Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
373 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KOTEL ZA PARNO

Se prodava kotel na parno RADIJATOR KRALJEVI mnogu malku koristen 35/...


550 €
или предлог цена
21 фев 17:50Промовирано

Vardar Pellet/Вардар Пелет/Vardar Pelet

👇🏽Najkvalitetno na pazarot!!!👇🏽 🔥4888 KCAL/KG = 5.68 KW = 20451...


195 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Пелети

24 фев 21:03Промовирано

Kotel za parno na Nafta

Se prodava poloven dobro socuvan kotel za parno na Nafta.Poveke Info ...


400 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Греење и климатизација / Останато

Денес 17:52Cisterna 2 tona

Se prodava metalna cisterna od 2 tona so dimenzii 2x1.75x0.6 metri. I...


215 €
или предлог цена
Денес 07:39TERMO PANEL KONVEKTOR ZA GREENJE 2,5 KW ПАНЕЛ

TERMO PANEL KONVEKTOR ZA GREENJE 2,5 KW INF NA TEL 072307954 PRO...


60 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Останато

Вчера 20:38greaci za radijatori

prodavam 4 novi greaci za radijatori


1 €
или предлог цена
Вчера 19:52Zidna kvarcna grealka

Se prodava polovna zidna kvarcna grealka, cena po dogovor. Telefon z...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:17Dalecinsko, dalecinski za klimi Mitsubishi, Osaka, Samsung

Prodavam polovni dalecinski za klimi od modelite na Osaka za agolna i...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:50Panelen konvektor 2 KW

Se prodava panelen konvektor so jacina od 2 KW. Panelot e koristen s...


3.600 МКД
или предлог цена
Вчера 12:42GORILNIK NA PELEVINA 1200KWh

Gorilnikot e skoro nov kratko raboten,moze da se koristi za kotlari o...


8.700 €
или предлог цена
25 фев 20:12Solaren sistem solarni sistemi soncev soncevi kolektori

ВРШИМЕ ПРОДАЖБА И МОНТАЖА НА СОЛАРНИ СИСТЕМИ БРЗО, ЕФТИНО И КВАЛИТЕТН...


13.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Останато

25 фев 19:44PRODAZBA I MONTAZA NA SOLARNI SISTEMI NAJEFTINO

Vrshime prodazba i montaza na solarni sistemi brzo, eftino i kvalitet...


13.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Останато

25 фев 19:44NOVI PECKA PECKI NA PLIN KOI ZATOPLUVAAT 35-40m2

BEST HEATING NAJGOLEMA PONUDA NA GREALKI I TAFUNI NA PLIN I STRUJA ...


1 МКД
или предлог цена
25 фев 16:16NAJEFTINI I NAJEKONOMICNI GREALKA TAJFUN NA PLIN I STRUJA

BEST HEATING NAJGOLEMA PONUDA NA GREALKI I TAFUNI NA PLIN I STRUJA ...


По Договор
или предлог цена
25 фев 16:16PECKA GREALKA NA PLIN DO 50M2 SO 1 GOD GARANCIJA

PECKA GREALKA NA PLIN DO 50M2 SO 1 GOD GARANCIJA


1 МКД
или предлог цена
25 фев 16:15NOVI GREALKI I TAJFUNI NA PLIN I STRUJA NAJDOBRA PONUDA

BEST HEATING NAJGOLEMA PONUDA NA GREALKI I TAFUNI NA PLIN I STRUJA ...


1 МКД
или предлог цена
25 фев 16:11TOP PONUDA NA GREALKI I TAJFUNI NA PLIN I NA STRUJA

BEST HEATING NAJGOLEMA PONUDA NA GREALKI I TAFUNI NA PLIN I STRUJA ...


1 МКД
или предлог цена
25 фев 16:11TERMO PECKA 6-KA

PECKATA E KAKO OD FABRIKA , KOMPLET SO POSTOLJE NA KOLCA


2.900 МКД
или предлог цена
25 фев 12:44Alfa 20 na parno

Se prodava komplet so pumpa mnogu malku raboten 078572735 bobi


300 €
или предлог цена
25 фев 12:22Воздушна завеса со греење 6kw во одлична состојба

Во одлична состојба


199 €
или предлог цена
25 фев 12:04Termo pecka - AEG

Termo pecka AEG, se ispravna, vsusnost nova pecka, koristena samo 2 ...


4.000 МКД
или предлог цена
25 фев 10:55Klimi Klima Montaza Demontaza Servis Hemisko profesionalno ☆

Montaza demontaza servis dopolnuvanje so freon hemisko i se dr povrza...


52 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Останато

24 фев 23:24PELETI A1 CLASS ....TOMO PELLET...LETNI CENI

Peleti so visoka energetska efikasnost ..... TOMO PELLET A1 CLASS .....


190 МКД
или предлог цена
24 фев 20:49TOMO PELET A1 KLASA PELETI A1

TOMO PELET A1 KLASA Visoka kaloricna efikasnost LETNI CENI.... DO...


190 МКД
или предлог цена
24 фев 20:49ЛИМ И ЛИМЕНИ ПРОИЗВОДИ

Сите видови на производи изработени од лим Радијатори Ќумци Криви ...


90 МКД
или предлог цена
24 фев 19:29Брикет Брикети Briket Briketi

БРИКЕТ REITER Состав : 75% бука 25% елка Влажност : <5% Енергетска...


150 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
155 МКД
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Останато

24 фев 15:07Kupuvam sporeti od programata alfa 70-90-20 27ca

kupuvam polovni sporeti od programata na alfa plam vranje 70ki-90ki 2...


1 €
или предлог цена
24 фев 14:09TERMO 4.5kw

Termo 4.5kw so eden motor


3.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
3.300 МКД
23 фев 22:54Tajfun na gas , grealka, pecka

Se prodavaat 4 tajfuni na gas od po 50kw novi-neupotrebuvani so origa...


130 €
или предлог цена
22 фев 18:57Handy Heater mini grealka - 400W

🏠 Дали греењето во вашиот дом не ве затоплува доволно? Ослободете се...


650 МКД
или предлог цена
22 фев 11:39TAJFUN GREALKI NA NAFTA

SE PRODAVAAT 2 TAJFUNI NA NAFTA 42KW EDEN. POTROSANJA 4 LITRI NAFTA N...


500 €
или предлог цена
22 фев 09:46POPRAVKA NA SEKAKOV VID ELEKTRONIKI ZA KLIMA UREDI

Popravka na elektroniki Servisiranje na klimi Dopolnuvanje na ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Останато

20 фев 23:42PODVIZNA - ( GREALKA EKONOMICNA) prakticna

Zatopluva do 30 kvadrati Displej Ekonomicna 400w Prakticna Exst...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Останато

20 фев 17:07Цепачи за дрва

НОВО! Цепачи за дрва за домашна употреба. ЕВРО СТИЛ ДОО БИТОЛА 04...


1 €
или предлог цена
20 фев 10:48Котли со јонизирачки електроди

Тие се изработени со моќност од 5, 7, 15, 21 или 30 kW. Попуст до ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Останато

19 фев 12:06Мини котли тип Е и тип PE

Тие се изработени со моќност од 5, 7, 15, 21 и 30 kW. Едно од најпри...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Останато

19 фев 12:06NOVI TAJFINI NA PLIN KOI ZATOPLUVAAT OD 100-250m2

BEST HEATING NAJGOLEMA PONUDA NA GREALKI I TAFUNI NA PLIN I STRUJA ...


По Договор
или предлог цена
19 фев 11:23NOVA PECKA NA PLIN KOJA ZATOPLUVA OD 35-40m2

BEST HEATING NAJGOLEMA PONUDA NA GREALKI I TAFUNI NA PLIN I STRUJA ...


1 МКД
или предлог цена
19 фев 11:23NOVI PECURKI GABI NA PLIN INOX

BEST HEATING NAJGOLEMA PONUDA NA GREALKI I TAFUNI NA PLIN I STRUJA ...


По Договор
или предлог цена
19 фев 11:23GREALKA GREALKI TAJFUN TAJFUNI KALORIFER PECKA PLIN I STRUJA

BEST HEATING NAJGOLEMA PONUDA NA GREALKI I TAFUNI NA PLIN I STRUJA ...


По Договор
или предлог цена
19 фев 11:22TAJFUN TAJFUNI KALORIFER KALORIFERI PLIN I STRUJA 150-250m2

BEST HEATING NAJGOLEMA PONUDA NA GREALKI I TAFUNI NA PLIN I STRUJA ...


По Договор
или предлог цена
19 фев 11:22NAJEKONOMICNITE GREALKI NA PLIN I NA STRUJA

BEST HEATING NAJGOLEMA PONUDA NA GREALKI I TAFUNI NA PLIN I STRUJA ...


1 МКД
или предлог цена
19 фев 11:22Страна 1 од 10