Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
1086 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава користена гарнитура

Се продава аголна гарнитура со димензии 260/240 цм. Гарнитурата е кор...


8.900 МКД
или предлог цена
28 ное 08:58Промовирано

Barok trosedi i fotelji

Se prodavat 2 troseda i 2 fotelji od Barok stil. Skoro 3 godini se k...


1 €
или предлог цена
Денес 14:18Kozna garnitura

Se prodava kozna garnitura vo sostav dvosed i fotelja. Za podetalni ...


130 €
или предлог цена
- 35 % Попуст
200 €
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 13:05Garnitura/Гарнитура/Agolna Garnitura/Аголна Гарнитура

Се продава нова аголна гарнитура, може да се види во секое време. Се...


20.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
22.000 МКД
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 13:00Се продаваат аголна гарнитура и трпезариски столици

Се продаваат: - аголна гарнитура (290х170), без механизам за пуштање...


39.000 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
45.000 МКД
Денес 13:00Garnitura

Trosed dvosed i fotelja sve se pusta za spienje. Kontakt 076440093 E...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Се продава НОВА и НЕОТПАКУВАНА гарнитура (ТДФ)

Гарнитурата (ТДФ) е нова, неотпакувана и никогаш користена, купена за...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
35.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 12:23Гaрнитурa трoсед двoсет фoтелјa и мaсичкa

Гaрнитурa трoсед двoсет фoтелјa и мaсичкa 200е


180 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 11:40Kozna(кожна) garnitura od MEBLO MAK

Ponudete cena, javete se ke se dogovorime Prodavam Kozna(кожна) gar...


250 €
или предлог цена
Денес 11:16Nov sedmosed i klub masa

Se prodava nov ne koristen sedmosed praven po naracka vo vakva boja i...


800 €
или предлог цена
Денес 11:00Garnitura SIMPO 170 eur ! Druga pokuknina zaradi selenje

Se prodava garnitura SIMPO vo solidna sostojba: Trosed so mehanzam z...


100 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 10:39GARNETURA VO EKSTRA SOSTOJBA

Se prodava garnetura vo ekstra sostojba(nekoristena) luksuzna i kvali...


50.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:22Metropolitan limited edition-SIMPO

Koristena 1 godina vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
Денес 10:18Kozna garnitura

Se prodava kozna garnitura stara 3godini,kupena od Canape mebel mnogu...


600 €
или предлог цена
Денес 10:16Se prodava garnitura of Simpo

Se prodava Metropoliten garnitura - dvosed trosed i fotelja vo shtof ...


27.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 09:53Гарнитура ТДФ Simpo Make Up

Продавам гарнитура тросед, двосед и фотелја Simpo Make Up, добро сочу...


16.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
18.000 МКД
Денес 08:26Garnitura za sedenje

--Garnitura za sedenje..


1 МКД
или предлог цена
- 67 % Попуст
3 МКД
Денес 08:20Garnitura Trosed Fotelji taburetka

Garniturata e sostavena od Trosed - 2 Fotelji - taburetka Besprekorn...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:20Sofi

Novi


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:32Kozna garnitura

Se prodava kozna garnitura socuvana


13.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 18:41Garnitura

Prodavam garnitura trosed,dvoset i forelja vo odlicna sostojba.


200 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 18:35  НОВ ОГЛАС

Garnitura

Garnitura na G e vo odlicna sostokba, ima mehanizam za pustanje koj n...


350 €
или предлог цена
Вчера 16:36Garnitura trosed dvosed fotelja

Prodavam garnitura trosed dvosed i fotelja.


10.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 15:37Se prodava sedmosed

Se prodava sedmosed mn zacuvana nigde ostetena Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Вчера 13:32Prodavam trosed, dvosed i fotelja od Mebel Vi

prodavam trosed, dvosed i fotelja od Mebel Vi koristeni br. 070298621


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 13:00Garnitura petosed ODLICHEN

Vo odlichna sostojba Nov skroz ima mehan8zam za pustanje i fioka za s...


29.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 12:27Se prodavaat Fotelja dvosed i trosed

Fotelja dvosed i trosed so mehanizam za spustanje ..


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
10.000 МКД
Вчера 12:20Komplet Garnitura za sedenje

Vo Odlicna Sostojba, Trosed, Dvosed Fotelja, cena 350 eur. info 0...


350 €
или предлог цена
Вчера 12:08Krevet

160x200 so mehanizam poloven


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:57ГАРНИТУРА

Аголна гарнитура со фотеља, претапацирана добро сочувана.


100 €
или предлог цена
Вчера 09:53Prodavam skoro nov garnitura

Prodavam simpo klik klak nov cena fiksna 20.000 den cester simpo top ...


400 €
или предлог цена
Вчера 09:19Prodavam garnitura trosed,dvosed i fotelja

Se prodava garnitura trosed so mehanizam za spienje, dvosed i fotelja...


9.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 08:52Trosed i dvosed

Dobro ocuvani, zdrqvi funkcionalni. tel za kontak 077615444


250 €
или предлог цена
Вчера 08:31Se prodava itno

Garniturata e vo extra sostojba cenata e fiksna se prodava poradi nek...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 07:59Kozna Garnitura 100% koza!!!

Odlicno socuvana ne e oshtetena voopshto.


600 €
или предлог цена
01 дек 22:12Dvosed trosed i fotelja Garnitura simpo ekstra

Se prodava garnitura komplet Dvosed , trosed i fotelja Garniturata...


1 €
или предлог цена
01 дек 21:03Garnitura za sedenje

Dvata kreveta se spustat


3.200 МКД
или предлог цена
01 дек 18:48Тросед двосед фотеља и клуб масичка

Се продава комплет гарнитура тросед двосед и фотеља. Комбинација дрво...


9.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

01 дек 18:25Agolna garnitura eko koza koristena

Prodavam Agolna garnitura eko koza koristena zdrava na otvaranje Eko...


3.990 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
4.990 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

01 дек 17:07Garnitura agol cos

Garnitura Petosed cos nova so pustanje i sandak za alista.. Komplet ...


23.900 МКД
или предлог цена
01 дек 16:42Skoro Novi TEPIH, GARNITURA, TRPEZARIJA I SPALNA

Se prodavaat skoro novi, mnogu malku koristeni: garnitura za sedenje,...


1 €
или предлог цена
01 дек 16:38Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам