Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
650 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vivax inverter -25 A+++

VIVAX инвертер клима уредот Е Design PRO отсега со намалена цена од 3...


39.990 €
или предлог цена
24 јан 17:56Промовирано

Se prodava ispravna klima split sistem 3.5

Se prodava ispravna klima split sistem 3.5 Klimata e montirana mo...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:31VIVAX KLIMA UREDI

Kompanija so poveke od 25 godina iskustvo vrsi prodazba na site mode...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:45prodavam klima ured 3.5 kw marka lg.super

prodavam malku koristena klima marka lg 3.5 kw vo odlicna sostojba .c...


12.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
13.500 МКД
Вчера 14:01Prodavam najnovite modeli na vivax klimi po najniski ceni.

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕДИ ,3.5kw i 5.5kw. Vivax ACP-18C...


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
Вчера 13:43Majstor za klimi

Vrsime sekakvi uslugi za vasite klimi -Montaza i Demontaza -Servisi...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 12:35KLIMA FUEGO 5-KA

PRODAVAM TOP KLIMA FUEGO 5KA PET KILOWATI CETIRI SEZONI KORISTENA K...


8.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:01PRODAVAM KLIMA TCL 3.5

Prodavam klima TCL 3.5 ispravna malku rabotena Izvadena propisno so...


5.800 МКД
или предлог цена
Вчера 11:38VIVAX-ACP-12CH35AERI+ R32

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP): A+++ (8.5/4.6) МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ Н...


36.499 МКД
или предлог цена
Вчера 11:33VIVAX-ACP-12CH35AEMI S R32

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP): A++ (6.1/4.0) МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ...


25.999 МКД
или предлог цена
Вчера 11:32VIVAX-ACP-12CH35AERI+ R32

ACP-18CH50AERI+ R32 ACP-18CH50AERI+ R32 ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP...


50.990 МКД
или предлог цена
Вчера 11:32Prenosna klima vivax

Koristena dve sozoni


250 €
или предлог цена
Вчера 10:54Klima 2.5 kw fuego

Prodavam klima obicna 2.5kw ladi gree vo ispravna sostojba..komplet s...


5.900 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.000 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

Вчера 10:16Klima fuego

Klimata e 3.5 kw Treba da se napuni so freon Demontirana e 077/65...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

Вчера 00:15Wifi modul za Mitsubishi klimi

Nov ne upotreben wifi modul za Mitsubishi kupen po greska.


3.000 МКД
или предлог цена
01 фев 15:03Smart plug pameten wifi steker паметен штекер merac na struj

Дигитален паметен штекер / мерач на потрошувачка на струја 16 ампе...


800 МКД
или предлог цена
01 фев 14:17Se prodava klima so garancija

𝗞𝗹𝗶𝗺𝗮 𝗶𝗻𝘄𝗲𝗻𝘁𝗲𝗿 𝗳𝗮𝘄𝗼𝗿𝗶𝘁 3,5 𝗸𝗮 𝘀𝗼 𝗴𝗮𝗿𝗮𝗻𝗰...


16.000 МКД
или предлог цена
01 фев 13:17Avto klima polnenje 134a

Polnenje servis i test na avto klima


1.500 МКД
или предлог цена
01 фев 13:17Клима сервис,поправка,клими хемиско,монтажа,фреон,клима уред

КОНТАКТ : 070-333-209 070-333-209 070-333-209 070-333-209 К...


600 МКД
или предлог цена
01 фев 11:42PRODAZBA MONTAZA SERVIS I ODRZUVANJE NA KLIMA UREDI

PRODAZBA MONTAZA SERVIS I ODRZUVANJE NA KLIMA UREDI HITING INZENERING...


1 €
или предлог цена
01 фев 10:21TESLA INVERTER KLIMA UREDI

TESLA INVERTER SO WI-FI 3.5 KW 26.000 DENARI TESLA INVERTER SO WI-FI...


26.000 МКД
или предлог цена
01 фев 10:21BEKO KLIMA / SPLIT SISTEM

Se prodava klima ured Beko, vo ispravna sostojba, ladi i gree,malku k...


5.000 МКД
или предлог цена
01 фев 09:04Klima ured mobilen Vivax 3.5kw

Sr prodava ispraven mnogu malce koristen mobilen klima ured. Mozete d...


10.000 МКД
или предлог цена
01 фев 07:54KLIMI VIVAX, NEO, FAVORIT 15% POPUST ZA MONTAZA NA KLIMA

За секоја клима купена од "КЛИМАТРОНИК ПРОФЕСИОНАЛ" добивате 15% ПОПУ...


87 €
или предлог цена
01 фев 07:34KLIMATIZACIJA:Montaza,Demontaza i Servis

Izrabotuvame montaza i demontaza na site vidovi klimi: •servis na sit...


По Договор
или предлог цена
01 фев 00:39Хемиско и Антибактериско Чистење на Клими, Cistejne na klimi

Професионално Хемиско и антибактериско чистење на вашите клима уреди....


1.500 МКД
или предлог цена
31 јан 23:39Хемиско и Антибактериско Чистење на Клими, Cistejne na klimi

Професионално Хемиско и антибактериско чистење на вашите клима уреди....


1.500 МКД
или предлог цена
31 јан 23:39Se prodava klima quadro po cena 8000den

Se prodava so site elementi ne e osteteno nishto ne e mnogu upotrebuv...


8.000 €
или предлог цена
31 јан 22:55VIVAX AERI+

Пристигна чудото од инвертер Vivax 12AERI+ кој троши 1KW за да ти дад...


36.900 МКД
или предлог цена
31 јан 19:02Samsung klima 3,5kw клима

Prodavam klimatizer Samsung 12 btu, 3,5kw split sistem. Ispravna, vo ...


8.000 МКД
или предлог цена
31 јан 18:02Klima Servis/Popravka Klimi/Клима Сервис/Поправка Клими

КОНТАКТ : 070-333-209 070-333-209 070-333-209 070-333-209 Ком...


400 МКД
или предлог цена
31 јан 16:15NEO KLIMA

Se prodava neo klima vo odlicna sostojba obicna ladi i gree perfekt...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
31 јан 15:03Panasonik inverter 2.5 kw

Prodavam klima Panasonik inverter 2.5 kw vo odlicna sostojba.


11.500 МКД
или предлог цена
31 јан 14:45MONTAZA NA KLIMI/KLIMA UREDI

Vrsime montaza, demontaza, antibakterisko cistenje, prodazba i servis...


1 €
или предлог цена
31 јан 12:12Dve polovni klimi

Se prodavaat dve klimi split sistem. Ne se inverter. Poradi preselba ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

31 јан 09:29Klima Beko

Mn malce koristena 3,5 kw obicna 075227003


7.000 МКД
или предлог цена
31 јан 09:24Servis na klima

Sevis, montaza, demontaza, dopuna so freon, odrzuvanje i hemisko cist...


По Договор
или предлог цена
30 јан 23:17Servis montaza demontaza na site vidovi klimi

Servis montaza demontaza anti bakterisko cistenje na site vidovi klim...


1 €
или предлог цена
30 јан 20:47Prodavam prozorska klima 2.5kw dve klimi

Prodavam 2 prozorski klimi 2.5kw samo ladat nema greenje,ednata e Lg ...


2.500 МКД
или предлог цена
30 јан 20:23SAMSUNG 3.5KW SPLIT SISTEM LADI I GREE ODLICNA SOCUVANA

Prodavam odlicno socuvana klima ured samsung 3.5kw split sistem klima...


140 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

30 јан 19:42Klima ured FAVORIT 3.5 Kw i NEO 3.5 Kw

Se prodavat 2 polovni klima uredi od 3.5 kw vo ispravna sostojba(so g...


3.000 МКД
или предлог цена
30 јан 19:25Страна 1 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам