Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
181 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Гарнитура комплет со масичка и комоди

Гарнитура од бела еко кожа со шест модули, добро очувана и професиона...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 13:00Промовирано

Se prodava kompelt detska,masa i stolici, radijator,luster

Se prodava zacuvana detska komplet so joga. Pomala masicka so 3 stol...


1 €
или предлог цена
25 јан 16:59Промовирано

Гарнитура кожна (двосед и фотеља)

ФОТЕЉА И ДВОСЕД. Се продава кожна гарнитура. Гарнитурата е зачуван...


10.000 МКД
или предлог цена
29 јан 11:42Промовирано

Fotelja

Совршена фотеља за седење, лежење и релаксирање. Оваа фотеља е препол...


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 22:45Две фотељи и табуретка

Фотељите и табуретката се домаќински зачувани како нови.Иначе се купе...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:12Fotelja/ Фотеља/ Lazy bag/ Lejzi beg

Скоро и да не е користена воопшто.


1.900 МКД
или предлог цена
Вчера 20:31TABURETKI NOVI

SE PRODAVAAT TABURETKI NOVI NE KORISTENI KAKO STO SE GLEDA NA SLIKIT...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 14:01Dve fotelji proizvodstvo na Jugoeksport

Foteljite se kratko koristeni i mnogu ocuvani. Imaat atraktiven izg...


9.250 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 10:40FOTELJA VO DOBRA SOSTOJBA - POVOLNO

Prodavam dve socuvani fotelji po cena od 900 den. po fotelja


900 МКД
или предлог цена
Вчера 10:10Retro fotelji za restavracija (fotelja, фотељи, фотеља)

Retro fotelji vo originalna sostojba. Potrebno im e pretapaciranje i ...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 08:30Retro fotelji ( fotelja фотеља фотељи)

Се продаваат повеќе инфо на телефон 071258544


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Фотељи

01 фев 23:10Se prodava fotelja.

Se prodava fotelja, kupena od Venecija-Prilep malku koristena.


8.500 МКД
или предлог цена
- 23 % Попуст
11.000 МКД
01 фев 20:58POANG фотелја / ИКЕА

Карактеристики на производот: > Боја на рамка: црно - кафеава > Бо...


9.080 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

01 фев 12:45Garnitura so fotelji

Se prodava trosed so 2 fotelji


21.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

01 фев 08:13FOTELJA BAROK

SE PRODAVA BAROKNA FOTELJA VO PRILOG SLIKI NE E SKINATA, DRVOTO E...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

31 јан 16:06Релакс фотеља / relax fotelja

Продавам релакс фотеља, многу малце користена во одлична состојба.


6.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.500 МКД
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Фотељи

31 јан 15:47Relax Fotelja\релакс фотеља

Prodavam relax fotelja vo odlicna sostojba, bez nikakvi ostetuvanja, ...


9.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

31 јан 12:01Анатомска лежалка

Се продава анатомска лежалка иста како на сликата. Ивиците се малку ...


6.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Фотељи

31 јан 09:19Retro fotelji

Se prodavaat retro fotelji 5000 den. komplet i dvete Mob.077551519


2.500 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
5.000 МКД
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Фотељи

31 јан 07:06ФОТЕЉИ, FOTELJI KAKO NOVI

SE PRODAVAAT MALKU KORISTENI FOTELJI EDNA 60 EUR DVETE ZA 100 EUR.


60 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Фотељи

30 јан 19:50FOTELJA ZA UZIVANJE

foteljata e vo extra sostojba


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Фотељи

30 јан 15:00Се продава фотеља на спуштање

Се продава фотеља на спуштање во солидна состојба.


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Фотељи

30 јан 09:27Sini niski stolovi

Se prodavaat 8 stolovi 4 se na slika vo sina boja. Site 8 se isti. ...


100 €
или предлог цена
Гевгелија

Дневна соба / Фотељи

29 јан 20:06Воздушна фотеља

Димензии 107×104×69 Убава и удобна,кратко користена,речиси нова,без о...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

26 јан 10:37PRODAVAM FOTELJA NA SPUSTANJE

Kontakt 075204574


2.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
3.000 МКД
25 јан 20:46Се продава фотеља голема и мала

СЕ продава многу зачувана фотеља -ретро-голема и мала комплет,може и ...


1.200 МКД
или предлог цена
25 јан 14:17Retro fotelja ретро фотеља fotelji

Ovaa na slikite zdrava potpolno,,na vtorata i fali eden potpirac stra...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Дневна соба / Фотељи

25 јан 09:04fotelja

foteljata e skoro nova,se prodava zatoa sto se kupija novi fotelji i ...


1.500 МКД
или предлог цена
24 јан 23:01Se prodava fotelja od Jugoeksport

Продавам фотеља купена од Југоехпорт во перфектна состојба


200 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Дневна соба / Фотељи

24 јан 10:10Herman Miller Eames Lounge Chair Replica

Dizajnerski Kozni Fotelji so Taburetki Izrabotena vo Crna Prirodna K...


1.099 €
или предлог цена
Куманово

Дневна соба / Фотељи

23 јан 20:52Fotelja retro vintage Фотеља ретро винтиџ

Baram vakva retro fotelja kako na slikata, moze i dvosed ili trosed o...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

21 јан 11:05Se prodava Fotelja Fotela Фотеља

Се продава Фотеља купена од Мебел Ви во 2017 год.


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

20 јан 03:55FOTELJA NOVA KVALITET 100%

Se prodava Fotelja dobiena na poklon no pregolema ni e za prostorot. ...


200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
250 €
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

19 јан 19:06Beanbag / lazy bag

Се продава удобна вреќа за лежење и седење 1х1х0.5 Дополнително е иде...


6.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Дневна соба / Фотељи

18 јан 13:38FOTELJA FEYDOM, SE PRODAVA POVOLNO!!!

Se prodava dosta povolno Feydom modularna fotelja, eden od najpopular...


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

17 јан 08:58ИТНО СЕ ПРОДАВА! ТАФТАЛИЏЕ 1

Поради преселба итно се продава фотељата. Во одлична состојба, канцел...


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

16 јан 19:30Две фотељи

Цената е за двете фотељи


1.500 МКД
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Дневна соба / Фотељи

08 јан 18:582 KOZNI FOTELJI I TROSED

Se prodavaat 2 kozni fotelji. Cena za fotelja 5500 denari parce. Pr...


5.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

07 јан 19:03Fotelja na rasklopuvanje / Фотеља на расклопување

Kупена од Андро Промет и многу малку користена, зачувана од сите стра...


6.500 МКД
или предлог цена
04 јан 16:27Retro fotelji

Novi i Kompletno restavrirani фотеља фотељи fotelja https://www.inst...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

04 јан 00:48Fotelja malku koristena,eftino

Malku e koristena,odrzuvana i dobra ,kvalitetna izrabotka.


1.500 МКД
или предлог цена
03 јан 10:49Fotelja na rasklopuvanje MOJCA SIMPO 90x110x80

МОЈЦА фотелја за седење/спиење на расклопување со механизам. Пуштена ...


5.000 МКД
или предлог цена
03 јан 10:49Dve fotelji

Dve zacuvani fotelji 2500 den edna


5.000 МКД
или предлог цена
02 јан 13:00Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам