Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
1955 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Средување / Чистење Дворови / Подруми / Кровови

●Средување на напуштен двор✅️ ●Кроење, оформување и косење на истио...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Останато

Вчера 13:00Промовирано

Gradinar-kosenje treva-odrzuvanje dvorovi

Одржување дворови: - Косење трева - Досадување трева - Реновирање ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 22:06NASTRESNICI drveni -Izrabotuvame

IZRABOTUVAME NASTRESNICI drveni i kombinirani drvo metal lexan lim so...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Мебел за во двор

Вчера 21:59SOLAREN URED ZA SASTITA OD PODZEMNI GRIZACI I STETNICI

SOLAREN EKOLOSKI URED ZA ZASTITA OD PODZEMNI GRIZACI KRT ,SLEPO KUCE ...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 21:20Elektricna pila Villager, kako NOVA Oregon

Pilata e odlicna.kako nova upotrebrna tri pati vo dvor. 1800w 36CM ...


3.199 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градина / Градинарски алат и машини

Вчера 19:42Drvo na zivotot

Drvo na zivotot cena Vo zavisnost od goleminata visoki do 2.5 metra.


1 МКД
или предлог цена
Вчера 19:13GRADINA RASTENIJA

UKRASNI I ZIMZELENI DRVCA AKCIJA !!! . . . FOTINIJA TUJA SMARAGD TUJ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 18:03Фикус,Дрво живота,Сансеверија и Адам

Дрво живота 1000ден Индијанско перо (Сансеверија) 300 ден Бегонија ...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:01Fikus,Drvo zivota,Adam i Sanseverija

Drvo zivota 1000 den Indijansko pero (Sanseverija) 300 den Begonija...


300 МКД
или предлог цена
- 70 % Попуст
1.000 МКД
Вчера 17:01Сансеверија (Индијанско перо)

Дрво живота 1000 ден Индијанско перо (Сансеверија) 300 ден Бегонија...


300 МКД
или предлог цена
- 70 % Попуст
1.000 МКД
Вчера 17:01Izrabotka na fontani

Ureduvanje na dvorovi i izrabotka na fontani,za podetalno informiranj...


1.234 €
или предлог цена
Вчера 16:25Hortikulturno ureduvanje na dvorovi

Izrabotka na fontani,trevnici so seenje i gotova treva busen,alpinium...


555 €
или предлог цена
Вчера 16:25Hortikulturno profesionalno ureduvanje na dvorovi

Ureduvanje i odrzuvanje na dvorovi preku celiot period od godinata,tr...


789 €
или предлог цена
Вчера 16:24Palma

palma golema cena 4500 denari fikus g9lem cena 1300den


4.500 €
или предлог цена
Вчера 15:50  НОВ ОГЛАС

Drvo na zivot.Site po 500denari

drvo na zivotot 500 den saksija


500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:48  НОВ ОГЛАС

Profesionalno hortikulturno ureduvanje

Ureduvanje na vasiot dvor,i po vasa zelba,zimzeleni i sezonski sadnic...


222 МКД
или предлог цена
Вчера 14:51Hortikulturno ureduvanje na dvorovi

Ureduvanje na dvorovi,izrabotka na alpiniumi,fontani,trevnici,sistemi...


223 €
или предлог цена
Вчера 14:51Ureduvanje na dvorovi i odrzuvanje.

Ureduvanje na dvorovi i sezonski odrzuvanja,se vo sklop na hortikultu...


333 МКД
или предлог цена
Вчера 14:51Hitno se prodava cador pecurka od skopska pivara

se prodava cador pecurka od skopska pivara potpono isoaven so zdravo ...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:27Svrdel za zemja kopanje na dupki/сврдел за дупки

Prodavam masina za kopnje na dupki idealna za sadnici ili kolci Mas...


299 €
или предлог цена
Вчера 14:11  НОВ ОГЛАС

Drvena lulaska

Izrabotka po naracka 100% kvalitet Lulaska za deca cenata e 5000den ...


5.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Градина / Мебел за во двор

Вчера 13:48Drvena piknik masa

Izrabotuvam piknik masi so lak/boja po vasa zelba Dimenzii 120x115x...


19.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Градина / Мебел за во двор

Вчера 13:47Drvena korpa za pivo + otvarac

Izrabotuvam drveni korpi za drzenje na pivo so otvarac na sisinja Ra...


7.500 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Градина / Украси

Вчера 13:47Drvena lezalka/lulaska

Izrabotuvam drveni lezalki od kvalitetno drvo tratiran so lak za nadv...


20.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Градина / Мебел за во двор

Вчера 13:47Dekorativna rizla

Bela rizla za dekoracija saksii dvorovi 25kg dzakce


200 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Градина / Украси

Вчера 13:29Motokultivator

Se prodava motokultivator. Koristen e nekolku meseci. Vo odlicna sost...


9.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 13:20ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDI TROSEDI DVOSEDI "SASKO-GIS'

STAKLENI,ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI L...


35 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Градина / Огради

Вчера 13:08Средување / Чистење Дворови / Подруми / Кровови

●Средување на напуштен двор✅️ ●Кроење, оформување и косење на истио...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Останато

Вчера 13:00Pumpa za prskanje 9litra ispravna

Pumpa klipna za sekakov vid zaprasuvanje 9litra malku koristena ispra...


1.300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина / Градина Опрема

Вчера 12:32zica zelena -pvc

dimenzija 2m x 25m - kotor - imam 2 kotora


70 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
80 МКД
Вчера 12:16Декоративни садници

Квалитетни контејнерски во саксија садници погодни за садење во секое...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 11:33Зимзелена жива ограда, Прунус (Prunus laurocerasus)

Контејнерски садници (во саксија) Prunus laurocerasus.


150 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 11:33Sofa za dvor I terasa

Se prodava sofa za vo dvor ili terasa, izrabotena od metalna konstruk...


6.900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Градина Опрема

Вчера 10:31Se prodavat smokvi sadnici

Испраќам по карго do 5 smokvi Se prodavat smokvi sadnici, smokvite...


130 МКД
или предлог цена
Вчера 10:10BORCINJA,TUJI EXTRA KVALITET VISOKI 3m. I 4m.

RASTENIJATA SE STARI 20 GODINI, TUITE SE VO SAKSII OD MALI (MLADI) RA...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:01KOVANI I ALUMINSKI OGRADI KAPII TENDA RESETKI TROSEDI MASI

DVORNI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI STAKLENI ALUMINSKI OGRADI TENDA KAPI...


35 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Градина / Огради

Вчера 09:01ALUMINSKI OGRADI KOMARNICI TENDI TROSEDI DVOSEDI "SASKO-GIS'

STAKLENI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI PAMPLEKS I KALENO STAKLO TENDA KAP...


38 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Огради

Вчера 09:01KOVANO ZELEZO ALUMINSKI OGRADI TENDI KAPII SKALI 'SASKO-GIS'

STAKLENI,ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI ...


35 €
или предлог цена
Струмица

Градина / Огради

Вчера 09:00KOVANO ZELEZO ALUMINSKI OGRADI TENDI KAPII SKALI 'SASKO-GIS'

KOVANI I ALUMINSKI OGRADA TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI LETNIKOVEC...


35 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Огради

Вчера 09:00ELWODI SADNICI

ZIMZELENI SADNICI AKCIJA !!! . . . ELWODI PREKRASNI ELWODI, POPULARNI...


300 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
450 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 08:30PRODAVAM NOV NEOTPAKOVAN TRIMER

PRODAVAM NOVI ELEKTRICNA GRAVIRKA MATRIKS 2000 DEN, MASINA ZA CISTENJ...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 07:46Страна 1 од 49

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам