Се продава двосед и фотеља, штоф во комбинација со метални рачки. Со...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:56Продавам тросед, двосед и фотеља

Продавам тросед, двосед и фотеља Цена 11,900 денари


11.900 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
12.900 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 16:28Garnituri za sedejne

Se prodavaat trosed dvosed i fotelja Kontakt Telefon 070541184


1 €
или предлог цена
Вчера 16:11Се продаваат софи за седење

Цена на една софа: 200€ Се продаваат на големо и мало, со можност за...


200 €
или предлог цена
Вчера 16:08Trosed, dvosed i fotelja

Prodavam komplet garnitura za sedenje, mnogu kvalitetna, samo stranic...


80 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 15:49Prodavam Trosed, Dve Fotelji & Taburetka

Prodavam Trosed, Dve Fotelji & Taburetka socuvani ne mnogu koristeni,...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 15:17Garnitura

Trosed 190/90 Dvosed 180/90 Agolna fotelja 90/90 Dobro se socuvani...


110 €
или предлог цена
- 21 % Попуст
140 €
Вчера 14:56Odlicna garnitura

Se prodava odlicno socuvana garnitura, cenata e mnogu povolna.


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 14:26СЕ ПРОДАВААТ ТРОСЕД И ДВОСЕД!

Се продаваат тросед и двосед. Троседот е со механизам на спуштање. Дв...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:51Agolna garnitura

Se prodava agolna garnitura so dimenzii 200mm x 2700mm vo dobra sosto...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:36Se prodava mebel

Se prodava Trosed Dvosed Fotelja i edinecen krevet Cenata ne e fiks...


175 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
200 €
Вчера 13:10Тросед, двосед и фотелја/ гарнитура за седење

2 години се користени, во одлична состојба се и добро сочувани! Тро...


250 €
или предлог цена
Вчера 13:00Аголна гарнитура

Se prodava agolna garnitura


8.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 12:59Dvosed ,trosed i fotelja Simpo.

Se prodavaat komplet,teleska koza.tel 078228270


230 €
или предлог цена
Вчера 12:58  НОВ ОГЛАС

Гарнитура

Се продава зачувани петосед, фотеља и табуретка изработени од штоф и ...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:54  НОВ ОГЛАС

Гарнитура

Се продава зачувани петосед, фотеља и табуретка изработени од штоф и ...


7.000 €
или предлог цена
Вчера 12:52  НОВ ОГЛАС

SIMPO garnitura

Garniturata e vo dobra sostojba


9.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.000 МКД
Вчера 12:10Продавам тросед со две фотељи

Продавам тросед со две фотељи одлично сочувана малку употребувана. Тр...


20.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 11:52  НОВ ОГЛАС

Trosed so spustanje

Prodavam cisto nov krevet na spustanje kupen 18000den.go prodavam por...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:23MEBEL KOMPLET Trosed Fotelja Kujna Frizider Sporet Klub Masa

Се продава: <> Телевизор 51cm Samsung = 1.500 <> Дрвена клуб маса...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:25TROSED/DVOSED/FOTELJA

Se prodava garnitura, trosedot se pušta za spienje, eko koža, nova ne...


15.900 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
16.500 МКД
Вчера 09:47Nov sedmosed i klub masa

Se prodava nov ne koristen sedmosed praven po naracka vo vakva boja i...


900 €
или предлог цена
Вчера 09:39ГАРНИТУРИ ПО СТАРИ ЦЕНИ МОДЕЛ Г 144

Почитувани купувачи,Ви нудиме гарнитура по стара цена,( бидејки ценит...


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 08:27ГАРНИТУРИ ПО СТАРИ ЦЕНИ

Почитувани купувачи,Ви нудиме гарнитура по стара цена,( бидејки ценит...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:26Garnitura za sedenje -sedmosed

Prodavam garnitura za sedenje neodamna tapacirana 12000 den. Prodav...


8.000 МКД
или предлог цена
20 јун 23:23Trosed, dvosed i fotelja od Simpo

Od Simpo, foteljata i trosedot super socuvana, dvosedot treba da se p...


140 €
или предлог цена
20 јун 22:37Продавам тросед,двосед и фотеља

Продавам добро сочувани тросед,двосед и фотеља.Изработени од јута и с...


200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

20 јун 21:24Trosed dvosed fotelja

Se prodava komplet trosed,dvosed, fotelja i masa. Trosed ( so mehani...


1 €
или предлог цена
20 јун 20:44Garnitura, trosed ,dvosed i fotelja

Se prodava TDF od eko koza zacuvana . Trosedot se pusta i e so latofl...


140 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
160 €
20 јун 18:02Страна 1 од 38

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам