Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
251 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Детски тепих

Се продава детски тепих, користен, но во одлична состојба. Димензии 1...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 21:30Prodavam tepisi

Dimenziite na tepisite se na sekoja slika. 1. Tri zolti stazi so lok...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 14:05Novi Tepisi po povolna cena

Novi Ravvena polipropilen 100% (11mm debelina) 100*150cm za samo 800...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 13:34Povolni tepisoni (x5)

2x mal tepison 80x150 1x tepison traka 80x300 1x tepison 160x230 ...


2.000 МКД
или предлог цена
- 43 % Попуст
3.500 МКД
Вчера 13:00ПРОФЕСИОНАЛНО ПЕРЕЊЕ НА ТЕПИСИ

Перење на секаков вид на теписи и теписони. Долгогодишно искуство и с...


60 МКД
или предлог цена
Вчера 12:08  НОВ ОГЛАС

Tepih tepisi stazi

Se prodavaat bushavi tepisi 2 komada 3×2m. cena 3500den eden Staza ...


3.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

Вчера 12:06Продавам одлично сочуван Тепих!

Тепихот е како нов, многу малку користен, без никакво оштетување! ...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:08Se prodavaat 3 parcinja

Se prodavaat 3 parcinja so dimenzii 70 x 100....mnogu malku korist...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:00Se prodavaat 3 novi "cergi"

Novi...voopsto ne se koristeni zaradi ne odgovaranje na dimenzii...Mo...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 09:00Se prodava

Se prodavaat dva tepisona edniot so dimenzija 2x3 drugiot so dimenzij...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:44Теписи Tepisi 160x230

Се продаваат два идентични теписи со димензии 160х230. Теписите се ...


3.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.700 МКД
Кисела Вода / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

Вчера 08:03Se prodava tepih

Se prodava poloven tepih 140 ×235


1.500 МКД
или предлог цена
17 апр 22:26Tepisi, теписи

Prodavam odlicno socuvani i odrzuvani tepisi Se prodavaat poradi zame...


11.000 МКД
или предлог цена
16 апр 22:57синтелони теисони патеки

синтелон 2 парчиња 2м / 3м, за другото по договор


По Договор
или предлог цена
16 апр 14:00Stazi 1x3m I 2x1,5m kako novi

Stazite se kako novi, redovno odrzuvani i kratko koristeni. Kupeni se...


70 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
80 €
16 апр 12:24Tepisi

Se prodavaat 2 tepisi mn malku koristeni. Dimenzii 150x220 170x25...


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
16 апр 11:08Tepih staza 165/65cm

Prodavam ubava tepih staza 165 X 65 cm. Stazata e skoro nova, kupena ...


300 МКД
или предлог цена
16 апр 09:08Prodavam dva tepisi 220x150 i 170x120

Prodavam dva tepisi so dimenzii 220x150 i 170x120. Tepisite se mesavi...


4.000 МКД
или предлог цена
16 апр 00:12Itno

Izrabotka i montaza po merki na: -Cam balkon, - Roleletni, - Ko...


1.100 МКД
или предлог цена
15 апр 22:13se prodavat dva tepisi

se prodavaat dva tepisi vo odlicna sostoja so dimenzi 125cm sirina na...


2.500 МКД
или предлог цена
15 апр 20:24se prodava tepih

se prodava tepih 120x170 dimenzii cena 1000 denari


1.000 МКД
или предлог цена
15 апр 17:53TEPISI, TEPIH

PRODAVAM DVA TEPIHA, EDEN SO DIMENZIi 2,5 X 2 METRA I VTORIOT SO DIME...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

15 апр 14:12Volnen Tepih

Volnen tepih poln so dimenzii 235 / 143. Samo za info nov vakov tepih...


4.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

15 апр 10:50SE PRODAVA TEPIH (240 X 350) EFTINOOOOOOOOO

Tepihot e vo odlicna sostojba, malku koristen. Dimenzija 240 x 350. ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

15 апр 07:49Prodavam tepisi vo super sostojba (kako novi)

Na slikite gi imate site dimenzii koi vi se potrebni . Rozevite tepis...


900 МКД
или предлог цена
14 апр 22:17Теписи - Tepisi

Се продаваат одлично сочувани теписи, сите се перени, во многу добра ...


6.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
9.000 МКД
14 апр 20:33Tepih / tepisi

Prodavam polovni tepisi. Cena: 1200 den za parce.


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
14 апр 17:05Detski tepison

Dimenzija 230x160 Odlicna sostojba i redovno odrzuvan


1.490 МКД
или предлог цена
13 апр 23:51GUMIRAN TEPISON

GUMIRAN TEPISON 1.70 /// 2.40 M


1.500 МКД
или предлог цена
13 апр 23:09RACNO TKAENI CERGI

SE PRODAVAAT CERGITE: racno tkaeni na razboj, 40-tite godini .UNIKATI...


200 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

12 апр 10:58Se prodava tepih 240x170

Se prodavaat 2 pepisi 240x170 dimenzija.Kontakt Cveta 075440776. Cen...


1.500 МКД
или предлог цена
11 апр 16:12TEPIH OVALEN 150x100 KAKO NOV

Prodavam tepih ovalen 150x100 kako nov mnogu malko koristen.Za povekj...


1.100 МКД
или предлог цена
11 апр 12:02теписон

Продавам четвртаст теписон со димензии 1100x 1600cm


1.600 МКД
или предлог цена
11 апр 10:51Volneni stazi

100'/,volneni stazi dimenzii Dolgata 2,80-1m.cena 3.000 den Kratkat...


4.000 МКД
или предлог цена
11 апр 10:01TEPISI AMERICKO PROIZPODSTVO

PRODAVAM TEPISI VO DOBRA SOSTOJBA POVEKE DIMENZII OD 1500 DEN DO 650...


1.500 МКД
или предлог цена
11 апр 06:40Се Продава Тепих

Se prodava moderen tepison vo odlicna sostojba so dimenzii 2m x 2m. M...


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
10 апр 20:253 akrilni tepisi za 11.000den 1.70x2.55m

Se prodavaat 3 tepisi, so vrven kvalitet i odlicen dizajn. Moderni, u...


7.000 МКД
или предлог цена
- 36 % Попуст
11.000 МКД
10 апр 11:09Tepih tepik za detska soba

Dimenzi 235x149 cm


20 €
или предлог цена
10 апр 09:12Se prodava detski tepih

Dimenzii 1,70 x 1,20


700 МКД
или предлог цена
10 апр 07:04Tepih 2.3 x 1.5m Тепих

Продавам одличен тепих со димензии 2.3 метра на 1.5 метра. Дименз...


3.200 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
3.500 МКД
09 апр 21:30Страна 1 од 7