Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
618 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава користена гарнитура

Се продава аголна гарнитура со димензии 260/240 цм. Гарнитурата е кор...


8.900 МКД
или предлог цена
28 ное 08:58Промовирано

Се продава маса и комода

Маса: 3000 денари Комода: 6000 денари Тв Комода: 2000 денари


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:24Komoda za dnevna soba

Se prodava komoda za vo dnevna, medijapan beloto i iverka vengeto. Ko...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:32Продавам плакар

Плакарот е екстра сочуван (старина, антика)


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 16:49Комода

Се продава троделна комода половна од масивно дрво,добро сочувана.


14.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
15.000 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 15:38VITRINA ZA TELEVIZOR

Vitrina za televizor vo dnevna soba vo odlicna sostojba. Dimenzii 18...


4.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 13:00Комоди, изведба од чисто дрво

комодА. од дрво со дискретна орнаментација. Димензија 95 х 45 (плоч...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:02КОРИСТЕН НАМЕШТАЈ ОД ЧИСТО ДРВО :

КОРИСТЕН НАМЕШТАЈ ОД ЧИСТО ДРВО : 1. Регал во три дела од темно ...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:02СТАЛАЖИ ЗА СТАНОВИ

ПРОИЗВЕДУВА ФЕНИКО2000-Богданци Сталажите се произведуваат во повеке...


1 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 09:39DRVENA KOMODA (VITRINA) чисто дрво

Продава добро сочувана дрвена комода цена 7.000 денари Локација -...


7.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 08:58Комода

Продавам одлично сочувана комода


7.000 МКД
или предлог цена
06 дек 22:22Vitrina

Se prodava vitrina izrabotena od drvo donesena od germanija


400 €
или предлог цена
06 дек 20:49Vitrina

Se prodava


550 €
или предлог цена
06 дек 20:48Komoda

Se prodava komoda/Fioka dolzina 80cm sirina 44cm i visina 40 cm komod...


2.000 МКД
или предлог цена
06 дек 19:23Komoda

Se prodava Komoda/Fioka so dimenzii 103x35x30


1.300 МКД
или предлог цена
06 дек 19:23Komoda, masa

Se prodava, zacuvna,cisto drvo, retro masa, ili mozi kako komoda da s...


2.000 МКД
или предлог цена
06 дек 19:12TV Komoda

Se prodava komoda so dim 1.60 x 60


100 €
или предлог цена
06 дек 17:32Unikatna drvena zakacalka

Racna izrabotena ubava zakacalka


6.000 МКД
или предлог цена
06 дек 16:55Se prodava plakar i kauc -povolno

Se prodava plakar, masivno drvo. Cena 4000 mkd. Se prodava kauc klik...


4.000 МКД
или предлог цена
06 дек 16:26Vitrina od duborez, racna izrabotka

Vitrina od duborez, racna izrabotka. potrebna e restavracija. cena ...


1 МКД
или предлог цена
06 дек 15:45Ekstra

80sm - shirina 90sm-visina 37sm-dlaboko


500 МКД
или предлог цена
06 дек 14:17Se prodavaat komodi i krevet

Se prodavaat 5 komodi na slikite ima 4 i plus edna sto ne e slikana c...


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
06 дек 12:56Vitrina

Vo odlicna sostojba


15.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

05 дек 21:03KOMODA

Komodata e nova voopsto ne koristena. Dimenzii s 210 v 32 d 40


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

05 дек 19:41KOMODA

Komodata e nova vooopsto nekoristena Dim s 140 v 45 d 40


3.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
4.000 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

05 дек 19:39Komoda

Komodata e nova voopsto nekoristena Dim 170x30x45


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

05 дек 19:39Vitrini i komodi

odlicno socuvani kvalitetni


1 МКД
или предлог цена
05 дек 17:51Komoda i Niska masa

Se prodava za dnevna soba Komoda i Masa Malku koristeni


260 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

04 дек 22:52SE PRODAVA MINI KOMODA ZA TV

Prodavam mini komoda kako postolje za televizor so podvizhna rotirach...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

04 дек 20:17Polica za knigi ili ukrasi

Se prodava nova dekorativna polica,koja mozi da posluzi kako ,,mala b...


5.900 МКД
или предлог цена
04 дек 19:41KOMODA

Komoda so dimenzii 2.20x0.60


10.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

04 дек 18:32Drvena Komoda - Regal

Komodata e mnogu dobro zacuvana kako sto se gleda od slikite. sirina ...


18.000 МКД
или предлог цена
04 дек 15:14Komoda klub masa polici

Prodavam komoda so polici i klub masa. Vo odlicna sostojba bez greban...


12.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
13.000 МКД
04 дек 12:35Se Prodava komodata od slikite ,premnogu zacuvana kako nova

Se Prodava komodata od slikite ,premnogu zacuvana kako nova, SAMO KOM...


180 €
или предлог цена
04 дек 10:20REGAL KAKO NOV

PRODAVAM REGAL KAKO NOV EKSTRA SOCUVAN. visina2.40cm. dolzina3.87cm....


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

04 дек 09:35КОМОДА

Во многу добра состојба сочувана димензии тв комода 173/80/46 см Би...


По Договор
или предлог цена
04 дек 07:36Drvena Vitrina 310x220

Se prodava Drvena Vitrina 310x220 cena 300 evra vo cenata e vklu...


250 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
300 €
03 дек 21:30Комода

Продавам тв комода, цена по договор. 078 272 624 Никола


1 €
или предлог цена
03 дек 20:10Витрина

Витрина 144*102 во прекрасна состојба


35 €
или предлог цена
03 дек 20:05Komoda

Se prodava komoda


7.000 МКД
или предлог цена
03 дек 19:39Tv Komoda koristena

Prodavam tv komoda koristena Dimenzii 140*40 Tel. 079/250-130


3.290 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

03 дек 19:16Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам