Цела Македонија
                   
2520 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes Sprinter 316

Se prodava Mercedes Sprinter 316 God 2016 Km 203000 Na poraki ne o...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Комбиња

Денес 10:00Промовирано

OPEL VIVARO 2.0 CTDI KOMBI NOV UVOZ CH, STAKLO, TOP!!

PRODAVAM 🇨🇭🇨🇭🇨🇭KOMBI 2.0 CDTI(84KW)2009 GOD. SO NAJDOBRIOT DIZE...


5.800 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 09:20Промовирано

RENAULT RENO MASTER 2.5 dci 120Ks

Tovarno vozilo Renault Reno Master 2,5 dci 120ks, 2007 god. so pomina...


4.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

24 јан 10:06Промовирано

VRSIME PREVOZ SO KOMBE

prevoz so kombe NIZ CELA MEKEDONIJA DOLZINA NA TOVAREN PROSTOR =...


2 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Комбиња

Денес 10:05Mercedes Sprinter 316

Se prodava Mercedes Sprinter 316 God 2016 Km 203000 Na poraki ne o...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Комбиња

Денес 10:00IVECO DAILY PREVOZ NA STAKLO I DOGRAMA SO ORIGINALNI 200TKM.

SE PRODAVA IVECO DAILY 35C12 ZA TRANSPORT NA STAKLO I DOGRAMA SO DUPL...


11.500 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Денес 09:52LADILNIK ZA IVECO 65c17 2007

Se prodava ladilnik za iveco 65c17 2007 godina komplet so shtopovi,pr...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

Денес 09:47Fiat Scudo 2.0 hdi L2 LONG

FIAT Scudo MAXI 2.0 hdi 88 kw (120 ks ), 2008 godina,odlicna sostojba...


5.200 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 09:41VW T5 1.9 Tdi 2008

Volksvagen t5 uvoz ch plateni davacki do registracia vo odlicna sosto...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Комбиња

Денес 09:39kombe vw t3 na delovi

prodavam delovi od kombe vw t3.se sto e na slikite i ima limarija.vra...


12 МКД
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Денес 09:34Citroen Jumpy, Exper,Scudo,

Citoren Jumpy L1 H1, 2007 godina 1.6 hdi 90 ks, so KLIMA, 183.000 km,...


5.200 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 09:30OPEL VIVARO 2.0 CTDI KOMBI NOV UVOZ CH, STAKLO, TOP!!

PRODAVAM 🇨🇭🇨🇭🇨🇭KOMBI 2.0 CDTI(84KW)2009 GOD. SO NAJDOBRIOT DIZE...


5.800 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 09:20Citroen Jumper 2.2 HDi,2011 god

Cotroen Jumper 2.2 HDI 74kw/101 ks 2011 god *Novi gumi *144.000 km *...


9.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Комбиња

Денес 09:08  НОВ ОГЛАС

Ford Transit 2.2 TDCi, Duplak, Klima !!

Ford Transit kamionet 2012 godina 2.2 TDCi 155 ks *Dupli trkala *Kli...


11.900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Комбиња

Денес 09:06Mercedes-Benz Vito 111 CDI, 2010 god.

Mercedes Benz Vito 111 CDI 2010 godina *Klima *Servo *Elektrik...


7.390 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Комбиња

Денес 09:04Vw transporter T5 1.9tdi 2008

Super sostojba servisirano registrirano do 5 2022


5.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Комбиња

Денес 08:27Se prodava Ford Tranzit

Se prodava Ford Tranzit 2007 godiste, vo odlicna sostojba


7.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Комбиња

Денес 08:16Peugeot Boxer patnicko 16 sedista 22 D. 2007 g 195.000km

Prodavam patnicko kombe Boxer 2.2 HDI.88 kw Maksi. 16 sedista .so or...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Комбиња

Денес 07:52Se prodava patnicko kombe CITROEN JUMPER 2018 god

Se prodava Citroen Jumper 2018 GOD kupen od citroen autonova registri...


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 07:35Mercedes sprinter 313 cdi

Mercedes sprinter 313 cdi Proizvedeno 2007godina Pominata registra...


6.400 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Денес 02:04  НОВ ОГЛАС

Citroen Berlingo 80000 km Makedonsko

3800 evra + DDV ( povrat na DDV za firmi ) Prv sopstvenik tovarno...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Комбиња

Денес 00:46FORD TRANSIT 2,2 TDCI 2008

Se prodava kombe Ford Transit, 2,2 Tdci, kupeno od Mida vo 2008 godin...


5.400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

Вчера 23:01Kupuvam Mercedes Sprinter 416 413 412 / VW LT 35 LT 46/Iveco

Kupuvam Mercedes Sprinter 416 413 412 / VW LT 35 LT 46 / Iveco Daily ...


3.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

Вчера 22:45  НОВ ОГЛАС

Citroen jampy 2002 pikap

Se prodava pikap Citroen Jampy 2002 god.vo odlicna stojba,smenet moto...


2.500 €
или предлог цена
Охрид

Комбиња

Вчера 22:40pikap partner 2008

vo solidna sostojba,so novi zimski gumi


2.500 €
или предлог цена
Охрид

Комбиња

Вчера 22:40Ford Tranzit 2.2 -2002 god.

Kombe Ford tranzit 2.4-2002 god.nosivost 1500kg.so vgraden ured za la...


3.300 €
или предлог цена
Охрид

Комбиња

Вчера 22:38Prodavam FORD TRANSIT 2.4 diesel #neuvezuvan

ПРОДАВАМ FORD TRANSIT 155 T460 дуплак #неувезуван год. 2013, регис...


8.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Комбиња

Вчера 22:09Fiat Ducato

Orginal slep sluzba 3.0 motor so 160 ks klima registrirano. Vrsime i...


1 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

Вчера 21:23Ford Tranzit 2.2TDCI

Ford Tranzit 2.2TDCI 2010g vo odl sostojba se plateno do reg


1 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

Вчера 21:23Ford Transit 2.2TDCI

Ford Transit 2.2TDCI 115T300 Doka 92kw 2013g 225.000km vo odl sostoj...


1 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

Вчера 21:23Ford Transit 2.2TDCI Patničko

Ford Transit 2.2dizel patničko 12011 god so realni 250.000km so dvoz...


По Договор
или предлог цена
Велес

Комбиња

Вчера 21:23Mercedes SPRINTER 313CDI

Mercedes SPRINTER 313CDI 2009g 95kw vo odl sostojba so plateni dav...


1 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

Вчера 21:22Ford Transit 115T300

Ford Transit 115T300 2010g vo odl sostojba


1 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

Вчера 21:20Citroen Jumper Maxi

Citroen Jumper 2009 god vo dobra sostojba reg servisiran , So orginal...


1 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

Вчера 21:20Citroen jumper

Citroen jumper 2009 god termoking 2.2 motor 74 kw registriran servisi...


1 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

Вчера 21:20Iveco 50c13

Iveco 50c 13 2.8 2002 god 23 sedista na soobrakajna original patnic...


8.500 €
или предлог цена
Охрид

Комбиња

Вчера 21:08Mercedes Sprinter 2015

Mercedes Sprinter 316 termo king registriran 1 godina vo odlicna sost...


1 €
или предлог цена
Струмица

Комбиња

Вчера 20:54  НОВ ОГЛАС

Kuka za iveko

Kuka za iveko turbo dejli model Kombi 1994 g. Tel 0752244677. 07522...


50 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Комбиња

Вчера 20:46OPEL VIVARO 1.6 CDTI BI TURBO 2016GOD

OPEV VIVARO 1.6 CDTI BI TURBO 2016GOD .....PATNICKO.... 8+1 SEDISTE...


12.000 €
или предлог цена
Кратово

Комбиња

Вчера 20:12  НОВ ОГЛАС

Opel MOVANO

Opel MOVANO 2004 Nosivost 1300kg Motor 2.5 CDTI Vo odlicna sostojb...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Комбиња

Вчера 20:05Se prodava Fiat ducato 2002god 2.0 JTD

Fiat ducato 2002god 2.0 JTD


2.500 €
или предлог цена
Кичево

Комбиња

Вчера 19:16  НОВ ОГЛАС

Ford Transit 2.2 Tdci - 2008 God - Kamjoneta Doka /Sprinter

Ford Transit 2.2 Tdci 2 Para Klucevi 3.40 m Godina 2008 3 Sedist...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

Вчера 18:42Ford Transit 2.2 Tdci - 7 Sedista - Kombe Doka Kamioneta

FORD TRANSIT 2.2 TDCI - 7 SEDISTA 12.Mesec - 2008 God Elektricni St...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

Вчера 18:42Страна 1 од 64

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам