Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
140 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Крчо

Крчко Цена 3000 ден СУПЕР КРЧКО е се што ви е потребно да зго...


3.000 МКД
или предлог цена
21 мај 17:55Промовирано

Kafemat

Se prodava kafemat skoro nov. Kafemat za espreso, makijato, kapucino,...


4.500 МКД
или предлог цена
Денес 08:55Kafemat KRUPS 2019 Model EA810570

Se prodava skoro nov Kafemat KRUPS 2019 Model EA810570-upotrebuvan do...


1 €
или предлог цена
Денес 02:27Aparat za kafe KRUPS

Se prodava aparat za kafe KRUPS , odlicno socuvan Апарат за еспрес...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:30  НОВ ОГЛАС

Lavazza kafemat so kapsuli i penomat

Prodavam kafemat philips saeco so kapsuli lavazza a modo mio. Kafemat...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:39Kafemat Delonghi

Kafematot e vo odlicna sostojba, ispraven, pravi dobro kafe. Kafe...


10.900 МКД
или предлог цена
30 јул 23:43Kafemat vo dobra sostojba

Kafenatot e malku koristen i e odlicno socuvan se mu rabote


2.500 МКД
или предлог цена
30 јул 18:40Nov Silikonski podmetnuvac za racka i tamper za kafe

Nov Silikonski podmetnuvac za (racka-portafilter i tamper za kafe) . ...


500 МКД
или предлог цена
30 јул 12:40kafemat profesionalen

servisiran komplet koristenza domajkinstvo


800 €
или предлог цена
30 јул 01:04Kafemat Dolce Gusto

Se prodava kafemat Dolce gusto krups. Kafematot e celosno ispraven i ...


2.000 МКД
или предлог цена
29 јул 18:07Нов кафемат

Продавам нов кафемат(воопшто не користен) со мелница. 078 395 385 ...


300 €
или предлог цена
28 јул 17:25Kafemat Bosch

Se prodava kafemat BOSCH benvenuto B20


110 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
120 €
28 јул 15:52Aparat Krups Dolce Gusto Oblo

Prodavam odlicno socuvan aparat Dolce Gusto Oblo. Aparatot e socuvan ...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
28 јул 11:52Kafemat Muhler - Кафемат - НОВИ - 1 година гаранција

1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА ☕️ Започнете го денот со омиленото кафе приготвен...


3.699 МКД
или предлог цена
27 јул 14:33Se prodava aparat za espresso De Longhi EC 9.1

Se prodava aparat za espresso De Longhi EC 9.1, Mnogu malku koristen ...


1.900 МКД
или предлог цена
26 јул 13:22ILLY X7.1 Aparat za kafe na patroni

Se prodava aparat za kafe illy 7.1 mnogu malku koristen crna boja


6.000 €
или предлог цена
25 јул 16:50KAFEMAT SO MELNICA

PRODAVAM KAFEMAT SO MELNICA ZA KAFE.SO KAFEMATOT MOZE DA SE PRAVI CA...


3.000 МКД
или предлог цена
25 јул 14:53MALKU KORISTEN INSTANT KAFEMAT

Kafematot e malku koristen, socuvan ekstra bez nikakov problem. Rabot...


399 €
или предлог цена
25 јул 11:50Delonghi Dedica!!!

Najdobriot Aparat za ovaa Cena Delonghi Dedica ec685. Zacuvan kako No...


8.000 МКД
или предлог цена
25 јул 11:34Jura

Jura


149 €
или предлог цена
23 јул 22:18Neskafe dolce gusto

Se prodavaat 4 novi krups mini me avtomatski kafemati so internaciona...


3.500 МКД
или предлог цена
23 јул 10:38SAECO INCANTO DELUX

KAFEMAT SAECO INCANTO DELUX


280 €
или предлог цена
22 јул 20:07Kafemat Bosch Tassimo

Se prodava kafemat Bosch Tassimo koj koristi kapsuli Jacobs Tassimo. ...


1.800 МКД
или предлог цена
20 јул 21:14Kafemat Dolce Gusto Delonghi

Se prodava kafemat Dolce Gusto delonghi. Kafematot e socuvan i e celo...


2.200 МКД
или предлог цена
20 јул 21:14Aparat za kafe Filter kafe

Aparat za kafe mele kafe i go prefrluva vo filterot aparatot e to d h...


3.000 МКД
или предлог цена
20 јул 00:09Kafemat Muhler i Homa - Кафемат NOVI - 2 години гаранција

1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА ☕️ Започнете го денот со омиленото кафе приготвен...


3.900 МКД
или предлог цена
19 јул 20:53Masini za espreso delonghi rotel

Ima poveke masini za poveke inf na tel


7.000 МКД
или предлог цена
19 јул 08:54PRODAVAM NOV DRZAC ZA 30 KAPSULI ZA NESPRESSO KAFEMAT

PRODAVAM NOV DRZAC ZA 30 KAPSULI ZA NESPRESSO KAFEMAT. CENATA E FIKSN...


1.000 МКД
или предлог цена
18 јул 19:56KAFEMAT SEVERIN CAFE LITTLE 1-2

SE PRODAVA KAFEMAT SEVERIN CAFE LITTLE 1-2, NEOTPAKUVAN, PO CENA OD 2...


2.000 МКД
или предлог цена
18 јул 04:24Gran Gaggia De Luxe espresso masina

Се продава одличен италијански кафемат за espresso Gran Gaggia De Lux...


5.500 МКД
или предлог цена
17 јул 12:51Kafemat jyra s90

Kafemat za espreso,machiato,caj koristi kafe vo zrno so sopstvena me...


350 €
или предлог цена
14 јул 20:52Kafemat espresso

Nov vo kutija 02/3080302


100 €
или предлог цена
14 јул 15:44Dolce gusto avtomatski

Novi kupeni od avstrija germanija


3.500 МКД
или предлог цена
14 јул 13:21Prodavam kafemat za filter kafe

Prodavam kafemat za filter kafe 600 denari


600 МКД
или предлог цена
14 јул 12:09Четврта генерација Dolce Gusto Cremer капсули

Четврта генерација Dolce Gusto Cremer капсули за повеќекратна употреб...


500 МКД
или предлог цена
14 јул 08:29Метални капсули со силиконски поклопец Dolce Gusto

Метални капсули од нерѓосувачки челик со силиконски поклопец за пове...


700 МКД
или предлог цена
14 јул 08:29PRODAVAM KAFEMAT NA KAPSULI ZESPRESSO OD ZEPTER

PRODAVAM KAFEMAT NA KAPSULI ZESPRESSO OD ZEPTER. KAFEMATOT E VO SUPER...


3.000 МКД
или предлог цена
13 јул 16:55Se prpdavat aparati za kafe

Se prpdavat aparati za kafe makijato ekspreso Za info na brojot 07...


По Договор
или предлог цена
11 јул 11:50Aparat za kafe

Aparat za espreso kafe Kont.Slavica 070862243


2.500 МКД
или предлог цена
10 јул 11:24Aparat za kafe

BOSH.nov ne koristen so kapsuli


3.000 МКД
или предлог цена
09 јул 16:37Машина за кафе DELONGHI

Се продава нова машина за кафе неупотребена спакувана во оригинално п...


4.200 МКД
или предлог цена
04 јул 18:14Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам