Подкатегорија:
                   
1435 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Novi masi od masivno drvo i epoksidna smola

Izrabotka na trpezariiski masi, mali masicki po vas izbor i dimenzii....


1.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Денес 14:46Trpezariiski i klub masicki od masivno drvo

Izrabotuvame kvalitetni masi od masivno drvo po vasa zelba i dimenzii...


800 €
или предлог цена
Денес 14:45Masa I stolici od Lesnina

Prodavam masa I 6 stolici kupeni od Lesnina. Dimenzii na masata 140-9...


1 €
или предлог цена
Денес 13:26Komplet masa 200x100 so 5 stolici i 1 klupa

Komplet skandinavski dab masa 200x100 so 5 stolici i 1 klupa (klupata...


12.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
12.500 МКД
Денес 13:00Се продаваат маса,4 столици и 2 лустери

Се продаваат маса,4 столици и 2 лустери


320 €
или предлог цена
Денес 13:00Продавам разно Plasticna masa za terasa

Prodavam: Plasticna masa za terasa na sklopuvanje golema stabilna 2....


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

Se iznajmuvaat konjopoi visoki barski masi

Се изнајмуваат коњопои, високи барски маси за секакви свечености и за...


200 МКД
или предлог цена
Денес 12:56Se prodavat stolici

Se prodavaat okolu 8 stolici upotrebuvani vo klub, zacuvani, mnogu ud...


1.800 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.000 МКД
Денес 12:48Iznajmuvam barski masi (konjopoi)

Iznajmuvam barski masi (konjopoi) so beli carsafi (ili bez niv). So p...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:22PRODAVAM MASI I STOLICI

Prodavam masi i stolici od cresovo drvo najkvalitetno drvo,plateni se...


160 €
или предлог цена
Денес 12:09  НОВ ОГЛАС

MASA SO 4 REZISERSKI STOLICI

PRODAVAM 2 SETA OD PO 4 REZISERSKI STOLICI CENA NA EDEN STOL 4.000 ...


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:55KONJOPOI VISOKI SANK MASI

Barajte na ovoj broj: 078210375 Iznajmuvam Konjopoi i Tenda so pre...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Денес 11:24Џамови и врати

Многу зачувана дограма


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:17Iznajmuvanje Konjopoi

Iznajmuvame visoki masi (konjopoi) za sekakov vid na proslava. Sekoi ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 11:01Dve stolici za restavriranje

Cena na edna 40 eur. Dvete za 80 eur.


40 €
или предлог цена
Денес 10:58Profesionalno farbanje na medijapan (mdf) furnir

Vrsime profesionalno farbanje na medijapan - furnir isto kako i negov...


35 €
или предлог цена
Денес 10:53Trapezariska masa so 6 stola

0


По Договор
или предлог цена
Денес 10:42  НОВ ОГЛАС

Stolici socuvani 6

Stolici


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:13Trepezariska masa

Trepezariska masa +6 stolici extra Cena 23000 so standart dimenzia 16...


23.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:02Tapaciranje Na stolici ekstra ceni

Tapaciranje stolici ekstra ceni so nas ili vas matrijal (cenata se od...


350 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Денес 08:28TROSEDI DVOSEDI MASI TENDI ALUMINSKI OGRADI 'SASKO-GIS'

STAKLENI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI PAMPLEKS I KALENO STAKLO TENDA KAP...


35 €
или предлог цена
Денес 07:25Комплет трпезариска гарнитура

Правоаголна трпезариска маса и 6 столови, комбинација од дрво и еко-к...


25.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:54  НОВ ОГЛАС

Се изнајмуваат високи маси (Коњопои)

Се изнајмуваат високи маси (Коњопои) за секаков вид свечености просла...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
300 МКД
Вчера 19:53Trpezariska masa

Prodavam nova trpezariska masa so dimenzii 90/150. Masata e mn kratko...


16.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вчера 18:31Masa

Nova Masa 120- dolzina. 70- sirina 75- visina. 4800-denari tel za in...


4.800 МКД
или предлог цена
Вчера 18:30Masa za kompjuter

Biro, masa za kompjuter Tel za kontakt 078349486


2.300 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.500 МКД
Вчера 18:10  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA MASA

Masata e vo odlicna sostojba Cena 2000 den


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:05PRODAVAM VISOKA BARSKA MASA KONJOPOI

PRODAVAM NOVI KONJOPOI 070. 552. 109 ZLATKO


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вчера 13:58IZRABOTKA NA STOLCINJA STOLICI MASI

Izrabotka na metalni stolcinja so drvena podloga vo sekakva golemina...


5.421 €
или предлог цена
Вчера 13:53Stolici-eko koza

Prodavam 6 stolici-eko koza, krem boja, vo dobra sostojba. Cena 1200...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 12:46STOLICI--STOLCINJA-TAPACIRANJE

TAPACIRANJE NA SITE VIDOVI: ✔️STOLICI ✔️FOTELJI ✔️KANCELARISKI STO...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:15Итно!!! Топ Цена! Трп.Маса 6 столици!

Продавам маса дрвена со класични ногарки 150х90( 40) и 6 дрвени столи...


8.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:58Stol

Se prodavaat stolici od masivno drvo,mnogu malku koristeni kako inven...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:26Novi IKEA klub masi 90x55 hrast crni beli

Novi neotpakuvani


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:21Novi metalni nogarki za masa, najpovolna cena

Izrabotuvame Hairpin nogarki kako na slikata vo bilo koja dimenzija p...


350 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вчера 08:44Тапацирани нови столици - згрешена боја Tapacirani stolici

Се продаваат 4 нови тапацирани столици, купени се пред 3 месеци. ...


12.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.000 МКД
Вчера 08:02Se izdavaat konjopoi

Se izdavaat konjopoi za sekakov vid proslavi rodendeni svadbi nastani...


99 МКД
или предлог цена
Вчера 07:17STOLICI

Prodavam stolici 1800 denari edna..uste 2 dostapni zvonete na ovoj ...


1.800 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вчера 06:30Prodavam masa so ogledalo

Prodavam masa so ogledalo nova e, ne e koristen


2 €
или предлог цена
Вчера 00:05Bambusovi stolici 4

Se prodavaat bambusovi stolici so masa nameneti za vo dvor ili na bal...


12 €
или предлог цена
- 40 % Попуст
20 €
19 мар 21:28Страна 1 од 36

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам