Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
301 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KAFEMAT PHILIPS 2200 SERIES

SE PRODAVA KAFEMAT 270 EUR Philips EP2220/10 Кафемат Боја Црна ...


270 €
или предлог цена
11 јан 17:05Промовирано

Arthur Martin шпорет/sporet

Се продава шпорет Arthur Martin во потполно исправна состојба. Диме...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:08Стакла за шпорети

Се продаваад стакла за шпорети од 600 до 900 денари кончар,горење,сло...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 22:55Elektricen sporet

Se prodava elektricen sporet povolen vo ispravna sostojba, bez kabel....


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:51Elektricen shporet Sloboda cacak

Inf. na tel: 076/691-142.Shporetor e potpolno zdrav bez nikakvi man i...


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:36KUMBET KUMBE PECKA

Se prodava kumbet zdrav mnogu malku koristen.


1 МКД
или предлог цена
Вчера 12:53Alfa 90 sporet

Alfa 90 dobro socuvan


20.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:53  НОВ ОГЛАС

Pecka na struja 6

Se prodava polovna ispravna pecka na struja 6(sestica) pecka e isprav...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:51Elektricen shporet

Shporeto e novo i ne ukluceno


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
Вчера 12:10Ups za parno

Ups na prodazba za parno kompjuter frizider i razna upotreba so nova ...


100 €
или предлог цена
Вчера 06:09Relna elektrolux 3faza samo 400v sporet

Prodavam relna samo vgradena elektricen sporet 3 fazno 400v


3.500 МКД
или предлог цена
07 фев 23:37Шпорет половен Горење

Продавам шпорет горење во исправна состојба тел 075284738


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

07 фев 10:37Se prodava furna i plotna

Se prodavaat furna i plotna Hansa, malku koristeni. Cena po dogovor D...


По Договор
или предлог цена
07 фев 07:49Sporet mesan i bojler

Cena po dogovor Kontakt samo na ovoj broj 075 244 064


По Договор
или предлог цена
06 фев 16:58Mini Elektricen Sporet

Se prodava Mini Elektricen sporet Max 3200w, mnogu malku koristen, ko...


2.500 МКД
или предлог цена
05 фев 17:57Beko plotna neupotrebena

https://www.neptun.mk/categories/PLOTNI/BEKO-HIC-HIC-64404-T


13.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

05 фев 10:08шпорет GORENJE ГОРЕЊЕ

Лице за контакт Бранко 071/293-184


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 МКД
05 фев 00:00Се продава Шпорет

Електричен шпорет, не работат 2 рингли. Рерната и 2 рингли работат.


1.000 МКД
или предлог цена
- 57 % Попуст
2.300 МКД
04 фев 20:03relna elektrolux

relna elektrolux defekna donesena od ch displejot ranoti ne saka reln...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
04 фев 15:53Prodavam Shporet Beko

Sporet beko sochuvan. Stakloto na relnata e skrseno. Ringli i relna r...


40 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

04 фев 10:55PRODAVAM ELEKTRICEN SPORET

ПРОДАВАМ ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ ГОРЕЊЕ ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА!


5.000 МКД
или предлог цена
04 фев 10:06PRODAVAM ELEKTRICEN SPORET SLOBODA

ПРОДАВАМ ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ СЛОБОДА ЧАЧАК ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА.


5.000 МКД
или предлог цена
04 фев 10:03Sporet Gorenje

Prodavam sporet Gorenje vo ispravna sostojba, Podignuvanje od K.Voda


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

03 фев 17:49Шпорет целосно исправен

Шпорет ст 60/60 Целосно исправен 2 на плин 2 на струја многу малку...


3.999 МКД
или предлог цена
03 фев 15:32kupuvam sporet na plin, struja ili kombiniran

Барам половен шпорет со релна. Можи комбиниран ( 2 на плин и 2 на ст...


2.500 МКД
или предлог цена
03 фев 11:56baram plotna za sporet ST pipo

Барам плотна за шпорет pipo ST. Можи од неисправен шпорет или цел ком...


По Договор
или предлог цена
03 фев 11:45ARISTON vgradna furna

Furnata e koristena no e ispravna


3.500 МКД
или предлог цена
03 фев 10:44Prodavam plisnki sporet

Prodavam plisnki sporet na plin mnogu malku koristen za povekje infor...


4.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

03 фев 01:06Cepter induksico reso / решо / шпорет

Prodavam indukciski sporet od cepter, potpolno nov neotpakovan.


4.990 МКД
или предлог цена
02 фев 21:44Gorilnik - reso(горилник - решо) na plin(plinski) novi.

Resoata - Gorilnicite se novi,nekoristeni,2 modeli,edniot e za direkt...


По Договор
или предлог цена
02 фев 12:04Plinska relna

Se prodava plinska relna,nova ne otpakuvana na nurgaz,so ventil i cre...


2.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

01 фев 10:07EL.SPORET

Se prodava elektricen sporet marka SMEDEREVO inf na tel 077/571-547


По Договор
или предлог цена
31 јан 22:25Plinski sporet so plinska rerna

Prodavam ispraven plinski sporet so plinska rerna, BARAJTE NA 075 47...


1 €
или предлог цена
31 јан 17:15Електричен шпорет и ретро греалка

Електричен шпорет, постар модел (EKA sistem AEG). Половен, сочуван, ...


3.600 МКД
или предлог цена
30 јан 20:02Alfa Palm

Koristen samo 1 mesec kako novo.


20.000 МКД
или предлог цена
30 јан 19:39Sporet elektricen gorenje

Prodavam elektricen sporet marka gorenje zacuvan.


3.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
4.000 МКД
30 јан 18:16Шпорет за греење на дрва

Модел „Хераклеа 51 Д“ на „Металец“ - Битола. Половен, сочуван, корис...


6.000 МКД
или предлог цена
30 јан 11:36Spore ARISTON so ramna ploca

Sporeto go imam 4 godini kako novo e se gleda na slikite vo odlicna s...


1 €
или предлог цена
29 јан 19:47alfa sporet

sporetot mnogu topli i e ispravno se prodava oti kupiv kamin


9.000 МКД
или предлог цена
29 јан 19:42RESOA DUPLI so dve ringli 2 KOM

Dvaata so odlicen kvalitet ISPRAVNI ne se turski ni kinski parce 15...


1.500 МКД
или предлог цена
29 јан 18:07Prodavam dva elektrichni shporeti

Prodavam elektrichеn shporeti vo ispravna sostojba od markata Beko.


5.000 МКД
или предлог цена
28 јан 22:44Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам