Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
305 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KAFEMAT PHILIPS 2200 SERIES

SE PRODAVA KAFEMAT 270 EUR Philips EP2220/10 Кафемат Боја Црна ...


270 €
или предлог цена
11 јан 17:05Промовирано

KIRBI SENTRIA 2

Se prodava nekoristena KIRBI SENTRIA 2 so site dodatoci . 1.000 €


1.000 €
или предлог цена
24 јан 01:46Промовирано

Frizider gorenje

Frizider gorenje ispraven 150cm


4.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
5.000 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

Вчера 17:41Se prodava Fuego Frizider kupen Vo April so 60 mesecna garan

Se prodava Fuego Frizider kupen Vo April so 60 mesecna garancija pora...


9.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

Вчера 16:12Se prodava frizider 5000 den

Se prodava ispraven frizider Tel 075 937 873


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:38  НОВ ОГЛАС

Frizider, Фрижидер gorenje

Продавам Фрижидер gorenje fresh & cool. Во исправна состојба. Ви...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Frizider

Friziderot e mn dobar


125 МКД
или предлог цена
Вчера 10:24Zamrznuvac (dlaboko) Замрзнувач

Koristen samo 6 meseci kako nov e.


14.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:24OBOD-Bauknecht VZ 20 Automatic вертикален замрзнувач

200 литри вертикален замрзнувач со фиоки и полички. Изолација одлична...


1.500 МКД
или предлог цена
- 70 % Попуст
5.000 МКД
Вчера 06:58Prodavam zamrznuvaci

Prodavam zanrznuvaci 150l vertikalen - 3600 den 200l vertikalen - 42...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.700 МКД
Вчера 00:14Frizider Gorenje

Bel fizider Gorenje, odlicno socuvan. Visina 153 cm, kombiniran.


8.000 МКД
или предлог цена
01 фев 20:02prodavam frizider 380 l dlaboko

Prodavam frizider za dlaboko zamrznuvanje Gorenje Ne ladi.......motor...


1.200 МКД
или предлог цена
01 фев 11:58LG FRIŽIDER

LG frižider, vo odlična sostojba, mnogu malku koristen, 124L, dimen...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
01 фев 09:05FRIZIDER FAVORIT KOMBINIRAN ( SO GORNA KOMORA )

INFO NA TEL: 077-552-446 GORDE FRIZIDER FAVORIT SO GORNA KOMO...


8.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

31 јан 22:51Prodavam FRIZIDER SAMSUNG

Prodavam FRIZIDER SAMSUNG so vozdusno ladenje. 075777590


6.000 МКД
или предлог цена
31 јан 18:07Gorenje Frizider

Prodavam frizider Gorenje (fresh & cool) vo odlicna sostojba


9.500 МКД
или предлог цена
31 јан 14:29Фрижидер со замрзнувач LG 229/111 литри...

Фрижидер со замрзнувач LG 340 литри, 229/111 литри простор за ладење/...


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

31 јан 10:26Whirlpool frizider za dlaboko

Se prodava Whirlpool frizider za dlaboko zameznuvanje. Ispraven i vo ...


12.000 МКД
или предлог цена
30 јан 20:13Friziderce gorenje 50L

Se prodava friziderce gorenje 50L vo dobra sostojba ispravno


2.500 МКД
или предлог цена
30 јан 18:50Frizideri

Prodavam 4 dobro socuvani sto ladat odlicno Cena po dogovor Info: 07...


1 €
или предлог цена
30 јан 13:25Фрижидер ладилник / Frizider ladilnik

Продавам фрижидер / ладилник , погоден за слаткари за ладење на сок и...


По Договор
или предлог цена
30 јан 10:57FRIZIDER UGUR

Friziderot e kako nov, Vo odlicna sostojba


300 €
или предлог цена
29 јан 21:02Hotpoint Ariston No Frost

Prodavam kombiniran frizider Hotpoint Ariston, bela boja, vo celosno ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

29 јан 18:51Obodin фрижидер - 410 литри

Функционален, во исправна состојба е фрижидерот. Obodin фрижидер од ...


6.500 МКД
или предлог цена
29 јан 12:22Zamrznuvac,frizider,klima

Polovni 1.zamrznuvac 470 l Frinko 4000 den. 2.frizider kombiniran ...


1 €
или предлог цена
29 јан 11:35Frizider za odrzuvanje Liebherr 490 l

Se prodava poloven frizider za odrzuvanje Liebherr 490 litri.


10.000 МКД
или предлог цена
28 јан 18:05Mal frizider BEKO

Se prodava Beko mal frizider vo odlicna sostojba koristen 3-4 godini.


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
28 јан 12:46Продавам половен исправен фрижидер.

Продавам половен исправен фрижидер.


50 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

28 јан 09:11Lth Dlaboko Frizider

Se prodava frizider zamrznuvac Lth. Celosno ispraven, kapacitet okolu...


5.000 МКД
или предлог цена
27 јан 22:40Frizideri

Prodavam Frizideri Horizontalen frizder inox so rabotna masa 260cmx6...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

27 јан 12:57FRIZIDER <><<> ARISTON

Hotpoint Ariston --no FROST ODLICHNO LADI visina 190 x 70 x 70 ...


7.800 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
8.000 МКД
27 јан 07:49Frizider Gorenje

NEISPRAVEN.... Neispraven, motorot e rasipan, drugo se funkcionira......


2.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
3.000 МКД
26 јан 13:47Frizider vitrina

Nestle


200 €
или предлог цена
26 јан 11:19Se prodava frizider Beko

Se prodava frizider Beko. Friziderot e malku koristen. Visina: 1,80 c...


По Договор
или предлог цена
26 јан 00:39Frizider Samsung Фрижидер

Samsung frizider vo odlicna sostojba, 140L + 56L komora. Cenata ne e ...


6.500 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
8.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

25 јан 23:43Вертикален замрзнувач со фиоки

Вертикален замрзнувач со фиоки - Electrolux.


120 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
150 €
25 јан 14:26Beko zamrznuvac

Prodavam zamrznuvac beko fiokar mnogu malku koristen neispraven


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

25 јан 14:06FRIZIDER I ZAMRZNIVAC (komplet dva)

prodavam dva frizidera: - frizider gorenje dvodelen - zamrznivac favo...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

25 јан 11:22замрзнувач / фрижидер / zamrznuvac / frizider / dlaboko

ispraven


По Договор
или предлог цена
25 јан 10:49Frizidr LG 90L so komora za dlaboko i fioka za ovosje

Prodavam mini domasen/kancelariski frizider so komora za dlaboko i dv...


6.000 МКД
или предлог цена
25 јан 07:44Samsung frizider No frost

prodavam ispraven 350 lit frizider so fioki za zamrznuvanje niska po...


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
24 јан 23:45Termometar so SONDA za frizideri - фрижидер

Погоден за мерење на температурата во фржидери за длабоко замрзнување...


199 €
или предлог цена
23 јан 12:05Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам