Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
3439 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Hosseven 30kW

Elektrostatska boja vo prav za nadvorešna površina * Ventilator za am...


1.100 €
или предлог цена
29 сеп 14:41Промовирано

Se prodava parno na struja 6 kw

Se prodava parno na struja 6 kw ekopan komplet: Kazan za greenje na ...


22.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
25.000 МКД
Вчера 23:18Термо печка

Се продава термо печка 6KW исправна и зачувана. Печката е со посебен ...


3.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
4.500 МКД
Вчера 23:11Termo pecka CER 3,5 kw

Se prodava Termo pecka CER 3,5 kw malce koristena i vo odlicna sostoj...


50 €
или предлог цена
Вчера 23:10SERVIS ZA KLIMA UREDI

-Servisiranje na sekakov vid klima uredi. -Montaza-demontaza,premest...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:40Pecka na peleti 35kw na topol vozduh

Pecka na peleti 35kw na topol vozduh. Zagreva povrsina od 250 do 300...


1.400 €
или предлог цена
Вчера 21:53Brener na plin od 18-55 Rielo

Brener na plin italiansko proizvodstvo koj mozi da se montira na seka...


500 €
или предлог цена
Вчера 21:53Kotle za pano 15 kw za do100 m2

Kotleto e mn. Malku koristeno vredi dase vidi cena po dogovor poveke ...


200 €
или предлог цена
Вчера 21:40Prodavam radijatot algreta24 rebra

Radijatorot e potpolno ispraven visina 60 cm. 24 rebra


100 €
или предлог цена
Вчера 21:40TERMO PECKA CER 4.5

Peckata e razmontirana ,ispravna socuvana


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:38Kamin na drva FRENKLIN, FRANKLIN so parno 1kW

Se prodava odlicen kamin na drva FRENKLIN so parno 10kW zaedno so kot...


22.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:37Se prodavaat radijatori

Se prodavaat tri panelni radijatori marka splendid vo odlicna forma s...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:23Inox odzaci i ventilacija

Inox odzaci i ventilacija so i bez izolacija razni velicini i elementi


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:29Kamin(sporet)GorenjeMiv na drva

Kamin sporet Gorenje Miv na drva mnogu socuvano ne mnogu goreno,koris...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:01Продавам 18 шамотни тули од термо печка

---Продавам 18 шамотни тули извадени од термо печка ( на сликата ), ц...


50 МКД
или предлог цена
- 29 % Попуст
70 МКД
Вчера 19:54Камин на дрва / Шпорет за парно

Се продаваат НОВИ некористени камини на дрва со приклучок за парно Ко...


36.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:48Radijatori za toplovodno / parno greenje

Se prodavaat radijatori za toplovodno / parno greenje kako na slikite...


4 €
или предлог цена
Вчера 19:38Алуминиумски радијатори

Продавам алуминиумски радијатори некористени .


250 МКД
или предлог цена
Вчера 19:19TERMOPECKA TERMOVKA ISPRAVNA 3.5 KA!!!!!

SE PRODAVA TERMOFKA VO ISPRAVNA SOSTOJBA - MNOGU MALKU E KORISTENA...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:09Alfa plam za parno na drva 20 kw nov glanc

Nikogas ne koristen samo koga e povrzan za radijatori da se proba i t...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 18:01SPORET NA PELETI HOŠEVEN MALKU KORISTEN MNOGU POVOLNA CENA

SPORET NA PELETI HOŠEVEN... 25 KW KILOVATI... POVEKE OD 1OO M2 MOZE...


799 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
900 €
Вчера 17:55Rezervoar za nafta 1000 litri

Se prodava rezervoar za nafta 1000 litri kako nov


120 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Останато

Вчера 17:53Kotel za parno na peleti

Se prodava kotel na peleti koristen 3 sezoni 21 kw - alfa como Pog...


900 €
или предлог цена
Вчера 16:52Брикет Брикети Briket Briketi

Spačva Состав : 100% даб Енергетска моќ : >4.9 kWh/kg Влажност :...


350 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Останато

Вчера 15:17EKONOMICNO GREENJE NA DVE SOBI SO EDNA PECKA - Ventilator

ТЕРМОГЕН РАДИЈАТОР - ИЗВОНРЕДНО РЕШЕНИЕ ЗА ЕКОНОМИЧНО ЗАТОПЛУВАЊЕ НА ...


2.590 МКД
или предлог цена
Вчера 14:58Се продава термоалумулациона печка 5kw

Се продава термоалумулациона печка 5kw во одлична состојба, со мета...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:57PRODAVAM BOCA ZA PARNO ILI HIDROFOR

Prodavam boca za parno ili hidrofor. Ne koristena. Italijanski proiz...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:43  НОВ ОГЛАС

Klima FUEGO 5,5 split sistem

Klima FUEGO 5,5 kw.


10.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:17Termo pecka 6 kw

Ispravna malku koristena


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:25Termo Pecki 3.5kw 4.5kw

Se prodava termo pecka za poveke informafci +389 71 714 828


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:21Grealka 3000 w so regulator

Prodavam grealka vo odlicna sostojba 3000 w so regulator. Cena 3000 ...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:15Pecka na peleti ecospar karina 10kw

Prodavam pecka na peleti Karina 10kw duvalka proizvoditel ecospar kor...


600 €
или предлог цена
Вчера 13:05PUMPI ZA PARNO I DRUGI DODATOCI

Se prodavaat 4 pumpi za parno i drugi dodatoci Izvadeni od instalac...


350 €
или предлог цена
Вчера 13:03Се продава печка на пелети

Се продава печка на пелети. Цена по договор. Повеќе информации слобо...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:00KLIMA UREDU VIVAX AEMIS 2.5kw DC INVERTER

Го имаме одговорот за високите температури – Vivax 09CH25AEMIs инверт...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 12:38MONTAZA I SERVIS ZA KLIMI/ KLIMA UREDI

Vrsime montaza, demontaza, antibakterisko cistenje, prodazba i servis...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:38PECKA 6KW CER

Prodavam pecka 6kw CER vo ispravna sostojba


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:30PECKA SPORET KAMIN NA DRVA KUPUVAM

Ako imate za prodavanje javete se ponudete samo ne za parno so kotel ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:49  НОВ ОГЛАС

Термо печка 3 киловати

Продавам термо печка од 3 киловати, користена но сочувана и во исправ...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:03Sporet kamin pecka

Sporetot e vo dobra sostojba Mnogu ekonomicen


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:00  НОВ ОГЛАС

TERMO PECKA 6kw MAGROHROM

Termoakomulaciona pecka 6kw magrohrom EXTRA sostojba malku koriste...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:23Страна 1 од 86

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам