Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
226 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

UV Led Sijalica

Nova Mikrobioloska sterilizaciska svetilka koja efikasno gi odtranuva...


600 МКД
или предлог цена
Вчера 05:39RGB LED Lenta so 16 razni boi na dalinsko - 5 Metri

Led lenta so 16 razlicni boi koi se kontroliraat so dalecinsko, plus ...


600 МКД
или предлог цена
20 јун 16:49novi led diodi RGB 5m

Лентата е долга 5 метри, можете да ја сечете доколку ви е предолга, с...


499 МКД
или предлог цена
20 јун 11:17ИЗРАБОТКА НА СЕКАКОВ ВИД LED РАСВЕТ, ТРАКИ, ОГЛЕДАЛА.. ШТИП

Секаков вид на ЛЕД траки Огледала со заднинско осветлување за wc/hodn...


По Договор
или предлог цена
19 јун 14:11Лед лого , led logo.

Лед лого микро усб 5 волти, ноќна лампа. Димензии 120мм x 120мм. Le...


800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

19 јун 10:59Solaren LED reflektor so senzor

Надворешен соларен LED рефлектор со сензор. ✅ LED моќност - 0,55W/...


350 МКД
или предлог цена
19 јун 10:29LED SIJALICI E14 - 5W - 4000K!!!

077-519-179 Prodavam novi led sijalicki E14 - 5W - 4000K na golemo...


По Договор
или предлог цена
19 јун 10:17Ѕидна лампа Икеа

Се продава ѕидна лампа од Икеа во форма на облаче. Лампата воопшто не...


1.000 МКД
или предлог цена
18 јун 20:33Led Reflektori 100 wati

Led reflektori 100 wat ekstar ceni


950 МКД
или предлог цена
18 јун 09:30Led Feneri koristeni

Fenerite se koristeni i se vo dobra sostojba! Cenata e za dvata fener...


3.000 МКД
или предлог цена
17 јун 09:19LED SIJALICKI PO NAJNISKA CENA!!!!!!!

Prodavam plafonski led sijalicinja idealni za ZVEZDENO NEBO imam 3 go...


100 МКД
или предлог цена
16 јун 20:26Соларна ЛЕД светилка (Solarna LED sijalica)

ЛЕД светилка со соларен фотоволтаичен панел и многу моќен рефлектор. ...


690 МКД
или предлог цена
16 јун 14:26LED DRL SVETLA VO POVEKE BOI VODOOTPORNI (LED SVETLO)

Нови LED DRL светла со голема моќност и произведени според најновата ...


400 МКД
или предлог цена
16 јун 10:26NOVO LED LENTI 5 METRI SO PIR SENZOR NA DVIZENJE I ADAPTER

Prodavam led lenti SMD 2835 so mnogu jaka kristalno bela svetlina so ...


1.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

15 јун 12:58Prodavam LED lenti 5 metri 300 diodi so dalecinsko i adapter

Високо квалитетна самолеплива ЛЕД лента. Должина 5 метри,300 Диоди т...


800 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

15 јун 12:58Prodavam LED lenti 5 metri 300 diodi so dalecinsko i adapter

Високо квалитетна самолеплива водоотпорна ЛЕД лента. Должина 5...


1.400 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

15 јун 12:57NOVO LED LENTI RGB 5050 SO USB PRIKLUCOK

Prodavam led lenti RGB 5050 so usb priklucok,kontroler I dalecinsko s...


800 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

15 јун 12:57Led plafoski halogenki aluminiumsko telo 3w

Led plafoski halogenki aluminiumsko telo 220/12v 3w komplet so trafo...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

14 јун 14:29RGB Diodi

Prodavam RGB diodi seriski povrzani ..moze i na parce


По Договор
или предлог цена
13 јун 20:23led reflektori 20w 30w 50w 100w

novi led reflektor ! 20w 399 denari 30w 499 denari 50w 799 denari ...


399 МКД
или предлог цена
13 јун 08:152 Led Plafonki

Se prodavat dve led plafonki 2x18w ne koristeni, mozi I posebno. ima...


1.500 МКД
или предлог цена
12 јун 13:21Hyundai 3w - 4000K

Se prodavaat Led vgradni Sijalici Hyundai 3w - 4000K, 2 Saati koris...


85 МКД
или предлог цена
11 јун 22:49Novi LED Sijalici V-TAC,3w,4000k,GU10

Se prodavaat 26 novi Led V-Tac sijalici(po greska kupeni, so grlo GU ...


50 МКД
или предлог цена
11 јун 22:48OSRAM Лед цевки

НОВИ ВИСОКОКВАЛИТЕНИ OSRAM ЦЕВКИ Карактеристики: *ОСРАМ ЛЕД ЦЕВКА...


1 МКД
или предлог цена
11 јун 09:28LED PANELI 3 WAT SAMO ZA 140 DEN UGRADEN

Вградена LED светилка Едноставен Куќиште на бел алуминиум, одлична т...


145 МКД
или предлог цена
09 јун 19:09Соларна ЛЕД сијалица (Solarna LED svetilka)

ЛЕД светилка со соларен фотоволтаичен панел и многу моќен рефлектор. ...


590 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
690 МКД
08 јун 13:19Horoz Electric 300w LED reflektor 6400k (nov)

Kupen pred mesec vreme, doagja so kutija. Ne e koristen i moze da se ...


9.000 МКД
или предлог цена
07 јун 15:23LED so senzor den/nokj so vremetraenje do 25god+

LED OSRAM 8,5W = 60W Warm White 25 years + avtomatski senzor za d...


900 МКД
или предлог цена
06 јун 23:57Prodavam LED plafonki ( lusteri , svetla, )

Продавам вградни LED плафонки округли и коцкеси 18 W -160 денари 24 ...


160 МКД
или предлог цена
01 јун 20:34LED Уличен Рефлектор 100W IP65

ЛЕД Уличен Рефлектор 100W IP65 НОВ. Одличен квалитет, водоотпорен. За...


2.400 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.500 МКД
01 јун 01:21LED Ulicni Reflektori 20W

LED Ulichni reflektori 20W. IP65 6500K. Idealni za osvetluvanje na dv...


750 МКД
или предлог цена
01 јун 01:20200W ЛЕД Светла без насочни сенила

Се продаваат два големи ЛЕД Рефлектори врвен квалитет без насочни кап...


2.500 МКД
или предлог цена
01 јун 01:20ЛЕД Плафонки 22W Вградни блескави

ЛЕД Плафонки 22W 30x30cm димензија вградливи. 6500K IP55 Врвен квалит...


220 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
240 МКД
01 јун 01:20ЛЕД Рефлектори 100W

ЛЕД Рефлектори 100W IP65, IP66. 6500K. Врвен квалитет. Црн - 1500. Си...


1.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.600 МКД
01 јун 01:19LED 110W Светлечко сенило IP65

Se prodava vodootporna svetlecka armatura/senilo Highbay Light 110W 6...


2.000 МКД
или предлог цена
01 јун 01:19LED Osvetluvac na fasada 20W 6500K IP65

ЛЕД Осветлувач на фасада. Должина 1 метар, заштита IP65, 6500K боја н...


1.500 МКД
или предлог цена
01 јун 01:19LED Светларници 150W IP65 Highbay Light

ЛЕД Светларници (Highbay Light), округла форма, врвен квалитет, за ос...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
01 јун 01:19LED Neonki 120cm 18W /3000K ZOLTI/

Се продаваат 7 неонки од 120cm LED 1600lm мека жолта светлина посебен...


1.000 МКД
или предлог цена
01 јун 01:18LED Paneli 24W Vgradni 7X

ЛЕД Панелки вградни КРУГ бела светлина 6500К 7 x 24W = 1399ден, една ...


250 МКД
или предлог цена
01 јун 01:18LED Armaturi 220V

Се продаваат ЛЕД арматури светлечки со ленти(алуминиумска основа) 120...


1 МКД
или предлог цена
01 јун 01:18Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам